
Електродуйка ViLgrand, Оригінальний портативний обігрівач, Дуйка електрична підлогова CU-28
1 048 ₴
- Немає в наявності
- Код: m68733i
+380 (63) 317-17-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Побутовий тепловентилятор обігрівач для дому ViLgrand, Теплообігрівач, Вітродуйка для дому HO-15
📌 Стильний корпус виконаний з міцного негорючого пластику і не схильний до деформацій. Потужності обігрівача 1500 Вт достатньо для того, щоб обігріти кімнату площею до 15 м2. Але якщо стало жарко – є режим половинної потужності 750 Вт.
📌 Обігрівач має захист від перегріву, терморегулятор та три режими роботи.
- ➕ Гарантія:24 місяці
- ➕ Колір:Білий/Чорний
- ➕ Вага:0,84 кг
- ➕ Вага в упаковці:0,94 кг
- ➕ Призначення:Побутовий
- ➕ Нагрівальний елемент:Керамічний
- ➕ Вигляд нагрівального елемента:Керамічний
- ➕ Монтаж:Настільний, Підлоговий
- ➕ Країна реєстрації бренду:Україна
- ➕ Режим роботи:Обігрів, Охолодження
- ➕ Країна-виробник:Китай
- ➕ Габарити в упаковці (ВхШхГ):23х18х16,5 см
- ➕ Ручка:Є
- ➕ Комплектація:Обігрівач, Інструкція
- ➕ Виробник:ViLgrand
- ➕ Додаткові характеристики:Режими потужності:750/1500 Вт, Захист від перегріву
- ➕ Потужність, Вт:1500
- ➕ Площа обслуговування, кв. м:15


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Безпечний нагрівач для дому, нагрівач для приватного будинку Оригінал портативний CU-28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 048 ₴






