Фіто-аптека Сила рослин - магазин здоров'я та краси
Графік роботи:

Будні: 08:00–19:00

Сб: 08:00–16:00

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
МІГИ-КРМ Формула 3 250 мл ,препарат для ендокринної системи,лікарський засіб при хворобах печінки

 

ФОРМУЛА 3 виробляється за унікальною технологією з декількох видів морських молюсків. Висока ефективність препарату заснована на синергетичний (спільному) взаимоусиливающем дії виділених з морського сировини природних сполук, необхідних для відновлення функцій і швидкій регенерації клітин печінки та основних залоз ендокринної системи, правильного функціонування клітинного і гуморального (кров, лімфа, межклеточная рідина) імунітет, кровотворення та в'язкості крові, неспецифічної резистентності бактерій і вірусів. Як і всі інші ФОРМУЛИ МІГИ-КРМ відрізняється комплексним оздоровчою дією на організм. Ф3 відрізняється високими концентраціями таурину і лізину – незамінною основний амінокислоти, яка відіграє ключову роль у відтворенні власних білків людини.

 

ФОРМУЛА 3 цільова, призначена для підтримки і відновлення функцій печінки, захисту клітин головного мозку, основних залоз ендокринної системи: гіпофіза, щитовидної і паращитовидної залоз, тимуса, епіфізу, наднирників, яєчників, передміхурової залози і слизової кишечника. Здоров'я людини повністю залежить від стану ендокринної системи. Всі клітини нашого організму розмножуються і відмирають згідно з визначеним порядком. Цей процес називається біологічним регулюванням, керують їм гормони, що складаються з пептидів, фосфоліпідів, амінокислот і металів – макро - і мікроелементів. Клітини оточені міжклітинною речовиною — матриксом, що складається з мікроелементів, гліканів та колагену – основи сполучної тканини. Через матрикс в клітини з крові надходять регуляторні та пластичні компоненти, виводяться токсини. Достатнє надходження цих мікронутрієнтів у клітини, забезпечує здоровий стан – анаболізм (синтез білків), при руйнуванні клітин і міжклітинної речовини, переважає катаболізм (розпад білків). При переважанні анаболізму людина молодий і здоровий, при переважанні катаболізму, організм знищують хвороби і старіння. Клітини печінки та ендокринних залоз синтезують з великою швидкістю гормони, ферменти, захисні пептиди, тому гостро страждають при дефіциті мікронутрієнтів. Це збільшує розпад клітин тіла – катаболізм. ФОРМУЛА 3 усуває дефіцит мікронутрієнтів, необхідних для підтримки здорового функціонування клітин ендокринної системи і печінки, знижує катаболізм.

Ключові синергічні мікронутрієнти Ф3: олігопептиди, дипептиды, лізин, таурин, лейцин, глутамін, аспарагінова кислота, схуднення, вітаміни С, D3, B1, B2, В4, B6, B12, A, E, ß - гликаны, більше 80 макро-і мікроелементів включаючи магній, кальцій, йод, кобальт, цинк та інші мікронутрієнти.

Олігопептиди: регулюють правильне розподіл і відмирання клітин, показники клітинного і гуморального (кров, лімфа) імунітету; збільшують в 3.3 — 4.5 рази оновлення всього ряду лімфоїдних клітин, покращують вироблення власних інтерферонів та інтерлейкінів – захисних пептидів, необхідних для знищення бактерій і вірусів, патологічних клітин.

Дипептиды: гистидиновые дипептиды ансерин і карнозин — суперантиоксиданты, зв'язують токсичні продукти окислення, захищає мембрани клітин від хімічних пошкоджень. Дипептиды захищають клітини залоз ендокринної системи, серця, судин і тканин від руйнування глюкозою, у великих кількостях міститься в сучасній рафінованої їжі, підвищує чутливість тканин до інсуліну.

Таурин (40 мг/мл): регулює в клітинах роботу кальцієвих насосів та енергетичну продуктивність, перешкоджає обезводнення клітин головного мозку, лейкоцити на 60% складаються з таурину. Таурин регулює внутрішньоклітинний кальцій. Він знижує концентрації Са2+, запобігаючи некроз тканин при надлишку цього іона, і підвищує вміст Са2+ у клітині, якщо його не вистачає для фізіологічної активності, стабілізує клітинну мембрану, регулюючи її склад і жорсткість. Підвищує чутливість тканин до інсуліну. Використовується для лікування цукрового діабету, захворювань мозку, очей, печінки і жовчного міхура, розріджує жовч. Дефіцит таурину виникає при старінні, призводить до цукрового діабету, хронічної недостатності кровообігу, ураженням органів зору, слуху, нирок, серця, печінки та інших патологій.

Лізин (50 мг/мл): головна амінокислота, яка регулює синтез білків м'язів, органів, колагену і еластину, сполучних тканин, кісток, матриксу і гемоглобіну, володіє протипухлинною та противірусною активністю. В організмі не виробляється, є життєво необхідною незамінною амінокислотою. Лізин заміщує у вірусів амінокислоту аргінін, це призводить до блокування розмноження. Лізин зменшує розміри бляшок, збільшує просвіт судин і відновлює в них циркуляцію крові. Тому лізин незамінний для профілактики та комплексного лікування атеросклерозу, ефективно захищає від остеопорозу, активізує епіфіз, молочні залози. Лізин пригнічує активність ферментів ракових клітин, що руйнують колагеновий міжклітинний матрикс, дефіцит лізину збільшує ризик розвитку пухлин.

Глутамін: активізує виробництво лімфоцитів – ключових клітин крові в імунній відповіді, головна амінокислота регулює синтез усіх білків, надає міцність і еластичність шкірі, судинах та кістках, пов'язує токсичний аміак. При критичних станах глутамін виснажується дуже швидко, організм компенсує рівень вільного глутаміну за рахунок розпаду білків міжклітинної тканини і підвищеного синтезу глутаміну. Глутамін підвищує концентрацію глутатіону, захищає серце і судини при ішемії та інсультах. Дефіцит глутаміну призводить до швидкого старіння і зносу серця, кишечника та шлунка.

Аспарагінова кислота: в результаті нормалізації обміну азоту зменшує руйнування клітин крові, печінки, селезінки, нирок і кишечника при мікробної інфекціях, великих фізичних навантаженнях, стресах, прийомі антибіотиків. Впливаючи на гіпоталамус та гіпофіз, збільшує виробництво тестостерону у чоловіків та прогестерону у жінок.

Аргінін: покращує гормональний баланс, керований гіпофізом і гіпоталамусом, покращує репродуктивну функцію чоловіків і жінок, активізує протимікробний захист і вироблення макрофагів у судинах печінки. В результаті посилення вироблення окису азоту в клітинах, перешкоджає розвитку інсультів та інфарктів, регулює розширення судин. Циркулюючи по судинах, покращує живлення всіх органів, нормалізує артеріальний тиск, гормональний фон, підвищує статевий потяг, відсуває раннє настання клімаксу, згладжує прояви нового клімаксу. Після 25 років вироблення власного аргініну зменшується, і до 50 років становить не більше 50 % від необхідної кількості.

Вітамін С: допомагає оптимізувати виробництво клітин крові, антитіл і функції лейкоцитів, знешкоджує вільні радикали. Разом з лізином і магнієм підвищує синтез і якість колагену. Дефіцит вітаміну С один з основних чинників слабкої імунної системи, низької міцності судин, виникнення інфарктів і інсультів. Вітамін С є незамінним микронутриентом, на відміну від тварин, в організмі людини не виробляється.

Вітамін D3: регулює обмін кальцію в клітинах м'язів і кісток. Дефіцит призводить до ослаблення імунітету, розвитку остеопорозу, рахіту у дітей, серцево-судинних захворювань та онкології. Утворюється з вітаміну D2 під дією сонячного ультрафіолету. Ф3 містить в необхідній кількості готову для засвоєння форму D3 з морепродуктів.

Вітамін В4 (ХОЛІН): перетворюється в ацетилхолін. Ацетилхолін активізує роботу мозку, що сприяє поліпшенню концентрації уваги і здатності до запам'ятовування. Тому вживання холіну необхідно людям розумової праці і після 40 років. Тривала недостатність вітаміну В4 може призвести до руйнування і відмирання нервових клітин, що спостерігається у більшості літніх людей. У раціоні вагітної жінки допомагає захистити майбутню дитину від проблем з психікою і високого тиску в дорослому житті

Селен: компонент багатьох антиоксидантних ферментів, визначає фертильність (плодючість) жінки. Селен необхідний для дозрівання і правильного функціонування нейтрофілів, макрофагів, NK кілерів і Т лімфоцитів, що є найважливішими компонентами імунної системи. Селен разом з йодом, підтримує функції щитовидної залози та імунної системи. Люди з дефіцитом селену в крові в три рази більш схильні смерті від серцево-судинних захворювань.

Йод: необхідний для оптимального функціонування щитовидної залози, керуючої детоксикацією і захисними можливостями організму. Дефіцит йоду проявляється в погіршенні уваги і пам'яті, зниження лібідо, появою головного болю та підвищенням внутрішньочерепного тиску. Кардіологічні прояви йодної недостатності виражаються у аритмії, підвищення нижнього тиску, атеросклерозі, при цьому традиційне лікування не дає позитивних результатів.

Кальцій: міститься в біологічно доступній іонізований формі, необхідний для клітин всіх тканин, кісток і шкіри. Кальцій регулює нормальну функцію скорочення міокарда, потрібен для скорочення гладких м'язів кровоносних судин, утворення крові, зубної емалі, поповнення втрат крові при місячних. Потреба в іонізованому кальції зростає під час вагітності та лактації до 1500 мг/добу.

Магній: антистресовий микронутриент, бере участь у 350 біохімічних реакціях, дефіцит призводить до ослаблення імунітету, безсонні, гіпертонії, остеопорозу, болів у спині, каменів у нирках, головним болям, швидкої стомлюваності. Магній, взаємодіючи з кальцієм, бере участь у регулюванні тонусу кровоносних судин і скорочення м'язів, розслабленні мускулатури і розширення артерій. Недолік виявляється у 90% людей.

Цинк: необхідний для нормального функціонування і розвитку різних клітин імунної системи, особливо лімфоїдної тканини і вилочкової залози (тимуса) – критичних органів здоров'я імунної системи. Навіть у літньому віці цинк відновлює функції вилочкової залози, керує роботою всієї імунної системи.

Кобальт: бере участь у відновленні клітин і вироблення РНК і ДНК, складових ядра клітин і зберігають генетичну інформацію, підсилює синтез гемоглобіну і засвоєння заліза і міді. Кобальт підвищує активність лейкоцитів, пригнічує дихання і ділення ракових клітин, входить до складу інсуліну і кровотворного вітаміну В12.

ß - гликаны: активізують фагоцитарну здатність макрофагів (здатність імунітету руйнувати чужорідні тіла), синтез інтерлейкінів та інтерферонів, Т-лімфоцитів, факторів росту епітелію. Важливий компонент протипухлинного імунітету і міжклітинного матриксу. З ß - гліканів синтезуються основні хондропротектори суглобів.

Ф3 рекомендується застосовувати при гормональному дисбалансі, цукровому діабеті 1 та 2 типу для запобігання ураження судин і капілярів, діабетичній стопі, серцево-судинної недостатності, хронічних дифузних захворюваннях печінки і щитовидної залози, анорексії, остеопорозі, герпесі 1 і 2, хвороби Альцгеймера, анемії, катаракти, ретинопатії, для прискорення загоєння ран, переломів, опіків, для попередження смертності від ішемічної хвороби серця, при синдромі полікістозних яєчників, для захисту і відновлення кісткового мозку до і після опромінення.

Для профілактики приймати 1 міс. по 5-10 мл 2 рази в день за 30 хв. до їди. Курс повторити через 3 місяці. При зазначених захворюваннях приймати 1-1.5 міс. по 10 мл 3 рази на день за 30 хв. до їди. Курс повторити через 14-30 днів. За бажанням, Ф 3 можна запивати будь-яким соком, чаєм або мінеральною водою.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

МІГИ-КРМ Формула 3 250 мл ,препарат для ендокринної системи,лікарський засіб при хворобах печінки

В наявності
Артикул: 1389033613
800 грн
Порівняти
Замовити швидко
Характеристики
Упаковка Стеклянная банка
Вага 250 кг
тип назначения МИГИ-КРМ Базовая формула ,витаминный комплекс для иммунитета,природный комплекс для организма
  • Доставка "Нова Пошта"Доставка кожного робочого дня (понеділок-п'ятниця). Вартість приблизно 40грн. за умови передоплати на картку, або 75-80грн у випадку накладеного платежу і незалежно від вартості замовлення. Докладніше: http://novaposhta.ua/frontend/calculator?lang=ukr
  • Доставка кур'єром "Нової пошти" Безкоштовно при вартості замовлення від 1000 грн.Доставка кур'єром "Нової пошти" За умови передоплати на картку ПриватБанку. Розрахунок послуги можна переглянути за посиланням https://novaposhta.ua/delivery (розділ Склад-Двері)
  • Укрпошта Безкоштовно при вартості замовлення від 1000 грн.Укрпоштою доставка здійснюється за умови передоплати на банківську карту. Детальніше про таріфи- https://ukrposhta.ua/zamoviti/ukrposhta-standart/tarifi/
  • Доставки "Самовивіз" Ми будемо раді бачити Вас в будь-якому з наших чотирьох філій фіто-аптек в Миколаєві. Ознайомитися з адресами можна в розділі КОНТАКТИ При покупці більш ніж на 300 гривень ви отримаєте дисконтну карту постійного клієнта. Можлива оплата терміналом.
  • Доставка Justin" Дуже Вигідна за ціною і зручна доставка. Доставка можлива за умови передоплати на карту.

Увага! Деякі товари, відсутні в наших роздрібних точках, ми можемо замовити для Вас на складах виробників або імпортерів. Вартість доставки таких товарів в точки самовивозу буде приблизно 40грн (за послуги доставки в Миколаїв поштовими службами). Або ж відправити Вам на найближче до Вас відділення Нової пошти у Миколаєві (за умови передоплати за товар) Додаткова інформація про доставку: Прийом замовлень на доставку * через Інтернет цілодобово і без вихідних * за телефонами 068-738-05-05 або 063-783-96-12 з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю; субота, неділя та святкові дні-вихідний. Для більш швидкого отримання замовлення рекомендуємо інших перевізників із запропонованого нами списку. Після оформлення «Кошика» Ваше замовлення надходить на розгляд менеджеру. Як тільки Ваше замовлення буде укомплектований, за вказаною Вами телефону з Вами зв'яжеться наш представник, щоб узгодити час і умови доставки. Будь ласка, не забувайте вказувати свій контактний телефон, e-mail.

  • Якщо сума замовлення більше ніж 300грн - Післяплата "Нова Пошта" Для економії на витратах поштових перевізників рекомендуємо оплачувати на на карту Visa / Mastercard. В такому випадку вдвічі скорочує витрати на доставку. Увага ! Деякі товари з нашого асортименту, можуть бути відправлені Вам прямо зі складу імпортера-постачальника в Україну, тому буде потрібна попередня оплата.
  • Оплата на картку Visa/Mastercard - ЗНАЧНО ДЕШЕВШЕ послуги перевізників В нашій СМС буде вказано номер телефону, на якому є Viber, SMS, (або дзвінком). Будемо вдячні якщо повідомите про оплату будь-яким із способів. Це прискорить відправку.
  • Готівкою або Visa / Mastercard (в наших фіто-аптеках Миколаєва)
  • Онлайн оплата Монобанк 5375414123337213 Жуковська Надія
Вгору