
Переносна компактна електроплита, Портативна переносна плита, Побутова плита для приготування SV-42
436 ₴
- Немає в наявності
- Код: ym682p4o2b
📣 Електричні плити кухонні, Плита настільна емальована, Кухонна плита для маленької кухні MR-84
🎯 Не у кожного є можливість та необхідність встановлення повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як RAF – 8010A , ви зможете запросто приготувати собі їжу на поточний день.
🎯 >
🎯 Плиту RAF – 8010A можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення . Плита має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача.
🎯 Емалеве біле покриття плити RAF – 8010A додає їй привабливості в очах тих користувачів, які надають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
🎯 Характеристики:
- ➕ Світловий індикатор (увімкнення/вимкнення);
- ➕ Харчування: 220V;
- ➕ Управління: механічне;
- ➕ Потужність конфорки: 1000 Вт;
- ➕ Прогумовані ніжки;
- ➕ Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм
- ➕ Кількість режимів: 5;
- ➕ Вага: 1,2 кг;
- ➕ Кількість конфорок: 1;
- ➕ Розмір коробки 255x225x 60 мм.
- ➕ Покриття робочої поверхні: емаль;
- ➕ Надійне покриття, зручне для чищення;
- ➕ Розмір плити 210x210x40 мм
🎯 Комплектація:
🎯 * Електроплита RAF 8010
* Заводська упаковка
🎯 Характеристики:
- ➕ Стан – Новий
- ➕ Споживана потужність – 1000Вт
- ➕ Ширина – 210мм
- ➕ Тип управління – Механічне
- ➕ Варкова поверхня – електрична
- ➕ Колір корпусу – Білий
- ➕ Висота – 40мм
- ➕ Глибина – 210мм
- ➕ Розташування конфорок – квадрат
- ➕ Вигляд плити – Настільна
- ➕ Загальна кількість конфорок – 1
- ➕ Кількість режимів роботи – 5
- ➕ Покриття корпусу – емалева фарба
- ➕ Кількість електричних конфорок – 1
- ➕ Вага – 1,2кг
- ➕ Покриття варильної поверхні – емаль




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електрична плитка одноконфоркова RAF, Настільна електроплита, електричні плити SV-42 |
- Ціна: 436 ₴










