Фіто-аптека Сила рослин - магазин здоров'я та краси
Графік роботи:

Будні: 08:00–19:00

Сб: 08:00–16:00

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Важко у виборі фітопрепаратів? Для Вас працює наш класифікатор! (посилання)

Фитолинчи фіточай fito, 20 фільтр-пакетів

Гармонізує діяльність всіх систем організму, відновлює імунітет, радіопротектор, адаптоген, нормалізує тиск, володіє протипухлинною та цукрознижуючу дію.

Про чудодійні властивості гриба Лінь Чі або Ganoderma lucidum (лат.) знали на сході з незапам'ятних часів. Більш 2000лет тому у «Священній книзі про чудодійні лікарські рослини» (Китай) гриб Лінь Чі названий «кращим серед 365 найбільш цінних лікарських рослин Сходу», переважаючим за цінності женьшень. У природі існує 6 різновидів гриба Лінь Чі, з яких найбільшу цінність і терапевтичну активність має червоний гриб Лінь Чі, вирощений у В'єтнамі, що входить до складу чаю Фитолинчи.

Склад: гриб Лінь Чі, кореньГорца, екстракт Многозонтичника, корінь Солодки.

Доведено, що імуномодулюючий ефект Лінь Чі пов'язаний з впливом полісахаридів на кістковий мозок, що супроводжується збільшенням РНК і ДНК на 50%,зростанням числа В-лімфоцитів і макрофагів. Багато лікувальні ефекти гриба Лінь Чі пов'язані з наявністю полісахаридів, що виявляють протипухлинну активність. Лінь Чі є ефективним радіопротектором. Радиозащитный ефект полісахаридів не поступається дії L-цистеїну після опромінення клітин кісткового мозку кобальтової гармати. Лінь Чі працює як антиоксидант, пастка вільних радикалів, знижуючи вміст останніх на 50%. При призначенні препаратів Лінь Чі підвищується транспортна роль еритроцитів (перенесення кисню), обумовлена вмістом аденозину в плодовому тілі гриба.

Використання фітопрепарату Лінь Чі в клініці серцево-судинної патології пов'язана зі здатністю препарату знижувати у людей групи ризику рівень тригліцеридів і ліпопротеїдів низької щільності в плазмі крові на 68-74%, активно пригнічувати біосинтез холестерину, причому лікувальний ефект тим значніше, чим вище рівень гіперхолестеринемії. Препарати цієї рослини покращують скоротність міокарда при поліпшення кровопостачання і зменшення потреби в кисні.

Лінь Чі нормалізує артеріальний тиск, ефективний при стенокардії, аритмії. Гіпотензивний ефект гриба пов'язують з наявністю в його міцелії більше 100 тритерпеноидов, що впливають на організм в якості інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту і не поступається по ефективності каптоприлу. Так, при лікуванні препаратами гриба хворих есенціальною гіпертензією статистично достовірне зниження діастолічного артеріального тиску на 42,5% відмічено при прийомі капсульованих форм Лінь Чі протягом 10 днів. Встановлено, що препарат може регулювати в'язкість крові, зменшуючи щільність тромбоцитів подібно аспірину при цьому не подразнюючи слизову оболонку шлунку.

У традиційній східній медицині класична рецептура ФИТОЛИНЧИ використовується:

 • для підвищення працездатності, зміцнення імунітету і пам'яті, підвищення інтелектуальної активності;

 • в якості додаткового засобу у комплексі заходів щодо відновлення функцій серцево-судинної системи (нормалізує артеріальний тиск, знижує рівень холестерину, перешкоджає тромбоутворенню);

 • для стабілізації функцій нервової системи та гармонізації сну;

 • для підтримки і захисту печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, сприяє поліпшенню функцій гепатоцитів, показаний у реабілітаційному періоді після перенесених гепатитів, холециститів, панкреатитів;

 • в якості препарату з антиалергічну ефектом, у тому числі при хронічному бронхіті з астматичним компонентом, харчової алергії тощо;

 • для профілактики виникнення новоутворень і при наявності впливу підвищених доз іонізуючого випромінювання.

 • при регулярному тривалому застосуванні омолоджує і покращує тургор шкіри, уповільнює процес старіння і продовжує життя;

 • як тонізуючий і стимулюючий засіб — при виснажливих простудних захворюваннях, після тяжких травм, оперативних втручань;

 • володіючи адаптогенними властивостями препарат рекомендується застосовувати людям, які проживають в екологічно несприятливих зонах.

Спосіб застосування та дози: заварюючи по 1-2 фільтр-пакету 2-3 рази на день, за 15-20 хвилин до їжі. Курс прийому 1 місяць.

Не рекомендується приймати дітям віком до 12 років.

Рекомендовано вживати як доповнення до будь-якої терапії.

Біологічно активна добавка. Не є лікарським засобом.

Виробник: фармацевтична фабрика FITO PHARMA, В'єтнам.

Дистриб'ютор: ПП "Вікторія", Україна, м. Київ, вул. Лесі 1Е, +38 044 502 60 36, +38 067 324 84 64.

ФИТОЛИНЧИ - ДЖЕРЕЛО ЗДОРОВ'Я, МОЛОДОСТІ І ДОВГОЛІТТЯ


ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ПРЕПАРАТУ «ЛІНЬ ЧІ» В КЛІНІЦІ ВНУТРІШНІХ ХВОРОБ

Метою проведеного клінічного дослідження була оцінка ефективності, нешкідливості препарату «Лінь Чі» та вивчення його впливу на функціональний стан і перебіг захворювань у осіб з патологією гепатобіліарної в комплексній терапії.

У дослідженні взяли участь 36 пацієнтів у віці від 21 до 64 років, які страждали дискінезією жовчовивідних протоків, хронічний холецистит, гепатит. Середня тривалість захворювання склала 10,2 року (від 1 до 13 років). У 13 з 36 хворих (29%) захворювання гепатобіліарної системи були виявлені вперше, у інших 23-х (71%) спостерігались рецидиви та ускладнення основного захворювання. У досліджуваній групі спостерігалися: хронічний гепатит - 8 випадків; хронічний холецистит - 10 випадків; хронічний панкреатит - 9 випадків, хронічний холецистохолангіт - 8 випадків, хвороба Жильбера - 1.

Контрольну групу склали 22 чоловіки з патологією гепатобіліарної у яких препарат «Лінь Чі» не застосовувався в доповнення до основної терапії.

Отримані результати дозволили встановити, що застосування препарату «Лінь Чі» в доповнення до базисної терапії призводить до значних позитивних зрушень, як в перебігу захворювання, так і знижує показник ліжко-дня в умовах стаціонару у пацієнтів з наступними діагнозами: загострення хронічного калькульозного і некалькулезного холециститу, які протікали на тлі змішаної дискінезії жовчного міхура та сфінктерів жовчних проток, а також в осіб, які перенесли холецистектомию з приводу жовчнокам'яної хвороби та хронічного гепатиту. При хронічному персистуючому гепатиті ліжко-день знизився на 4,2 дня.

Одним із критеріїв ефективності лікування препаратом «Лінь Чі» були терміни зникнення клінічних симптомів основного захворювання і диспептичного синдрому. У 29 хворих до лікування спостерігалася слабкість, дратівливість, 27 хворих - здуття живота, у 27 хворих - відрижка, 25 хворих - біль в епігастрії та правому підребер'ї, у 23 хворих спостерігалася тяжкість у правому підребер'ї і порушення апетиту (відсутність), у 22 хворих мали місце порушення сну, у 19 хворих спостерігалися запори.

У хворих, які додатково до базисної терапії отримували препарати «Лінь Чі» клінічні симптоми почали зникати поступово в термін від 3 до 7 діб, тільки в 4% випадків мали місце запори, 10% - порушення апетиту, 20% і 25% - порушення сну, дратівливість, однак ці симптоми спостерігалися у осіб, у яких була виявлена супутня патологія така як нейроциркуляторна дистонія або гіпертонічна хвороба.

Головним критерієм ефективності лікування служили такі загальні клінічні симптоми як: нормалізація температури тіла, нормалізація апетиту, зменшення больового синдрому, зникнення шкірних реакцій (свербіж, висипання), збільшення добового діурезу, нормалізація формули крові (ШОЕ, кількості лейкоцитів) і біохімічних показників.

Застосування «Лінь Чі» не викликало значущих змін у показниках загального аналізу крові, що може бути розглянуто як відсутність негативного впливу препарату і його побічної або токсичної дії. Необхідно відзначити, що при призначенні препарату «Лінь Чі» було відзначено зниження показника ШОЕ - на 33% у порівнянні з 23% - у осіб, які приймали лише базисну терапію. Статистично достовірним виявилося і зниження кількості лейкоцитів за умови застосування «Лінь Чі». Лабораторно-клінічні показники свідчать про зникнення загального запального процесу, явищ інтоксикації, а також підвищення дезінтоксикаційної функції печінки і поліпшення обмінних процесів. Нормалізація біохімічних показників (АЛТ, АСТ) свідчить про поліпшення метаболічних процесів у печінці на рівні гепатоцитів.

Про нормалізацію функціонального стану жовчного міхура і сфінктерного апарату жовчовивідних шляхів свідчать інструментальні дослідження проведені за допомогою ультразвукової діагностики (УЗД). Так при гипотонично-гіпокінетичним дискінезії жовчного міхура зменшився з 94+7,3 см до 52±4,5 см3, а при гипертонично-гіперкінетичної збільшився з 30±2,1 см3 до 47±3,2 см , про що також свідчить і позитивна динаміка показників фізико-біохімічних властивостей жовчі (жовчні кислоти, холестерин, холато-холестериновий коефіцієнт, питома вага і результати мікроскопії).

Аналізуючи динаміку основних показників імунної системи у хворих з хронічною патологією гепатобіліарної слід зазначити, що спостерігалося зниження імунної реактивності та імунних реакцій при загостренні хронічної гепатобіліарної патології (хронічні холецистити, гепатити), що підтверджується такими біохімічними показниками як АЛТ, АСТ. Збільшення показників: Т-лімфоцитів, Т-активних, Е-РОК передбачає активізацію тимус-залежної ланцюга імунної системи. Це свідчить про затихании гострого запального процесу і відновлення імунного захисту.

Хворим з диспептическим синдромом призначення препаратів «Лінь Чі» вимагає диференційованого підходу, що зумовлено присутністю в екстракті незначної кількості гіркоти і цукрів.

Висновок:

Таким чином, наші спостереження свідчать про те, що «Лінь Чі» - сучасне лікарський засіб, який має холеспазмолитическое, холекинетическое дію, позитивно впливає на обмінні процеси, підвищує дезінтоксикаційні властивості, нормалізує гомеостаз, зменшує рівень холестерину, підвищує вміст жовчних кислот жовчний.

«Лінь Чі» володіє вираженим имуномодулирующим, адаптогенну, гіпотензивну та гепатопротекторну дію. Для «Лінь Чі» також характерні антиалергічну та антиоксидантну дію. Сожержащаяся в препаратах «Лінь Чі» Ganoderma Lucidum є ефективним радіопротектором, добре переноситься хворими з панкреатогепатобилиарной патологією і не має побічних ефектів. Препарат «Лінь Чі» сумісний з традиційними лікувальними засобами, прискорює процес одужання і рекомендується для нормалізації метаболічних процесів в печінці, показаний у реабілітаційному періоді після перенесених гепатитів, холециститів, панкреатитів, операцій на печінці та підшлунковій залозі.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Фитолинчи фіточай fito, 20 фільтр-пакетів Відновлює імунітет

В наявності
Артикул: 647169953
147 грн
Порівняти
Замовити швидко
 • Доставка "Нова Пошта"Доставка кожного робочого дня (понеділок-п'ятниця). Вартість приблизно 40грн. за умови передоплати на картку, або 75-80грн у випадку накладеного платежу і незалежно від вартості замовлення. Докладніше: http://novaposhta.ua/frontend/calculator?lang=ukr
 • Доставка кур'єром "Нової пошти" Безкоштовно при вартості замовлення від 1000 грн.Доставка кур'єром "Нової пошти" За умови передоплати на картку ПриватБанку. Розрахунок послуги можна переглянути за посиланням https://novaposhta.ua/delivery (розділ Склад-Двері)
 • Укрпошта Безкоштовно при вартості замовлення від 1000 грн.Укрпоштою доставка здійснюється за умови передоплати на банківську карту. Детальніше про таріфи- https://ukrposhta.ua/zamoviti/ukrposhta-standart/tarifi/
 • Доставки "Самовивіз" Ми будемо раді бачити Вас в будь-якому з наших чотирьох філій фіто-аптек в Миколаєві. Ознайомитися з адресами можна в розділі КОНТАКТИ При покупці більш ніж на 300 гривень ви отримаєте дисконтну карту постійного клієнта. Можлива оплата терміналом.
 • Доставка Justin" Дуже Вигідна за ціною і зручна доставка. Доставка можлива за умови передоплати на карту.

Увага! Деякі товари, відсутні в наших роздрібних точках, ми можемо замовити для Вас на складах виробників або імпортерів. Вартість доставки таких товарів в точки самовивозу буде приблизно 40грн (за послуги доставки в Миколаїв поштовими службами). Або ж відправити Вам на найближче до Вас відділення Нової пошти у Миколаєві (за умови передоплати за товар) Додаткова інформація про доставку: Прийом замовлень на доставку * через Інтернет цілодобово і без вихідних * за телефонами 068-738-05-05 або 063-783-96-12 з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю; субота, неділя та святкові дні-вихідний. Для більш швидкого отримання замовлення рекомендуємо інших перевізників із запропонованого нами списку. Після оформлення «Кошика» Ваше замовлення надходить на розгляд менеджеру. Як тільки Ваше замовлення буде укомплектований, за вказаною Вами телефону з Вами зв'яжеться наш представник, щоб узгодити час і умови доставки. Будь ласка, не забувайте вказувати свій контактний телефон, e-mail.

 • Якщо сума замовлення більше ніж 300грн - Післяплата "Нова Пошта" Для економії на витратах поштових перевізників рекомендуємо оплачувати на на карту Visa / Mastercard. В такому випадку вдвічі скорочує витрати на доставку. Увага ! Деякі товари з нашого асортименту, можуть бути відправлені Вам прямо зі складу імпортера-постачальника в Україну, тому буде потрібна попередня оплата.
 • Оплата на картку Visa/Mastercard - ЗНАЧНО ДЕШЕВШЕ послуги перевізників В нашій СМС буде вказано номер телефону, на якому є Viber, SMS, (або дзвінком). Будемо вдячні якщо повідомите про оплату будь-яким із способів. Це прискорить відправку.
 • Готівкою або Visa / Mastercard (в наших фіто-аптеках Миколаєва)
 • Онлайн оплата Монобанк 5375414123337213 Жуковська Надія
Вгору