Фито-аптека Сила рослин - магазин здоровья и красоты
График работы:

Будние: 08:00–19:00

Сб: 08:00–16:00

0
Мой заказ
Сравнение
Добавьте товары для сравнения

Фітовитяжка «Антиоксидантний фітокомплекс»

для зміцнення імунної системи, покра-

щення обміну речовин, адаптації організму, захисту від стресу

СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ):

трава лабазника в’язолистого (таволги), тра- ва розмарину, квітки ромашки, трава шав- лії, листя евкаліпту, трава звіробою, трава чебрецю, корінь сабельника, листя малини звичайної, трава горця пташиного, листя м’яти перцевої, трава тисячолистника, тра- ва пустирника, бруньки берези, листя подо- рожника, листя кропиви дводомної, трава полину, спирт етиловий ректифікований, вода підготовлена.

Засіб з цілющих рослин «Антиоксидантний фітокомплекс» забезпечує природний захист клітин організму від руйнівної дії вільних радикалів, формує достатній рівень антиоксидантного захисту. Виводить шлаки і сприяє спалюванню надлишкового жиру, знижує рівень холестерину в крові. Підвищує імунітет, стійкість організму до вірусних, бактеріальних інфекцій, шкідливих факторів навколишнього середовища (хімічних, токсичних, радіоактивних забруднень). Нейтралізує і виводить з організ- му активні частки, які ушкоджують живі клітини: вільні радикали, кан- церогени, алергени та ін.). Підвищує життєвий тонус, захищає організм від стресів і передчасного старіння.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

•  Захищає організм від шкідливого впливу навколишнього середовища в т. ч. радіації, паління • Для протекції (захисту від негативних впливів) клітин печінки від дії вільних радикалів • Для захисту організму від пе- редчасного старіння • При серцево-судинних захворюваннях і діабеті

•    Для нормалізації обміну речовин • Для зниження рівня холестерину в крові • З метою зниження ризику виникнення онкологічних захворю- вань • Для підвищення імунітету, стійкості організму до вірусних, бак- теріальних інфекцій • Для захисту від стресу • Уповільнені, запальні і дистрофічні процеси шкіри і слизових.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ВЖИВАННЯ:

Вживати: разову дозу по 5-20 крапель (в окремих випадках допускається вжи- вання 25-30 крапель або по 5-7 крапель кожні 1-2 години під час загострення до нормалізації стану), розвівши в 30-50 мл води кімнатної температури, від 2 до 4 разів на добу за 10-30 хв до їжі або через 30-60 хв після їжі (можна вжива- ти безпосередньо перед їжею або під час їжі). Дітям за призначенням лікаря. Можливе застосування препарату із розрахунку ваги у  дорослих (2 краплі на

10 кг ваги) або віку у дітей (1 крапля на 1 рік життя). При комплексному ліку- ванні (вживанні декількох препаратів) середня разова доза 5-7 крапель одного препарату для дорослих, для дітей – від 1 до 4 крапель за призначенням лікаря.

Войти с помощью
Оцените товар
Отправить

Антиоксидантный фитокомплекс фитовытяжка 40 мл

В наличии
Артикул: 743905318
105 грн
К сравнению
Быстрый заказ
Характеристики
Форма выпуска фитовытяжка
Страна производитель Украина

Доставка "Новая Почта" Доставка каждый рабочий день (понедельник-пятница). Стоимость примерно 40грн. при предоплате на карту, или 75-80грн в случае наложенного платежа и независимо от стоимости заказа. Подробнее: http://novaposhta.ua/frontend/calculator?lang=rus
Доставка курьером "Новой почты" Бесплатно при стоимости заказа от 1000 грн. Доставка курьером "Новой почты" При предоплате на карту ПриватБанка. Расчет услуги можно просмотреть по ссылке https://novaposhta.ua/delivery (раздел Склад-Двери)
Укрпочта Бесплатно при стоимости заказа от 1000 грн. Укрпочтой доставка осуществляется при условии предоплаты на банковскую карту. Подробнее о тарифах - https://ukrposhta.ua/zamoviti/ukrposhta-standart/tarifi/
Доставка "Самовывоз" Мы будем рады видеть Вас в любом из наших четырех филиалов фито-аптек в Николаеве. Ознакомиться с адресами можно в разделе КОНТАКТЫ. При покупке более чем на 300 гривен вы получите дисконтную карту постоянного клиента. Возможна оплата терминалом.
Доставка Justin" Очень выгодна по цене и удобная доставка. Доставка возможна при условии предоплаты на карту.

Если сумма заказа больше 300грн - Наложенный платеж "Новая Почта" Для экономии на расходах почтовых перевозчиков рекомендуем оплачивать на карту Visa/Mastercard. В этом случае вдвое сокращаются расходы на доставку. Внимание! Некоторые товары из нашего ассортимента могут быть отправлены Вам прямо из состава импортера-поставщика в Украину, поэтому потребуется предварительная оплата.
Оплата на карту Visa/Mastercard - ЗНАЧИТЕЛЬНО ДЕШЕВЕ услуги перевозчиков В нашей СМС будет указан номер телефона, на котором есть Viber, SMS, (или звонком). Будем благодарны, если сообщите об оплате любым из способов. Это ускорит отправку.
Наличными или Visa/Mastercard (в наших фито-аптеках Николаева)
Онлайн оплата Монобанк 5375414123337213 Жуковская Надежда

 

Наверх