Чоловіки завжди з гордістю проявляли свою чоловічу природу, задовольняючи жінок і показуючи тим самим впевненість в собі.

А що нам відомо про чоловічу потенцію? В результаті вивчення цього питання можна констатувати наступні факти:
 
1. Якщо хочеш стати довгожителем, внеси в своє життя більше сексу. Тайванські вчені стверджують, що регулярні заняття сексом здатні продовжити життя. З приводу частоти - це питання спірне, але багато вчених схильні до того, що 2 рази на тиждень статевої активності для чоловіка - це збільшення можливості на 50% прожити до 80 років. Тобто, це збільшення потенції природним способом (а що вже говорити про тих індивідів, котрі здатні і 3-4 рази на тиждень виявляти свою чоловічу силу - взагалі можуть стати довгожителями). Але не тільки думка про тривале перебування в цьому світі і в цьому тілі спонукають чоловіків на сексуальні подвиги. Доведений факт, що регулярні заняття сексом допомагають знизити ризик захворювань серцево-судинної системи на 30%, допомагають не померти від проблем, пов'язаних з ендокринною системою (цукровий діабет), - на 40%. А також це вважається і хорошою профілактикою інсульту (від чого, до речі, чоловіки частіше і помирають). Тут вже, як то кажуть, доктор прописав.

2. Ті самі медики радять, щоб не нашкодити собі (в даному контексті - своїй потенції) - поменше потрібно сидіти за кермом. Виявляється, хто проводить занадто багато часу в своєму теплому автомобілі, той тим самим порушує кровопостачання органів тазу, а плюс ще і тряска по наших дорогах не тільки може вивести з себе навіть психічно врівноваженого індивіда, але і нашкодити його статевій активності. Тут можна додати і постійний контакт з бензином, який також негативно впливає на "чоловічі справи". Загалом, виходить, що справжніми мачо можуть бути не ті, хто більшу частину життя проводить на колесах, а ті, хто активно займається спортом (дівчатам на замітку) ):

3. Ще один відомий фактор підвищення сексуальної активності - це секс після бурхливої сварки. Але чи дійсно це так? Можливо, коли це непостійний досвід. Але нормою це точно бути не може, оскільки негативні емоції, взаємні образи не можна переносити в своє ліжко, так як це може призвести згодом до появи багатьох захворювань як у жінки, так і у чоловіка. Тут, до речі, можуть брати початок і всілякі розлади, пов'язані з потенцією. Так що, краще за все сварки не переносити в своє ложе любові, а залишати десь далеко за його межами.

4. Є розхожа думка, що від любові люди дурнішають, а ось від сексу, навпаки, помічається сплеск інтелектуальних здібностей, який пов'язаний з поліпшенням кровопостачання і виробленням гормонів, які якраз і відповідають за розвиток цих самих здібностей.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що на потенцію (її збільшення або зниження) впливає багато факторів, список яких можна продовжувати довго, але варто пам'ятати, що, якщо ви не змогли впоратися зі стресами в своєму житті, тоді вам на допомогу прийдуть натуральні препарати для підвищення потенції, які можна придбати за доступними цінами в фітоаптеці "Джерело здоров'я". Не варто боятися, що без них вам вже не прожити, досить просто привести свою психіку в урівноваженний стан, виключити з життя фактори стресу, вести здоровий спосіб життя і пам'ятати, що сексуальні розлади не страшні оптимістам і "пофігістам".