Кількість
|
Вартість
|
||
|
Упаковка 200 г - достатньо на 1 курс прийому (1 місяць)
При захворюваннях шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, печінки, мастопатії, жіночих хвороб, варикозу. Як протипухлинний захист.
Діє як протипухлинний, болетамувальну, спазмолітичну, кровоочисний, кровоспинний, седативну, протизапальну, загальнозміцнюючий засіб. Виводить з організму отруйні речовини, радіонукліди, заспокійливо діє на нервову систему, покращує травлення і обмін речовин, жовчогінний, сечогінний.
При захворюваннях органів дихання, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, печінки, мастопатії, жіночих хвороб, варикозного розширення вен, прослеоперационных періодів і після променевої терапії.
Склад:
Корінь:
Родовика (Родовик аптечна)- відвар родовика в народній медицині застосовується як кровоспинний, загальнозміцнюючу, протизапальну, болезаспокійливу, бактерицидний засіб.
Кровохлебку найчастіше застосовують при різних кровотечах (маткових, шлункових, легеневих, носових, гемороїдальних), це хороший засіб при лікуванні запальних захворювань кишечника, шлунка, пов'язаних з розладами при отруєнні, як терпке при проносах, кривавих проносах, дизентерії, тифу, виразковому коліті, запаленні жовчного міхура, при лямблії, метеоризмі, як сечогінне.
Змійовика(Гірчак зміїний)-відвар кореневищ горця зміїного — гарне в'яжучу, протизапальну, бактерицидну, кровоспинну, ранозагоювальну, заспокійливий засіб.
Живокосту (Живокіст)- застосовується при будь кісткової патології, ревматоїдних уражень суглобів і подагрі, остеохондрозі, артритах і артрозах, запаленні окістя, вивихах, переломах кісток, ішіасі, остеомієліті, тромбофлебіті, кістковому туберкульозі.
Лопуха-Лопух великий має і інші назви - реп'ях, реп'ях.
Препарати з коріння лопуха великого мають ранозагоювальні, сечогінні та потогінні властивості. Застосовують їх при деяких шкірних захворюваннях, при запальних процесах слизової оболонки порожнини рота, горла, верхніх дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту. Властивості лопуха великого і лопуха повстяного дуже схожі і майже нічим не відрізняються.
Кінського щавлю-
Кінський щавель має протизапальну, протимікробну, спазмолітичну, гіпотензивну, протиатеросклеротичну, в'яжучу, сечогінну, відхаркувальну, жовчогінну, вітрогінну, проносну, репаративну, кровоспинну та седативні властивості.
Пирію-Настій і відвар кореневища пирію повзучого мають сечогінну, відхаркувальну, мягчітельним, протизапальну, знеболюючу, обволікаючу, легку проносну, жовчогінну, потогінну, кровоспинну, кровоочисним, ранозагоювальну, а також поліпшує обмін речовин властивостями.
Трави:
Астрагалу-
Астрагал шерстистоквітковий має гіпотензивну, заспокійливу, тонізуючу і в'яжучу дію, сприяє зупинці кровотечі. Він також впливає на коронарні судини, розширюючи їх і покращуючи кровообіг, а також має сечогінну і потогінну дію. Це відмінний протизапальний засіб, широко використовується в народній медицині.
Буквиці-
У народній медицині буквиця найчастіше застосовується при жовтяниці та інших хворобах печінки; астмі; порушення травлення; в якості м'якого проносного. У Середній Азії настій квіток буквиці п'ють при неврозах і серцевих захворюваннях.
Споришу-Діє як сечогінний, протизапальний, потогінний, кровоочисний, тонізуючий, знеболювальний, жарознижувальний, ранозагоювальний засіб.
Хвощу польового- Наукова медицина траву хвоща польового використовують при запальних процесах сечового міхура, плевритах, при набряках, викликаних недостатнім кровопостачанням, як сечогінний і кровоспинний засіб.
Підмаренника- У тибетській медицині застосовують при пневмонії, ендометриті, захворюваннях нирок, викликаних травмою, при внутрішніх крововиливах; в монгольській — жарознижувальну при шлунково-кишкових захворюваннях і хворобах серцево-судинної системи, а також у складі зборів, особливо при інфекційних захворюваннях.
Чистотілу- Інші назви: бородавник, чистуха, гладишник, ласточкина трава, желтомолочник, чистоплот, собаче мило.
Чистотіл широко використовують для лікування і профілактики злоякісних новоутворень. Особлива цінність чистотілу в тому, що він затримує ріст пухлин і розвиток метастазів. Чистотіл приймають всередину при бронхіальній астмі, гастритах, туберкульозі легенів, кашлі, коклюші, алергії, грудній жабі, запаленні товстого кишечника, виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, поліпах шлунка і кишечника, раку шлунка, виразковому коліті, як жовчогінний при захворюваннях печінки, жовчних протоків та жовчного міхура, жовчнокам'яній хворобі, гепатиті, ревматичних суглобових болях.
Звіробою- Рослина звіробій використовують при захворюваннях травного тракту (проноси, хронічні гастрити, виразкова хвороба), при захворюваннях печінки і жовчного міхура, при захворюваннях нирок.
Парила-
У народній медицині парило застосовується для лікування шлунково-кишкових, пухлинних, жіночих (рясні менструації, ерозії, мастопатії і т. д.) захворювань.
А також при хворобах селезінки, печінки і жовчного міхура, при каменях у нирках і печінці, як сечогінний, при порушенні обміну речовин, ревматизмі, подагрі, радикуліті, невралгії, болях у суглобах, застарілих ранах, при кашлі, а також при поліпозах.
Полину-
Такі з них як: токсоплазма, хламідія, трихомонада, гонокок, дріжджові грибки, віруси, мікоплазми, уреаплазми, гарднерели та ін. повільно, але вірно руйнують організм людини, приводячи його до найбільш небезпечним захворюванням. Як показують дослідження ними уражено близько 90% усього населення планети.
Полин ж одне з ефективних, доступних і натуральних засобів у боротьбі з цими мікроорганізмами.
Деревію-деревій використовується в медицині як кровоспинний засіб, при внутрішніх і зовнішніх кровотечах, хворобах шлунково-кишкового тракту, при запальних процесах в матці, а також як противоконвульсивное, потогінний, апетитне, усуває порушення обміну речовин засіб.
Застосовують деревій при туберкульозі легень, виразках і катарах шлунка, нирковокам'яній хворобі, малярії, пронос, геморої, жіночих хворобах, при нічному нетриманні сечі, хворобах печінки, недокрів'ї та головному болю, при простуді, нервових хворобах і гіпертонії у вигляді настоїв, відварів, соку.
Листя обели білої-Рослину застосовують як судинорозширювальний, заспокійливий, загальнозміцнювальний, в'яжучу, протизапальну, кровоспинну, ранозагоювальну, болезаспокійливий засіб.
Омела має сечогінну дію, її рекомендують при захворюваннях нирок, при артриті, ревматизмі, остеохондрозі. Її приймають внутрішньо у вигляді відварів, настоїв і використовують зовнішньо у вигляді компресів, примочок, ванн з настоїв. Користуються також мазями — жировими витяжками з омели.
Кропиви-містить аскорбінову, пантотенову кислоти, вітаміни, солі заліза, кальцію і натрію і ін.
В народній медицині вона використовується як ранозагоювальний, сечогінний, загальнозміцнюючий, проносне, вітамінне, протисудомну, відхаркувальний засіб, а також як засіб сприятливо діє на обмін речовин.
Кропиву рекомендують для лікування при анемії, атеросклерозі, м'язовому і суглобовому ревматизмі, водянці, свербежу шкірних екземах, як засіб, що підвищує виділення молока у годуючих жінок, при захворюваннях жовчних шляхів і печінки, при геморої, звичних запорах, шлункових кольках, розладах травлення.
Подорожника-
Листя подорожника містять глікозид аукубін, гіркі й дубильні речовини, каротин, вітаміни С і К, лимонну кислоту. Вони мають протизапальну, болезаспокійливу і секретолітичну дію при захворюваннях дихальних органів, що супроводжуються виділенням густих секретів, наприклад, при хронічному катарі легенів, при порушеннях органів травлення (проноси, катар шлунково-кишкового тракту, метеоризм, коліки, виразка дванадцятипалої кишки).
Мати-й-мачухи-Інші назви: мати-й-мачуха звичайна, белокопитнік, двуличник, підбіл, водяний лопух, камчужная трава, лапуха студенная, мати тава, околоречная трава.
У науковій медицині вживають листя при захворюваннях дихальних органів. Мати-й-мачуха викликає розрідження густого секрету і діє обволаківающе при кашлі, хриплом голосі, катарі бронхів, запаленні горла, бронхіальній астмі, запаленнях легенів. Застосовується настій також при запаленні слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, при відсутності апетиту.
Колір:
Бузини чорної-Квіти мають потогінну, жарознижувальну, сечогінну, відхаркувальну, протизапальну та заспокійливу дію.
Квітки бузини входять до складу потогінних, пом'якшувальні, проносних зборів і зборів для полоскання горла.
Настій квіток бузини - гарний потогінний засіб при простудних захворюваннях, їм полощуть рот і горло при ларингіті і ангіні.
Нагіток (ромашка аптечна) Використання нігтиків