Фіто-аптека Сила рослин - магазин здоров'я та краси
Графік роботи:

Будні: 08:00–19:00

Сб: 08:00–16:00

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
МІГИ-КРМ ФОРМУЛА 4 250 мл ,природний комплекс для організму,формула для здоров'я клітин

 

ФОРМУЛА 4 . Виробляється за унікальною технологією з морських молюсків, вищих грибів і рослин. Висока протипухлинна та антивірусна ефективність препарату заснована на синергетичний (спільному) взаимоусиливающем дії виділених із сировини природних сполук, необхідних для стимулювання клітин протипухлинного та антивірусного ланки імунної системи: NK -кілерів, CD8 позитивних цитотоксичних Т-лімфоцитів, CD4 регуляторних Т-хелперів, γ-інтерферонів, цитокінів, дендритних клітин, макрофагів. Лабораторні дослідження імунного статусу онкохворих, які брали Ф4, виявили її здатність стимулювати протипухлинну активність NК-кілерів в 10 і більше разів. Це збільшує читаність ракових клітин імунітетом, стримує ріст пухлин, сприяє їх апоптозу (хімічним знищення).

 

ФОРМУЛА 4 цільова, призначена для стимулювання власного протипухлинного імунітету з метою виявлення і знищення атипових клітин і вірусів. Клітини нашого організму розмножуються і відмирають згідно з певною програмою, що знаходиться в ДНК. В результаті дії різних факторів, здорова клітина може перерости в ракову. Оскільки ракові клітини мають гени, властиві даній людині, імунна система розпізнає їх як власні, не підлягають знищенню. Механізм апоптозу – програмованої загибелі дефектних (атипових) клітин заснований на хімічному розщепленні (гідролізі) ракової клітини ферментами, кислотами, пероксидом водню, оксидом азоту, що виділяються NK – клітинами (натуральними клітинами вбивцями), лімфоцитами, макрофагами та іншими пептидними клітинами імунітету. Метастази клітини відрізняються високою чутливістю до цитотоксичному дії оксиду азоту, в теж час NO, індукований аргініном, не завдає шкоди здоровим клітинам. Пошкодження ДНК ракової клітини під дією NO виступає однією з причин розвитку її апоптозу. Організм людини складається приблизно з 100 трильйонів клітин, щохвилини можуть народжуватися і вмирати до 300 мільйонів клітин. Для правильного функціонування – виробництва енергії, поділу, ремонту, апоптозу, (знищення) атипових і відпрацьованих клітин і микроогрганизмов, необхідні мікронутрієнти: амінокислоти, мінерали, вітаміни й інші сполуки, які забезпечують хороший клітинний імунітет. У разі збою клітинного імунітету атипові клітини можуть перетворитися в ракові. Рак розвивається з єдиної клітини або маленької групи клітин, після змін, що відбулися в їх ДНК — генетичному центрі, який керує поведінкою клітини. Всі ракові клітини мають дві загальні особливості – створення собі подібних копій, друга – руйнування міжклітинного матриксу для росту пухлини. Поширення ракових клітин стримується колагеном, основою матриксу; він «замикає» ракові клітини в капсули і не дозволяє їм утворювати пухлина. Ракові клітини виробляють ферменти колагенази, здатні розчиняти колаген. Зруйнувавши колагеновий матрикс, пухлина розростається, проникаючи в тканини і судини, поглинаючи з них поживні речовини. Підвищення активності коллагеназ відбувається при дефіциті в організмі незамінної амінокислоти лізину, пригнічує вироблення цих ферментів. Пролін, гликаны і вітамін С посилює синтез колагену, роблять матрикс і капсули міцніше, це блокує надходження глюкози – основного живильного речовини ракових клітин, ß – гликаны блокують зростання мікросудин пухлин. Аргінін, олігопептиди, магній, селен, йод і хлор активізують клітинний імунітет, що допомагає організму знищувати ракові клітини. ФОРМУЛА 4, що містять всі зазначені та багато інших речовини, в синергічних поєднаннях, багаторазово підсилюють дію один одного.

Ключові мікронутрієнти Ф4: олігопептиди, дипептиды, таурин, карнітин, глютамін, аспарагінова кислота, аргінін, вітамін С, D3, B1, B2, В4, B6, B12, A, E, ß - гликаны, поліфеноли, більше 80 макро-і мікроелементів включаючи магній, кальцій, йод, кобальт, цинк та інші мікронутрієнти.

Олігопептиди: регулюють правильне розподіл і відмирання клітин, показники клітинного і гуморального (кров, лімфа) імунітету; збільшують в 3.3 — 4.5 рази оновлення всього ряду лімфоїдних клітин, покращують вироблення власних інтерферонів та інтерлейкінів – захисних пептидів, необхідних для знищення бактерій і вірусів, онкологічних клітин. Олігопептиди сприяють відновлення кісткового мозку після опромінення та хіміотерапії.

Дипептиды: гистидиновые дипептиды анзерин і карнозин — суперантиоксиданты, зв'язують токсичні продукти окислення, захищає мембрани клітин від хімічних пошкоджень. Дипептиды захищають клітини залоз ендокринної системи, серця, судин і тканин від руйнування глюкозою, у великих кількостях міститься в сучасній рафінованої їжі, підвищують чутливість тканин до інсуліну.

Таурин (40 мг/мл): регулює роботу кальцієвих насосів та енергетичну продуктивність клітин, перешкоджає обезводнення клітин головного мозку, лейкоцити на 60% складаються з таурину. Таурин регулює внутрішньоклітинний кальцій. Він знижує концентрації Са2+, запобігаючи некроз тканин при надлишку цього іона, і підвищує вміст Са2+ у клітині, якщо його не вистачає для фізіологічної активності, стабілізує клітинну мембрану, регулюючи її склад і жорсткість. Підвищує чутливість тканин до інсуліну. Використовується для лікування цукрового діабету, захворювань мозку, очей, печінки і жовчного міхура, розріджує жовч, знижує ураження клітин при опроміненні.

Лізин (80 мг/мл): спільно з вітаміном С блокує ферменти ракових клітин, що руйнують колагеновий матрикс, збільшує виробництво колагену і еластину, головних білків сполучних тканин і матриксу, гемоглобіну і еритроцитів, володіє протипухлинною та противірусною активністю. В організмі не виробляється, є життєво необхідною незамінною амінокислотою. Лізин зменшує розміри бляшок, збільшує просвіт судин і відновлює в них циркуляцію крові. Лізин ефективно захищає від остеопорозу, активізує епіфіз, молочні залози, гіпофіз і гіпоталамус, виділення гормону росту, бере участь в інактивації пухлин шляхом інкапсулювання. Без лізину практично не можливий імунний нагляд і знищення пухлин.

Глутамін: активізує виробництво лімфоцитів – ключових клітин крові в імунній відповіді, головна амінокислота регулює синтез усіх білків, надає міцність і еластичність шкірі, судинах та кістках, пов'язує токсичний аміак. При критичних станах глутамін виснажується дуже швидко, організм компенсує дефіцит вільного глутаміну за рахунок підвищеного синтезу глутаміну в результаті розпаду білків міжклітинного матриксу. Глутамін перетворюється в глутатіон, захищає клітини серця та судин при ішемії та інсультах. Дефіцит глутаміну призводить до зниження міцності капсул пухлин, швидкого старіння, зносу серця, кишечника та шлунка.

Аспарагінова кислота: в результаті нормалізації обміну азоту зменшує руйнування клітин крові, печінки, селезінки, нирок і кишечника при мікробної інфекціях, великих фізичних навантаженнях, стресах, прийомі антибіотиків. Впливаючи на гіпоталамус та гіпофіз, збільшує виробництво тестостерону у чоловіків та прогестерону у жінок.

Аргінін (30 мг/мл): покращує гормональний баланс, керований гіпофізом і гіпоталамусом, підсилює вироблення окису азоту в клітинах, активізує протимікробний захист і вироблення макрофагів. Це збільшує читаність ракових клітин системою імунного нагляду. Розширюючи судини, покращує живлення клітин і органів киснем, переважною анаеробне дихання ракових клітин. Нормалізує артеріальний тиск, гормональний фон, активізує регенерацію клітин печінки та слизової. Після 25 років вироблення власного аргініну зменшується, і до 50 років становить не більше 50 % від необхідної кількості.

Вітамін С (30 мг/мл): допомагає оптимізувати виробництво клітин крові, антитіл і функції лейкоцитів, знешкоджує вільні радикали. Разом з лізином, пролін і магнієм посилює синтез і якість колагену. Дефіцит вітаміну С один з основних чинників слабкої імунної системи і виникнення інфарктів і інсультів. Вітамін С є незамінним микронутриентом. На відміну від тварин, в організмі людини не виробляється.

Вітамін D3: бере участь в утворенні токсичних для ракових клітин лімфокінів, регулює обмін кальцію в клітинах м'язів і кісток. Дефіцит призводить до ослаблення імунітету, розвитку остеопорозу, рахіту у дітей, серцево-судинних захворювань та онкології. Утворюється з вітаміну D2 під дією сонячного ультрафіолету або надходить в готовій формі з морепродуктів.

Вітамін В4 (ХОЛІН): перетворюється в ацетилхолін. Ацетилхолін активізує роботу мозку, що сприяє поліпшенню концентрації уваги і здатності до запам'ятовування. Тому вживання холіну необхідно людям розумової праці і після 40 років. Тривала недостатність вітаміну В4 може призвести до руйнування і відмирання нервових клітин, що спостерігається у більшості літніх людей. Регулює згортання крові.

Селен: компонент багатьох антиоксидантних ферментів, визначає фертильність (плодючість) жінки. Селен необхідний для дозрівання і правильного функціонування нейтрофілів, макрофагів, NK-клітин і Т лімфоцитів, що є найважливішими компонентами імунної системи. Селен разом з йодом, підтримує функції щитовидної залози та імунної системи. Люди з дефіцитом селену в крові у два рази більше схильні до смерті від раку в три від серцево-судинних захворювань.

Йод: необхідний для оптимального функціонування щитовидної залози, керуючої детоксикацією і захисними можливостями організму. Дефіцит йоду проявляється в погіршенні клітинного імунітету, уваги і пам'яті, зниження лібідо, появою головного болю та підвищенням внутрішньочерепного тиску. Кардіологічні прояви йодної недостатності виражаються у аритмії, підвищення нижнього тиску, атеросклерозі, при цьому традиційне лікування не дає позитивних результатів.

Кальцій: міститься в біологічно доступній іонізований формі, необхідний для клітин всіх тканин, кісток і шкіри. Кальцій регулює нормальну функцію скорочення міокарда, потрібен для скорочення гладких м'язів кровоносних судин, утворення крові, зубної емалі, поповнення втрат крові при місячних. Потреба в іонізованому кальції зростає під час вагітності та лактації до 1500 мг/добу. На відміну від молекулярного (термооброблені продукти), іонізований кальцій не утворює камені в судинах, нирках і жовчному міхурі.

Магній: антистресовий микронутриент, бере участь у 350 біохімічних реакціях, дефіцит призводить до ослаблення імунітету, безсонні, гіпертонії, остеопорозу, болів у спині, каменів у нирках, головним болям, швидкої стомлюваності. Магній, взаємодіючи з кальцієм, бере участь у регулюванні тонусу кровоносних судин і скорочення м'язів, розслабленні мускулатури і розширення артерій. Недолік виявляється у 90% людей. Хіміотерапія та опромінення утворюють дефіцит магнію в клітинах.

Цинк: необхідний для нормального функціонування і розвитку різних клітин імунної системи, особливо лімфоїдної тканини і вилочкової залози (тимуса) – критичних органів здоров'я імунної системи. Навіть у літньому віці цинк відновлює функції вилочкової залози, керує роботою всієї імунної системи.

Кобальт: бере участь у відновленні клітин і вироблення РНК і ДНК, складових ядра клітин і зберігають генетичну інформацію, підсилює синтез гемоглобіну і засвоєння заліза і міді. Кобальт підвищує активність лейкоцитів, пригнічує дихання і ділення ракових клітин, входить до складу інсуліну і кровотворного вітаміну В12.

ß - гликаны: активізують фагоцитарну здатність макрофагів (здатність імунітету руйнувати чужорідні тіла), синтез інтерлейкінів та інтерферонів, Т-лімфоцитів, факторів росту епітелію. Важливий компонент протипухлинного імунітету і міжклітинного матриксу. З ß - гліканів синтезуються основні хондропротектори суглобів і матриксу.

Ф4 рекомендується застосовувати для профілактики утворення та стримування росту пухлин, стимулювання противооухолевого та антивірусного імунітету, особливо активності NK - клітин, Т - лімфоцитів, збільшення вироблення цитокінів, власних інтерферонів та оксиду азоту, які збільшують можливості організму у виявленні та знищенні ракових клітин і вірусів.

Для профілактики приймати 14 - 25 днів по 5 мл 2 рази на день за 30 хв. до їди. Курс повторити через 3-5 місяців. При онкологічних захворюваннях приймати 14 днів по 10 мл 3 рази на день за 30 хв. до їди, з 15 по 30 день приймати Ф1 або Ф3. Після перерви в 10-15 днів курс повторити. Рекомендується запивати Ф4 свіжовіджатим соком граната, яблука, сливи, топінамбура, винограду, селери, петрушки і пр. За бажанням, Ф 4 можна запивати нейтральною або лужною мінеральною водою.

 

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

МІГИ-КРМ ФОРМУЛА 4 250 мл ,природний комплекс для організму,формула для здоров'я клітин

В наявності
Артикул: 1388914476
800 грн
Порівняти
Замовити швидко
Характеристики
Вага 250 кг
тип назначения МИГИ-КРМ Формула 3 250 мл ,комплекс для эндокринной системы,витаминный комплекс для взрослых
Упаковка Стеклянная банка
  • Доставка "Нова Пошта"Доставка кожного робочого дня (понеділок-п'ятниця). Вартість приблизно 40грн. за умови передоплати на картку, або 75-80грн у випадку накладеного платежу і незалежно від вартості замовлення. Докладніше: http://novaposhta.ua/frontend/calculator?lang=ukr
  • Доставка кур'єром "Нової пошти" Безкоштовно при вартості замовлення від 1000 грн.Доставка кур'єром "Нової пошти" За умови передоплати на картку ПриватБанку. Розрахунок послуги можна переглянути за посиланням https://novaposhta.ua/delivery (розділ Склад-Двері)
  • Укрпошта Безкоштовно при вартості замовлення від 1000 грн.Укрпоштою доставка здійснюється за умови передоплати на банківську карту. Детальніше про таріфи- https://ukrposhta.ua/zamoviti/ukrposhta-standart/tarifi/
  • Доставки "Самовивіз" Ми будемо раді бачити Вас в будь-якому з наших чотирьох філій фіто-аптек в Миколаєві. Ознайомитися з адресами можна в розділі КОНТАКТИ При покупці більш ніж на 300 гривень ви отримаєте дисконтну карту постійного клієнта. Можлива оплата терміналом.
  • Доставка Justin" Дуже Вигідна за ціною і зручна доставка. Доставка можлива за умови передоплати на карту.

Увага! Деякі товари, відсутні в наших роздрібних точках, ми можемо замовити для Вас на складах виробників або імпортерів. Вартість доставки таких товарів в точки самовивозу буде приблизно 40грн (за послуги доставки в Миколаїв поштовими службами). Або ж відправити Вам на найближче до Вас відділення Нової пошти у Миколаєві (за умови передоплати за товар) Додаткова інформація про доставку: Прийом замовлень на доставку * через Інтернет цілодобово і без вихідних * за телефонами 068-738-05-05 або 063-783-96-12 з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю; субота, неділя та святкові дні-вихідний. Для більш швидкого отримання замовлення рекомендуємо інших перевізників із запропонованого нами списку. Після оформлення «Кошика» Ваше замовлення надходить на розгляд менеджеру. Як тільки Ваше замовлення буде укомплектований, за вказаною Вами телефону з Вами зв'яжеться наш представник, щоб узгодити час і умови доставки. Будь ласка, не забувайте вказувати свій контактний телефон, e-mail.

  • Якщо сума замовлення більше ніж 300грн - Післяплата "Нова Пошта" Для економії на витратах поштових перевізників рекомендуємо оплачувати на на карту Visa / Mastercard. В такому випадку вдвічі скорочує витрати на доставку. Увага ! Деякі товари з нашого асортименту, можуть бути відправлені Вам прямо зі складу імпортера-постачальника в Україну, тому буде потрібна попередня оплата.
  • Оплата на картку Visa/Mastercard - ЗНАЧНО ДЕШЕВШЕ послуги перевізників В нашій СМС буде вказано номер телефону, на якому є Viber, SMS, (або дзвінком). Будемо вдячні якщо повідомите про оплату будь-яким із способів. Це прискорить відправку.
  • Готівкою або Visa / Mastercard (в наших фіто-аптеках Миколаєва)
  • Онлайн оплата Монобанк 5375414123337213 Жуковська Надія
Вгору