Фіто-аптека Сила рослин - магазин здоров'я та краси
Графік роботи:

Будні: 08:00–19:00

Сб: 08:00–16:00

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Важко у виборі фітопрепаратів? Для Вас працює наш класифікатор! (посилання)

Гепатоклин fito, 40 капсул

Покращує функцію печінки, має протизапальну, жовчогінну дію, сприяє виведенню токсинів, покращує травлення і стан шкіри. Комплексно очищає організм.

Формула складається з 9 лікарських рослин, традиційно застосовуються на Сході для лікування захворювань печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, жовчних проток, а також нирок і сечового міхура. Рекомендується східною медициною як самостійний засіб для профілактики і в комплексі реабілітаційних заходів після перенесених захворювань.

ГЕПАТОКЛИН сприяє зниженню надлишкової маси тіла, служить засобом комплексного очищення від шлаків і токсинів, діє як сечогінний. Формула не володіє кумулятивними властивостями, підходить для тривалого прийому, нетоксична, добре переноситься.

ГЕПАТОКЛИН має спазмолітичну та знеболювальну дію, стимулює жовчоутворення, сприяє відтоку жовчі, регулює травлення, гармонізує азотний і ліпідний обміни. Позитивний лікувальний ефект надає при шкірних захворюваннях, мають алергічну етіологію.

Склад: трава Филантии (herba Phyllanthi urinariae), трава Десмодиума (herba Desmodii styracifolii), Кукурудзяні рильця (styli et stigmata Maydis), трава Артишоку (Cynara scolymus), коріння і кореневища Тирличу (radix et rhizoma Gentianae), трава Аденосмы (herba Adenosmatis), плоди Гарденії (fructus Gardeniae), коріння Солодки (radices Glycyrrhizae), кореневище Ревеню (rhizoma Rhei).

Допоміжні речовини: крохмаль, лактоза, тальк.

Филантия має виражену жовчогінну, гепатопротекторну, спазмолітичну, протизапальну і антиоксидантну дію.

Артишок застосовується в комплексному лікуванні дисфункції печінки і нирок. Має жовчогінну та сечогінну дію, знімає запальні процеси.

Гарденія використовується як жарознижуючий і кровоспинний засіб при захворюваннях печінки і нирок, як легке проносне, володіє антигельмінтною дією.

Аденосма чинить антибактеріальну дію відносно багатьох видів бактерій, збільшує жовчовиділення, підвищує антитоксичну функцію печінки.

Кукурудзяні рильця мають жовчогінну (збільшують секрецію жовчі, зменшують її в'язкість і вміст білірубіну) і сечогінну дію, впливають на вуглеводний обмін.

Солодка надає протизапальний і протиалергічний ефект.

Тирлич посилює ферментацію в шлунку, стимулює секреторну і моторну функції травного ТРАКТУ.

Ревінь сприяє желчевыделению, посилює перистальтику, має антисептичну дію.

Десмодиум – унікальна рослина з протизапальною, сечогінну і спазмолітичну дію, здавна самостійно застосовується для лікування сечокам'яної та жовчнокам'яної хвороб.

У традиційній східній медицині класична рецептура ГЕПАТОКЛИН рекомендується:

 • для поліпшення роботи печінки і жовчовивідних шляхів;
 • для гармонізації та поліпшення роботи ШЛУНКОВО-кишкового тракту при здутті кишечника, запорах, утрудненні процесу травлення жирної і "важкої" їжі;
 • для поліпшення стану шкіри при шкірних захворюваннях різної етіології;
 • в якості засобу для комплексного очищення організму, нормалізує обмінні процеси і знижує надлишкову масу тіла;
 • як м'яке сечогінний засіб при набряках різного походження;
 • для профілактики атеросклерозу.

Спосіб застосування: по 2 капсули 2-3 рази на добу. Курс прийому: 30 днів. При необхідності курс можна повторювати 3-4 рази на рік.

Біологічно активна добавка. Не є лікарським засобом.

Рекомендовано поєднувати з:

 • з фіточаями ГЕПАТЕ, АРТИШОК, ОРТОСТИЛИ, капсулами ФИТОКЛИН при будь-яких показаннях;
 • з екстрактом капсулами, фіточаєм ФИТОЛИНЧИ при надмірному холестерин.

Побічна дія: індивідуальна непереносимість.

Протипоказання: не рекомендується приймати при індивідуальній чутливості до компонентів продукту. З обережністю і за рекомендацією лікаря вживати дітям, вагітним жінкам та жінкам у період лактації.

Виробник: фармацевтична фабрика FITO PHARMA, В'єтнам.

Дистриб'ютор: ПП "Вікторія", Україна, м. Київ, вул. Лесі 1Е, +38 044 502 60 36, +38 067 324 84 64.

Сертифікація: GMP (Good Manufacturing Practice).

Продукт виготовлений за традиційною рецептурою з власної екстракцією біологічно активних речовин із лікарських рослин в умовах загальносвітового стандарту якості, що пред'являється до виробництва фармацевтичної продукції GMP (Належна виробнича практика). Це гарантує стабільну ефективність, високу якість і безпека.

ГЕПАТОКЛИН – ЗДОРОВ'Я ПЕЧІНКИ І КРАСА ШКІРИ


ВИВЧЕННЯ ВПЛИВУ ЗАСОБУ РОСЛИННОГО ПОХОДЖЕННЯ "ГЕПАТОКЛИН" НА ПЕРЕБІГ ХРОНІЧНОЇ ГЕПАТОБІЛІАРНОЇ ПАТОЛОГІЇ

Гарник Т.п., Білоусова В. В., Титомир А. В., Андріянова В. В., Весельський С. П., Степаненко В. О.

В експерименті брали участь пацієнти обох статей у віці від 17 до 65 років, які страждали на загострення дискінезії жовчних проток, хронічного холециститу, гепатиту. Із супутніх захворювань були діагностовано ІХС та гіпертонічна хвороба, хронічний бронхіт, сечокислий діатез, остеохондроз хребта, нейроциркуляторна дистонія, алергічні прояви у вигляді кропив'янки та дерматиту. У 98% хворих спостерігалися диспепсичні симптоми.

Перша група отримувала базову терапію (антибіотики), друга група отримувала додатково "Гепатоклин" (по 15 мл тричі на день за 30 хвилин до їжі протягом курсу лікування).

Дослідження впливу «Гепатоклина» проводилися загальноклінічні, інструментальні (УЗД), лабораторних показників загального аналізу крові, біохімії крові (АЛТ, АСТ, білірубін, холестерин), жовчні (фосфоліпіди, холестерин, жовчні кислоти), а також були проведені комплексні імунологічні дослідження, які включали аналіз ланок клітинного та гуморального імунітету.

Динаміка клінічних симптомів у хворих контрольної та піддослідної груп:

Скарги

До лікування

Під час лікування

(після 7 днів)

Після лікування

Вик.

20 осіб

Контр.

10 осіб

Вик.

20 осіб

Контр.

10 осіб

Вик.

20 осіб

Контр.

10 осіб

Печія

65%

45%

40%

29%

-

15%

Відрижка

87%

80%

24%

42%

1%

10%

Кислий присмак у роті

29%

25%

2%

10%

-

-

Гіркота в роті вранці

54%

52%

5%

15%

-

6%

Блювота

6%

5%

-

4%

-

-

Тяжкість в правому підребер'ї

78%

80%

2%

25%

-

6%

Біль в епігастрії та правому підребер'ї

84%

82%

24%

62%

2%

10%

Здуття

91%

9%

34%

50%

-

15%

Запори

64%

45%

21%

35%

4%

15%

Слабкість, дратівливість

96%

94%

51%

75%

25%

30%

Поганий сон

73%

70%

49%

55%

20%

40%

Порушення апетита

78%

70%

23%

40%

10%

20%

Свербіж шкіри

47%

39%

29%

33%

4%

24%

Результати дозволили встановити, що додаткове застосування "Гепатоклина" до базової терапії призводить до значних позитивних змін, як протікання захворювання так і зменшення ліжко-днів у хворих. При цьому необхідно зазначити, що всі пацієнти виписувалися зі стаціонару в стані повної нормалізації клініко-лабораторних показників, відсутності диспепсичних та стабілізації клінічних симптомів і нормалізації обмінних процесів.

Одним із критеріїв ефективності лікування "Гепатоклином" є час зникнення клінічних симптомів диспептичного синдрому. У пацієнтів, які додатково отримували "Гепатоклин", клінічні симптоми почали зникати поступово в термін від 3 до 7 діб.

Призначення "Гепатоклина" не викликало істотних змін показників загального аналізу крові, що може бути розглянуто як відсутність негативного впливу препарату і його побічної або токсичної дії.

Необхіно зазначити, що при призначенні препарату "Гепатоклин" більш значуще відзначалися зниження показників СОЇ – на 33% проти 23% - у осіб, що приймали тільки базову терапію. Статистично достовірними виявлялися і зниження вміст у крові лейкоцитів в умовах застосування "Гепатоклина".

Лабораторно-клінічні показники свідчать про зникнення загального запального процесу, явищ інтоксикації, а також збільшення антитоксичної функції печінки, поліпшення обмінних процесів. Нормалізація біохімічних показників (АЛТ, АСТ) свідчить про нормалізацію метаболічних процесів у печінці на рівні гепатоцитів.

Про нормалізацію функціонального стану жовчного міхура і сфінктерного апарату жовчовивідних проток свідчать дані інструментального дослідження (УЗД).

Аналізуючи динаміку основних показників імунної системи слід відзначити, що спостерігається зниження імунної реактивності та імунних реакцій у пацієнтів при загостренні хронічної гепатобилярной патології (хронічні холецистити, гепатити), що підтверджується також біохімічними показниками АЛТ, АСТ.

Збільшення показників: Т-лімфоцитів, Т-активних, ауто РОК припускає активізацію тимус-залежної ланцюжка імунної системи. Це свідчить про стиханні гострого запального процесу і відновлення та реабілітації імунної захисту.

Пацієнтам з диспептичным синдромом призначення "Гепатоклина" вимагає диференційного підходу, що зумовлено присутністю в екстракті незначної кількості гіркоти і цукрів. Порушення випорожнення кишечнику у 4% (1) спостерігалося у вигляді запору (в анамнезі пацієнтка тривалий час приймала препарати сенейды). Збільшення дози застосування препарату до 30 мл одноразово тричі на день сприяло нормалізації функції кишечника.

Таким чином, наші спостереження свідчать, що "Гепатоклин" – сучасний рослинний засіб, що має холеспазмолитическое, холекинетическое дію, впливає на обмінні процеси організму, збільшує антитоксичну властивість, нормалізує гомеостаз, зменшує рівень холестерину, збільшує вміст жовчних кислот жовчі хол/холестеринового коефіцієнта.

Висновки:

 1. Застосування "Гепатоклина" в терапії хронічних захворювань гепатобіліарної системи (хронічного холециститу, безкаменного і калькульозного, хронічного гепатиту) сприяє зникненню диспепсичних симптомів захворювань, поліпшення об'єктивних ознак, а також зменшення перебування пацієнтів на лікуванні, що дозволяє рекомендувати даний препарат комплексної відновлювально -реабілітаційної і профілактичної терапії захворювань жовчного міхура і печінки.
 2. Застосування "Гепатоклина" в комплексному лікуванні хворих сприяє більш швидкому знятті. запального процесу, про що свідчать клініко-лабораторні показники: сприяє нормалізації обмінних процесів (про що свідчать загальний аналіз сечі, жовчі і біохімія крові), зменшує літогенні властивості жовчі; збільшує антитоксичні властивості печінки ( нормалізує АЛТ, АСТ), зменшує явища холестазу (нормалізація білірубіну) та імунного запалення.
 3. На основі проведеного клінічного вивчення "Гепатоклина", припускається, що застосування "Гепатоклина" має також і профілактичний ефект у осіб при порушенні обміну речовин при схильності до жовчнокам'яної хвороби і мочекаменного діатезу.
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Гепатоклин fito, 40 капсул Для печінки, очищення організму

В наявності
Артикул: 647169926
217 грн
Порівняти
Замовити швидко
 • Доставка "Нова Пошта"Доставка кожного робочого дня (понеділок-п'ятниця). Вартість приблизно 40грн. за умови передоплати на картку, або 75-80грн у випадку накладеного платежу і незалежно від вартості замовлення. Докладніше: http://novaposhta.ua/frontend/calculator?lang=ukr
 • Доставка кур'єром "Нової пошти" Безкоштовно при вартості замовлення від 1000 грн.Доставка кур'єром "Нової пошти" За умови передоплати на картку ПриватБанку. Розрахунок послуги можна переглянути за посиланням https://novaposhta.ua/delivery (розділ Склад-Двері)
 • Укрпошта Безкоштовно при вартості замовлення від 1000 грн.Укрпоштою доставка здійснюється за умови передоплати на банківську карту. Детальніше про таріфи- https://ukrposhta.ua/zamoviti/ukrposhta-standart/tarifi/
 • Доставки "Самовивіз" Ми будемо раді бачити Вас в будь-якому з наших чотирьох філій фіто-аптек в Миколаєві. Ознайомитися з адресами можна в розділі КОНТАКТИ При покупці більш ніж на 300 гривень ви отримаєте дисконтну карту постійного клієнта. Можлива оплата терміналом.
 • Доставка Justin" Дуже Вигідна за ціною і зручна доставка. Доставка можлива за умови передоплати на карту.

Увага! Деякі товари, відсутні в наших роздрібних точках, ми можемо замовити для Вас на складах виробників або імпортерів. Вартість доставки таких товарів в точки самовивозу буде приблизно 40грн (за послуги доставки в Миколаїв поштовими службами). Або ж відправити Вам на найближче до Вас відділення Нової пошти у Миколаєві (за умови передоплати за товар) Додаткова інформація про доставку: Прийом замовлень на доставку * через Інтернет цілодобово і без вихідних * за телефонами 068-738-05-05 або 063-783-96-12 з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю; субота, неділя та святкові дні-вихідний. Для більш швидкого отримання замовлення рекомендуємо інших перевізників із запропонованого нами списку. Після оформлення «Кошика» Ваше замовлення надходить на розгляд менеджеру. Як тільки Ваше замовлення буде укомплектований, за вказаною Вами телефону з Вами зв'яжеться наш представник, щоб узгодити час і умови доставки. Будь ласка, не забувайте вказувати свій контактний телефон, e-mail.

 • Якщо сума замовлення більше ніж 300грн - Післяплата "Нова Пошта" Для економії на витратах поштових перевізників рекомендуємо оплачувати на на карту Visa / Mastercard. В такому випадку вдвічі скорочує витрати на доставку. Увага ! Деякі товари з нашого асортименту, можуть бути відправлені Вам прямо зі складу імпортера-постачальника в Україну, тому буде потрібна попередня оплата.
 • Оплата на картку Visa/Mastercard - ЗНАЧНО ДЕШЕВШЕ послуги перевізників В нашій СМС буде вказано номер телефону, на якому є Viber, SMS, (або дзвінком). Будемо вдячні якщо повідомите про оплату будь-яким із способів. Це прискорить відправку.
 • Готівкою або Visa / Mastercard (в наших фіто-аптеках Миколаєва)
 • Онлайн оплата Монобанк 5375414123337213 Жуковська Надія
Вгору