Натуральний засіб для схуднення - ламінарія

  •  
  •  

Всі ми намагаємось виглядати якнайкраще та доглядати за собою. Проте, неправильний спосіб  життя, ненормований робочий день, незбалансоване харчування та відсутність фізичних навантажень призводить до того, що з’являється небажана зайва вага. Якщо Ви читаєте цю статтю, значить проблема усвідомлена, а значить це вже половина дороги до її вирішення.
Сьогодні ринок пропонує безліч різноманітних препаратів для схуднення, маркетологи в погоні за продажами гарантують Вам чудовий результат в лічені дні. Але хіба ж це здорово? Якщо Ви хочете привести своє тіло в порядок без шкоди для здоров’я , ламінарія порошок купити - найкращий варіант! Більше того, у Вас буде можливість не просто скинути зайві кілограми, Ви покращите обмін речовин та врегулюєте  діяльність шлунку і кишечника.

Ламінарія - відноситься до класу бурих морських водоростей та  більш відома всім під назвою «морська капуста». Загальновідомий факт, що ламінарія є джерелом йоду, але профілактика йододифіциту це не основна її функція. В ній також присутні наступні поживні елементи:

- фосфор;

- залізо;

- рослинний білок;

- азот;

- магній;

- цинк;

-фруктоза.

Всі ці компоненти в комплексі дуже позитивно діють на організм. Наприклад, йод регулює обмін речовин і чинить на організм тонізуючу дію. Як наслідок, їжа перетравлюється швидше, а калорії спалюються інтенсивніше. Інші поживні елементи та вітаміни додають орагнізму енергії та сил.
Крім того, ламінарія - низькокалорійний продукт , при цьому вона створює відчуття ситості надовго, заповнюючи місце в шлунку. Також, завдяки спеціальним частинкам, що вбирають токсини, вдається звільнити весь організм від накопичених роками шкідливих речовин. Все це сприяє не лише зниженню маси тіла, але й оздоровленню.

Ламінарію можна не тільки їсти, досить широко її використовують в різноманітних комплексах для схуднення. Для  цього використовують висушені морські водорослі, які не менш позитивно впливають на організм. Для зменшення обсягів тіла, поліпшення стану шкіри і позбавлення від проявів целюліту ефективні обгортання з талломи морської капусти. Проводити подібні заходи, можна не тільки в косметичних або СПА салонах, з цим легко можна впоратись і вдома.