Основною функцією щитовидної залози є вироблення гормонів, які важливі для підтримки більшості процесів, які відбуваються в організмі. Тому навіть незначні коливання як в одну, так і в іншу сторону можуть негативно позначитися на здоров’ї. Важливо на перших етапах виявити проблему та розпочати боротьбу, у такий спосіб Ви зможете уникнути незворотних наслідків.

Щитовидна залоза відповідає практично за усі процеси, які відбуваються в організмі людини. Якщо гормони виробляються в недостатній кількості, уповільнюються усі обмінні процеси. Якщо ж гормонів більше, то процеси пришвидшуються. Тоді люди занадто різко худнуть навіть при достатньому харчуванні та адекватних фізичних навантаженнях. У разі сповільненого вироблення гормонів люди стрімко набирають вагу.

 

Нервова система теж повністю залежить від роботи щитовидної залози. У разі, якщо гормонів більше, ніж потрібно, людина стає тривожною та дратівливою, оскільки саме робота гормонів щитовидної залози значно збуджує нервову систему та постійно стимулює її. Якщо гормонів не вистачає, людина відчуває себе постійно втомленою, сонливою та млявою.

При порушеннях функцій щитовидної залози страждає серцево-судинна система. Підвищена функція щитовидної залози зумовлює пришвидшене серцебиття. Зниження функції щитовидної залози також спричиняє підвищення серцебиття та різкі коливання артеріального тиску. Нестача гормонів щитовидної залози зумовлює підвищення рівня холестерину, що теж призводить до надзвичайно швидкого прогресування серцево-судинних захворювань.

Шкіра та волосся теж страждають у випадку порушення функції щитовидної залози — можна спостерігати надзвичайно інтенсивне випадіння волосся, сухість шкіри та ін. Тому важливо контролювати гормональний фон та своєчасно приймати відповідні лікарські засоби для нормалізації його функцій.

Засоби для регулювання роботи щитовидної залози допомагають вирівняти гормальний фон, що позитивно впливає на роботу усього організму. Переважна більшість препаратів виготовлені на рослинній основі, тому ймовірність розвитку побічних ефектів мінімальна за умови дотримання встановленого дозування.

Засоби для лікування щитовидки можна придбати в інтернет-магазині «Джерело здоров’я». Маємо усі необхідні підтверджувальні сертифікати якості. Приймаємо замовлення з усієї України. Якщо сума замовлення перевищує 700 гривень, доставка безкоштовна. Її здійснюємо будь-якими зручними перевізниками. За потреби обов’язково надамо вичерпну консультацію. Чекаємо на Ваші замовлення!