Фіто-аптека Сила рослин - магазин здоров'я та краси
Графік роботи:

Будні: 08:00–19:00

Сб: 08:00–16:00

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Фитолинчи екстракт fito, 200 мл

Гармонізує діяльність всіх систем організму, відновлює імунітет, радіопротектор, адаптоген, нормалізує уровеньартериального тиску, володіє протипухлинною і цукрознижуючу дію.

Про чудодійні властивості гриба Лінь Чі або Ganoderma lucidum (лат.) знали на сході з незапам'ятних часів. Більше 2000 років тому в «Священній книзі про чудодійні лікарські рослини» (Китай) гриб Лінь Чі названий «кращим серед 365 найбільш цінних лікарських рослин Сходу», переважаючим за цінності женьшень. Філософ 1 ст. н. е. Ванг Чанг оспівав його як рослина, що підвищує духовні можливості і излечивающее тілесні недуги.

Американський учений 20-го століття, відомий знавець східній фітотерапії Террі Віллард, називає даний гриб «рослиною духовної потенції і здивування медиків». В Японії Лінь Чі включений до офіцинального список протипухлинних препаратів.

У природі існує 6 різновидів гриба Лінь Чі, з яких найбільшу цінність і терапевтичну активність має червоний гриб Лінь Чі, вирощений у В'єтнамі, що входить до складу цього фітопрепарату.

Основна діюча речовина – гриб Лінь Чі або ганодерма. Сухий гриб, Лінь Чи містить 2,54% полісахаридів, 5% ліпідів, 17,11% білків і 62,63% клітковини, є 0,3% сапонінів, 1,15% стероїдів, а також велику кількість мікроелементів. Багато лікувальні ефекти ganoderma пов'язані з наявністю полісахаридів, що виявляють протипухлинну активність. Доведена ефективність профілактики та лікування онкологічних захворювань з використанням препаратів ganoderma.

Крім того, гриб Лінь Чі відновлює порушений імунітет, знижує підвищений артеріальний тиск, зміцнює серцевий м'яз і печінку, захищає від тромбозів, служить пасткою вільних радикалів і запобігає розвитку атеросклерозу, підвищує здатність тканин організму засвоювати кисень і захищає від іонізуючої радіації, допомагає хворим на цукровий діабет, має протиалергічну дію, покращує роботу залоз внутрішньої секреції, має заспокійливу дію.

Ступінь відновлення пошкодженої імунної системи, у тому числі при захворюванні на СНІД і протипухлинна активність залежать від тривалості лікування з використанням Лінь Чі.

Використання Лінь Чі у клініці серцево-судинних захворювань пов'язано зі здатністю тритерпенових ганодеровой кислоти знижувати у людей групи ризику рівень речовин, що сприяють утворенню надмірного холестерину в крові, при цьому даний ефект тим значніше, чим вище рівень гіперхолестеринемії. Екстракти даної рослини покращують скоротність міокарда при зменшенні потреби в кисні.

Лінь Чі заспокійливо впливає на центральну нервову систему, знижує стреси, надає гіпотензивний і адаптогенний ефекти.

Лінь Чі проявляє гепатопротекторні властивості, сприяючи регенерації клітин печінки, запобігаючи їх некроз.

Рослина впливає на згортальну систему крові, пригнічуючи агрегацію тромбоцитів, що пов'язано з наявністю великої кількості аденозину в плодовому тілі. З аденозином пов'язують також і болезаспокійливу дію гриба. Лінь Чі використовується як допоміжний антидиабетическое засіб; він посилює та подовжує дію інсуліну.

Дягель використовується як тонізуючий засіб при зниженні інтелектуального потенціалу, поліпшує кровотворення, заспокійливий при панічному неспокої, неврастенії і безсонні. Рослина має здатність знижувати підвищений артеріальний тиск, надавати діуретичну дію.

Лонган застосовується як компонент з тонізуючими, антидепресивними властивостями.

Стевія надає екстракту солодкий смак, має цукрознижувальну, кардіотонічну та протимікробну дію.

Склад: гриб Лінь Чі (Ganoderma lucidum), коріння Дягелю китайського (Radices Angelicae sinensis), плоди Лонгана (Fructus Euphoriae longan), трава Стевії медової (Stevia rebaudiana). Допоміжні речовини: вода очищення, бензоат натрію (0,2%).

У традиційній східній медицині класична рецептура ФИТОЛИНЧИ використовується:

 • для підвищення працездатності, зміцнення імунітету, поліпшення інтелектуальної активності;
 • в якості додаткового засобу в комплексі заходів по відновленню серцево-судинної системи (нормалізує артеріальний тиск, знижує рівень холестерину, перешкоджає тромбоутворенню);
 • для стабілізації функцій нервової системи та гармонізації сну;
 • для підтримки і захисту печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, сприяє поліпшенню функцій гепатоцитів, показаний у реабілітаційному періоді після перенесених гепатитів, холециститів, панкреатитів;
 • в якості препарату з антиалергічну ефектом, у тому числі при хронічному бронхіті з астматичним компонентом, харчової алергії тощо;
 • для профілактики виникнення новоутворень і при наявності впливу підвищених доз іонізуючого випромінювання;
 • при регулярному тривалому застосуванні омолоджує і покращує тургор шкіри, уповільнює процес старіння і продовжує життя.
 • як тонізуючий та стимулюючий засіб при виснажливих простудних захворюваннях, після тяжких травм, оперативних втручань;
 • володіючи адаптогенними властивостями, препарат рекомендується застосовувати людям, які проживають в екологічно несприятливих зонах.

Рекомендовано вживати як доповнення до будь-якої терапії.

Спосіб застосування: по 20-30 мл 3 рази на день. Курс 3 тижні. Курс можна повторювати 2-3 рази на рік.

Протипоказання: не рекомендується приймати дітям, а також при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

З обережністю і за рекомендацією лікаря вживати дітям, вагітним жінкам та жінкам у період лактації.

Виробник: фармацевтична фабрика FITO PHARMA, В'єтнам.

Дистриб'ютор: ПП "Вікторія", Україна, м. Київ, вул. Лесі 1Е, +38 044 502 60 36, +38 067 324 84 64.

ФИТОЛИНЧИ – СИМВОЛ ЯКОСТІ ЖИТТЯ, ДЖЕРЕЛО МОЛОДОСТІ, КРАСИ І ДОВГОЛІТТЯ


ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ПРЕПАРАТУ «ЛІНЬ ЧІ» В КЛІНІЦІ ВНУТРІШНІХ ХВОРОБ

Метою проведеного клінічного дослідження була оцінка ефективності, нешкідливості препарату «Лінь Чі» та вивчення його впливу на функціональний стан і перебіг захворювань у осіб з патологією гепатобіліарної в комплексній терапії.

У дослідженні взяли участь 36 пацієнтів у віці від 21 до 64 років, які страждали дискінезією жовчовивідних протоків, хронічний холецистит, гепатит. Середня тривалість захворювання склала 10,2 року (від 1 до 13 років). У 13 з 36 хворих (29%) захворювання гепатобіліарної системи були виявлені вперше, у інших 23-х (71%) спостерігались рецидиви та ускладнення основного захворювання. У досліджуваній групі спостерігалися: хронічний гепатит - 8 випадків; хронічний холецистит - 10 випадків; хронічний панкреатит - 9 випадків, хронічний холецистохолангіт - 8 випадків, хвороба Жильбера - 1.

Контрольну групу склали 22 чоловіки з патологією гепатобіліарної у яких препарат «Лінь Чі» не застосовувався в доповнення до основної терапії.

Отримані результати дозволили встановити, що застосування препарату «Лінь Чі» в доповнення до базисної терапії призводить до значних позитивних зрушень, як в перебігу захворювання, так і знижує показник ліжко-дня в умовах стаціонару у пацієнтів з наступними діагнозами: загострення хронічного калькульозного і некалькулезного холециститу, які протікали на тлі змішаної дискінезії жовчного міхура та сфінктерів жовчних проток, а також в осіб, які перенесли холецистектомию з приводу жовчнокам'яної хвороби та хронічного гепатиту. При хронічному персистуючому гепатиті ліжко-день знизився на 4,2 дня.

Одним із критеріїв ефективності лікування препаратом «Лінь Чі» були терміни зникнення клінічних симптомів основного захворювання і диспептичного синдрому. У 29 хворих до лікування спостерігалася слабкість, дратівливість, 27 хворих - здуття живота, у 27 хворих - відрижка, 25 хворих - біль в епігастрії та правому підребер'ї, у 23 хворих спостерігалася тяжкість у правому підребер'ї і порушення апетиту (відсутність), у 22 хворих мали місце порушення сну, у 19 хворих спостерігалися запори.

У хворих, які додатково до базисної терапії отримували препарати «Лінь Чі» клінічні симптоми почали зникати поступово в термін від 3 до 7 діб, тільки в 4% випадків мали місце запори, 10% - порушення апетиту, 20% і 25% - порушення сну, дратівливість, однак ці симптоми спостерігалися у осіб, у яких була виявлена супутня патологія така як нейроциркуляторна дистонія або гіпертонічна хвороба.

Головним критерієм ефективності лікування служили такі загальні клінічні симптоми як: нормалізація температури тіла, нормалізація апетиту, зменшення больового синдрому, зникнення шкірних реакцій (свербіж, висипання), збільшення добового діурезу, нормалізація формули крові (ШОЕ, кількості лейкоцитів) і біохімічних показників.

Застосування «Лінь Чі» не викликало значущих змін у показниках загального аналізу крові, що може бути розглянуто як відсутність негативного впливу препарату і його побічної або токсичної дії. Необхідно відзначити, що при призначенні препарату «Лінь Чі» було відзначено зниження показника ШОЕ - на 33% у порівнянні з 23% - у осіб, які приймали лише базисну терапію. Статистично достовірним виявилося і зниження кількості лейкоцитів за умови застосування «Лінь Чі». Лабораторно-клінічні показники свідчать про зникнення загального запального процесу, явищ інтоксикації, а також підвищення дезінтоксикаційної функції печінки і поліпшення обмінних процесів. Нормалізація біохімічних показників (АЛТ, АСТ) свідчить про поліпшення метаболічних процесів у печінці на рівні гепатоцитів.

О нормализации функционального состояния желчного пузыря и сфинктерного аппарата желчевыводящих путей свидетельствуют инструментальные исследования, проведенные с помощью ультразвуковой диагностики (УЗД). Так при гипотонично-гипокинетической дискинезии -желчный пузырь уменьшился с 94+7,3 см до 52±4,5 см3, а при гипертонично-гиперкинетической- увеличился с 30±2,1 см3 до 47±3,2 см , о чем также свидетельствует и положительная динамика показателей физико-биохимических свойств желчи (желчные кислоты, холестерин, холато-холестериновый коэффициент, удельный вес и результаты микроскопии).

Аналізуючи динаміку основних показників імунної системи у хворих з хронічною патологією гепатобіліарної, слід зазначити, що спостерігалося зниження імунної реактивності та імунних реакцій при загостренні хронічної гепатобіліарної патології (хронічні холецистити, гепатити), що підтверджується такими біохімічними показниками як АЛТ, АСТ. Збільшення показників: Т-лімфоцитів, Т-активних, Е-РОК передбачає активізацію тимус-залежної ланцюга імунної системи. Це свідчить про затихании гострого запального процесу і відновлення імунного захисту.

Больным с диспептическим синдромом ,назначение препаратов «Линь Чи» требует дифференцированного подхода, что обусловлено присутствием в экстракте незначительного количества горечей и сахаров.

Заключение:

Таким образом, наши наблюдения свидетельствуют о том, что «Линь Чи» - современное лекарственное средство, которое имеет холеспазмолитическое, холекинетическое действие, положительно влияет на обменные процессы, повышает дезинтоксикационные свойства, нормализует гомеостаз, уменьшает уровень холестерина, повышает содержимое желчных кислот желч.

«Лінь Чі» володіє вираженим имуномодулирующим, адаптогенну, гіпотензивну та гепатопротекторну дію. Для «Лінь Чі» також характерні антиалергічну та антиоксидантну дію. Сожержащаяся в препаратах «Лінь Чі» Ganoderma Lucidum є ефективним радіопротектором, добре переноситься хворими з панкреатогепатобилиарной патологією і не має побічних ефектів. Препарат «Лінь Чі» сумісний з традиційними лікувальними засобами, прискорює процес одужання і рекомендується для нормалізації метаболічних процесів в печінці, показаний у реабілітаційному періоді після перенесених гепатитів, холециститів, панкреатитів, операцій на печінці та підшлунковій залозі.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Фитолинчи екстракт fito, 200 мл Відновлює імунітет

В наявності
Артикул: 647169842
184 грн
Порівняти
Замовити швидко
 • Доставка "Нова Пошта"Доставка кожного робочого дня (понеділок-п'ятниця). Вартість приблизно 40грн. за умови передоплати на картку, або 75-80грн у випадку накладеного платежу і незалежно від вартості замовлення. Докладніше: http://novaposhta.ua/frontend/calculator?lang=ukr
 • Доставка кур'єром "Нової пошти" Безкоштовно при вартості замовлення від 1000 грн.Доставка кур'єром "Нової пошти" За умови передоплати на картку ПриватБанку. Розрахунок послуги можна переглянути за посиланням https://novaposhta.ua/delivery (розділ Склад-Двері)
 • Укрпошта Безкоштовно при вартості замовлення від 1000 грн.Укрпоштою доставка здійснюється за умови передоплати на банківську карту. Детальніше про таріфи- https://ukrposhta.ua/zamoviti/ukrposhta-standart/tarifi/
 • Доставки "Самовивіз" Ми будемо раді бачити Вас в будь-якому з наших чотирьох філій фіто-аптек в Миколаєві. Ознайомитися з адресами можна в розділі КОНТАКТИ При покупці більш ніж на 300 гривень ви отримаєте дисконтну карту постійного клієнта. Можлива оплата терміналом.
 • Доставка Justin" Дуже Вигідна за ціною і зручна доставка. Доставка можлива за умови передоплати на карту.

Увага! Деякі товари, відсутні в наших роздрібних точках, ми можемо замовити для Вас на складах виробників або імпортерів. Вартість доставки таких товарів в точки самовивозу буде приблизно 40грн (за послуги доставки в Миколаїв поштовими службами). Або ж відправити Вам на найближче до Вас відділення Нової пошти у Миколаєві (за умови передоплати за товар) Додаткова інформація про доставку: Прийом замовлень на доставку * через Інтернет цілодобово і без вихідних * за телефонами 068-738-05-05 або 063-783-96-12 з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю; субота, неділя та святкові дні-вихідний. Для більш швидкого отримання замовлення рекомендуємо інших перевізників із запропонованого нами списку. Після оформлення «Кошика» Ваше замовлення надходить на розгляд менеджеру. Як тільки Ваше замовлення буде укомплектований, за вказаною Вами телефону з Вами зв'яжеться наш представник, щоб узгодити час і умови доставки. Будь ласка, не забувайте вказувати свій контактний телефон, e-mail.

 • Якщо сума замовлення більше ніж 300грн - Післяплата "Нова Пошта" Для економії на витратах поштових перевізників рекомендуємо оплачувати на на карту Visa / Mastercard. В такому випадку вдвічі скорочує витрати на доставку. Увага ! Деякі товари з нашого асортименту, можуть бути відправлені Вам прямо зі складу імпортера-постачальника в Україну, тому буде потрібна попередня оплата.
 • Оплата на картку Visa/Mastercard - ЗНАЧНО ДЕШЕВШЕ послуги перевізників В нашій СМС буде вказано номер телефону, на якому є Viber, SMS, (або дзвінком). Будемо вдячні якщо повідомите про оплату будь-яким із способів. Це прискорить відправку.
 • Готівкою або Visa / Mastercard (в наших фіто-аптеках Миколаєва)
 • Онлайн оплата Монобанк 5375414123337213 Жуковська Надія
Вгору