-50%

Акумуляторна машинка для стрижки волосся з насадками VGR V-031, Машинка для стрижки на акумуляторі EO-98
750 ₴
375 ₴
- В наявності
- Код: c55a64vs1
+380 (63) 317-17-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📣 Машинка для стрижки волосся бездротова VGR, Універсальні машинки для стрижки волосся JX-91
🛠️ Регульована гребінець підходить для стрижки волосся різної довжини.
Довжина різання від 1-20 мм, просто виберіть довжину, як ви хочете, вона приймає високожорсткі леза для стрижки волосся.
🛠️ Підходить як для дитини, так і для дорослих стрижка волосся, як розчісування волосся, швидко, легко та безпечно.
🛠️ Характеристики:
- ➕ Матеріал: пластик
- ➕ Розмір: 15,5*3,5*3,5 см
- ➕ Бренд: VGR
- ➕ Потужність: 10 Вт
- ➕ Застосування: 90 хвилин
- ➕ Колір: сріблястий
- ➕ Напруга: 100-240 В/50-60 Гц
- ➕ Час заряджання: 1,5 год
- ➕ Тип штекера: штепсельна вилка європейського стандарту, це стосується Індонезії, Німеччини, Франції, Іспанії, Італії тощо.
🛠️ Комплектація:
- ➕ Машинка для стрижки волосся
- ➕ Упаковка
- ➕ USB-кабель
- ➕ гребінь – 2 шт
- ➕ Інструкція з експлуатації
- ➕ Щітка для чищення
- ➕ Пляшка мастила


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 1 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Професійний бездротовий тример VGR, бездротові машинки для стриження легкі EO-98 |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴










