Лікування продуктами бджільництва або апітерапія

  •  

У сучасному світі існують тисячі лікарських препаратів з хімічним складом. Людство все далі відходить від природи, забуваючи про її неоцінені здібності лікувати безліч хвороб, не приносячи при цьому шкоди організму. Наші предки успішно лікували різні хвороби за допомогою продуктів бджільництва і зберегли свої рецепти до нинішнього дня.

Сьогодні такий метод знайшов назву апітерапія, яка походить від латинського слова «apis» - бджола. Апітерапія - це галузь альтернативної медицини, в якій використовуються бджоли і продукти бджільництва (мед, прополіс, квітковий пилок, маточне молочко, віск, бджолина отрута і інше). На їх основі створюють ліки і косметичні засоби. Усі ці продукти в наявності в нашому інтернет-магазині.

Ми пропонуємо купити бджолиний віск, який виробляють бджоли, за допомогою особливих воскових залоз, для запечатування комірок з медом і будови сот. Він збагачений провітаміном А, кислотами, ефірними маслами і є натуральним консервантом. Бджолиний віск неможливо створити штучно. Його використовують при лікуванні кашлю, для посилення лактації у жінок, як ранозагоювальний засіб. Часто застосовують в косметології для створення масок і кремів. Це незамінний натуральний продукт!

Безсумнівно, маточне молочко бджіл - невичерпне джерело вітамінів, амінокислот, протеїнів, білків, жирів і вуглеводів. Воно благотворно впливає на органи дихання, сприяє підвищенню гемоглобіну і нормалізації артеріального тиску, знижує рівень холестерину в крові, підвищує імунітет, допомагає прискорювати обмін речовин і багато іншого. Маточне молочко купити можна на нашому сайті і зміцнити своє здоров'я.

Одним з найсильніших дезінфікуючих, протизапальних, антибактеріальних і загоювальних засобів є прополіс. Настоянка з прополісу - незамінний помічник у походах і поїздках, адже завдяки своїм унікальним властивостям, вона може прийти на допомогу при опіках, отруєннях та інфекційних захворюваннях. Якщо ви не знаєте, де купити прополіс, тоді радимо вам відвідати наш інтернет-магазин. Купуйте препарати на основі прополісу і будьте здорові!

При гастриті, анемії, гіпертонії, порушеннях роботи нервової системи і для підвищення потенції - апітерапія пропонує вживати квітковий пилок. У цьому продукті бджільництва міститься величезна кількість всіляких вітамінів, мінералів та інших елементів.

Обов'язково відвідайте наш інтернет-магазин, тут ви можете знайти і купити продукти бджільництва в чистому вигляді і в різних формах (настоянки, таблетки, мазі, креми і інше). Ми гарантуємо якісний продукт і приємні ціни, а також різні способи доставки і оплати. Не забувайте про цілющі властивості природи і будьте здорові!