
Професійний бездротовий тример, Машинка для стрижки волосся хороша, Чоловічий тример для окантовки DM-65
602 ₴
301 ₴
- В наявності
- Код: x6d99y18z
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📰 Універсальний тример для стрижки та гоління, Універсальний тример для чоловіків скронь EJ-77
🎯 За допомогою машинки для стрижки MS 3305 чоловіки можуть швидко і зручно підрівняти волосся. Модель універсальна, підходить як для домашнього, так і для салонного використання.
🎯 Пристрій має 4 насадки, завдяки яким можна обробляти волосся на довжину від 3 до 12 мм. Використовуючи змінні насадки, можна налаштовувати прилад під певний режим. Модель вмикається зручним бічним перемикачем.
🎯 Пристрій працює від електромережі і споживає при цьому 10 Вт. У комплекті також йдуть перукарські ножиці та гребінець, які дозволяють обробляти найбільш проблемне та неслухняне волосся. Для забезпечення тривалої та безперебійної роботи необхідно приділяти увагу належному догляду за пристроєм. Для цього використовуйте щіточку та масло для змащування сталевих лез.
🎯 Характеристики:
- 🔹 Потужність: 10 Вт;
- 🔹 Кількість установок довжини: 5;
- 🔹 Габарити та вага 55 х 190 х 55 мм.
- 🔹 Максимальна довжина стрижки: 12 мм;
- 🔹 Харчування: мережа;
- 🔹 Кількість насадок у комплекті: 4;
- 🔹 Мінімальна довжина стрижки: 3 мм;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Тример для стриження волосся потужний, Тример для скронь Універсальний чоловіків DM-65 |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 301 ₴










