Кількість
|
Вартість
|
||
|
Характеристика
Соляна лампа, світильник – це втілення іонізації повітря, яке надає повну стерильність атмосфери приміщення, в якому гине білкова структура мікробних тілець.
Соляний світильник включає в себе такі корисні мінерали: 97,98% NaCl, 2,02% - Ca, Mg, K.
Форми світильників не ідентичні, відрізняються один від одного. Підставка соляної лампи зроблена з дуба наповненого бджолиним воском. Ніякого специфічного запаху, ніякої алергії.
Представлена нашою компанією соляна лампа складається з білої солі, 100% природних кам'яних, великокристалічних частинок, які володіють лікувальними властивостями. Сіль у холодному стані володіє здатністю поглинати вологу з повітря, а при нагріванні виділяти її в атмосферу. Вона є природним джерелом здоров'я.
Соляні світильники декоративні для освітлення житлових приміщень виготовлені згідно ТУ У 27.4-3041200916-0001:2012.
Не суперечать зразкам-еталонам ДСТУ ГОСТ 17677 і ГОСТ 8607 ( крім світлотехнічних вимог).
Термін придатності соляного плафона необмежений термін служби має тільки його електрична частина.
Корисний вплив сольових світильників
Соляний світильник бездоганно і позитивно впливає на організм (здоров'я), як дорослої людини, так і дітей.
При нагріванні від електричної лампочки – сіль виділяє негативно заряджені іони, які нейтралізують негативний вплив бактерій і електронної техніки. Вона очищає організм від багатьох бактерій і сприяє прискоренню одужання важко заболеваемых хвороб.
Соляні лампи також запобігають вплив неприємних запахів, протидіють цвілі.
Соляні світильники можуть служити декоративним дизайном у Вашому приміщенні, а також бути оздоровчим засобом при наступних захворюваннях:
- зниження імунітету
- зниження життєвого тонусу
- нервові розлади
- головні болі
- часті ГРЗ, ГРВІ
- шкірні захворювання
- бронхіальна астма
- хронічний бронхіт
- кашель у курця
- псоріаз
- цукровий діабет
- захворювання щитовидної залози
- ревматизм
- алергії
- отруєння
- кров'яні захворювання
Режим роботи соляної лампи
Соляний світильник живиться від електромережі. У перші кілька днів при сильних хронічний захворюваннях, необхідно включати його на кілька годин, т. к. йде звикання організму до впливу лампи і можуть виникнути деякі алергічні прояви у вигляді нежитю, кашлю. Після 5-10 днів світильник можна залишати включеним на весь день. При відсутності серйозних захворювань (бронхических і т. д.), світильник можна залишати включеним на цілий день з першого дня його застосування.
Джерело світла соляного світильника служить електрична лампочка, потужністю 15-60 ват.
Для встановлення або заміни лампочки вимкніть світильник від електромережі (висмикнувши з розетки шнур світильника), відкрутіть два самореза тим самим від'єднавши сіль від підставки і замініть згорілу лампочку.
Догляд
Сольовий світильник досить простий в експлуатації і не вимагає спеціального догляду.
Періодично, з допомогою сухої ганчірки, необхідно знімати пил з його поверхні. Соляні лампи можна ставити всюди в будинку. Проте варто пам'ятати, що кам'яна сіль розчиняється у воді і увібравши багато вологи, вона розм'якшується і може місцями потріскатися (розсипатися). Тому не слід ставити соляної світильник (лампу) поблизу від кухонних плит, електрочайників, акваріумів, фонтанів, в місцях підвищеної вологості. Якщо ж таке сталося, необхідно включити лампу на кілька годин в електромережу.