Ваговий баланс - Формула корекції ваги 90 шт

Ваговий баланс - Формула корекції ваги  90 шт
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1196719006
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Форма выпуска   Пігулки
Количество в упаковке, шт.   90
Упаковка   пластикова банка
Виробник   ДаникаФарм

Опис Ваговий баланс - Формула корекції ваги 90 штВаговий баланс-Формула корекції ваги

формула надійного зниження ваги з механізмом спрямованим на системне очищення організму, блокування освіти і відкладення жиру, стимуляцію обміну речовин. Відновлює гормональний баланс, контролює розлад харчової поведінки, знижує ризик розвитку депресії, жирових відкладень в підшкірній клітковині. Гарантована відсутність у складі гормонів, ГМО, стимуляторів, кофеїну

Форма випуску : пігулки.

Склад: трава люцерни, плоди грейпфрута, кукурудзяні рильця, слоевища ламінарії, насіння коріандру, корінь імбиру, втечі чорниці, плоди годжи.

Значення для організму

Проблема ожиріння є найактуальнішою на порядку денному у лікарів і їх пацієнтів.

У патогенезі ожиріння мають значення природжені особливості, неправильний ліпідний обмін, посилене утворення жиру з вуглеводів під впливом гормону пролактіну, алкоголю і інших чинників. Цьому сприяє підвищення функціональної активності підшлункової залози, що призводить до посилення ліпогенезу і збільшення маси тіла.

Ожиріння також розвивається на тлі порушення гормонального дисбалансу, при зниженні функції щитовидної залози, що уповільнює вихід жиру з жирових депо і його окислення в печінці.

Але найчастіше, аліментарне ожиріння розвивається при надходженні в організм надмірної кількості висококалорійної і незбалансованої їжі, яка і призводить до надмірного накопичення ліпідів, вуглеводів, протеїнів. З них жири відкладаються в жирових клітинах-адипоцитах і розташовуються у волокнистій мережі сполучної тканини, між поверхневим шкірним покривом і м'язовою масою. Надмірна жирова тканина розростається на животі, спотворюючи лінію талії, стегнах, плечах, потилиці, в тазовій області. Вуглеводи, що поступають з їжею, жирові клітини перетворюють на жир, порушуючи живлення і енергетику нормальних клітин, викликаючи падіння рівня цукру в крові і відчуття голоду.

Коло замикається-організм починає працювати як підприємство по виробництву жиру.

Ожиріння не лише дискомфорт, але і реальна небезпека для організму. Зайва маса жиру здавлює прилеглі тканини, порушує венозну і лімфатичну циркуляцію, обмежує рухливість діафрагми, зменшуючи життєву місткість легенів, утрудняючи приплив крові до органів, у тому числі до серця.

Крім того, із-за порушень обмінних процесів, зростає ризик желчекаменной і сечокам'яної хвороби, цукрового діабету, подагри. Відзначається нестійкість настрою, млявість, підвищення артеріального тиску, розвиток атеросклерозу, імпотенції.

Зазнають зміни і шкірні покриви : гіпертрофія жирової підшкірної клітковини, збільшення кількості вільної і лімфатичної рідини, що призводить до набряклості, липосклерозу сполучно-тканинних волокон, порушенням обмінних процесів в жирових клітинах, системі кровообігу і локальної гіпертрофії в області стегон, сідниць, живота. Ім'я цим порушенням-целюліт. Розвивається він поступово, але може швидко прогресувати.

У розвитку целюліту у жінок головну роль грають статеві гормони, які відповідають за зміни в жировій і сполучній тканинах, в системі крово- і лімфообіги. До основних чинників розвитку целюліту відносяться не лише ожиріння, але і супутні йому порушення лимфодренажной системи, венозного кровообігу, функціонування органів травлення, печінки.

У комплексній терапії позбавлення від зайвої ваги і целюліту фітотерапія займає провідне місце.

Пропонований комплекс "Ваговий баланс-Формула корекції ваги" передбачає зниження ваги за рахунок збалансованого складу рослин, фармакологічна активність яких надасть організму усі можливості перейти в режим спалювання жирів і здолати метаболічну резистентність до зниження ваги, приборкати апетит, зберегти здоров'я і пружність шкіри при бажаній вазі.

Унікальна рецептура спирається на рослини з підтвердженими сучасною наукою даними з проблеми зайвої ваги, грамотно запускає механізм відновлення балансу гормонів, оптимізує нормалізацію обмінних процесів і темп зниження ваги, контролює розлади харчової поведінки, попереджає коливання ваги, знижуючи ризик розвитку депресії, серцево-судинних захворювань, цукрового діабету.

Механізм нормалізації маси тіла спрямований на √ системне очищення організму травами-детоксикаторами, що здійснюють детоксикацію організму на клітинному і органному рівні; √ блокування процесів утворення жирової тканини-травами що беруть участь в процесі ліполізу, які за посередництва β-рецепторов здійснюють регуляцію жирового обміну, тобто стимулюють розщеплювання, гідроліз жирів, підвищують активність жирової тканини; √ активування витрати енергії в організмі-травами "термоджетиками" і стимуляторами обмінних процесів, що посилюють звільнення жирових клітин.

Перевагою і відмітною особливістю комплексу є технологія збереження усіх початкових діючих речовин рослин, використання трав з оптимальним балансом поживних речовин і вираженими лікувальними властивостями, відсутність у складі ГМО, гормонів.

Фитотерапевтические властивості і дія інгредієнтів що входять до складу:

Люцерна-унікальний засіб здатне блокувати жири, через виборче зв'язування їх в шлунково-кишковому тракті. Сприяє зниженню рівня холестерину і цукру в крові, активує витрату енергії і звільнення жирових клітин, нормалізує гормональний баланс.

Грейпфрут-для позбавлення від зайвих кілограмів, грейпфрутова дієта вважається найнадійнішою. Сприяє розщеплюванню жирів, прискоренню обмінних процесів, знижує набряклість жирової тканини, активізує механізми зниження ваги, покращує метаболізм вуглеводів, гальмує їх перетворення на жири. Встановлено, що біологічно активні речовини, у тому числі нарингенин і нарингин, беруть участь в процесах накопичення кофеїну в плазмі крові, посилюючи термогенний ефект, розщеплювання жирових молекул і їх звільнення.Кукурудзяні рильця-перевірений засіб що знижує апетит, має жовчогінну, сечогінну дію, впливає на всмоктування харчових речовин в кишечнику, обмін речовин, посилює розпад і утилізацію жирової тканини, знижуючи її набряклість.

Ламінарія-активний детоксикант з фармакологічною дією обумовленим полісахаридами, вітамінами і органічно пов'язаними сполуками йоду. Сприяє асиміляції білку, засвоєнню фосфору, кальцію, заліза, активує роль ферментів, блокуючих перетворення вуглеводів на жири, знижує апетит, має послаблюючу дію, зменшуючи всмоктування жирів з кишечника, активізує функцію щитовидної залози і обмінні процеси.

Коріандр-прянощі, сприяючі відходженню жовчі, посилюють секреторну активність шлункового соку, нормалізують роботу кишечника. У складі комплексу оптимізує процес зниження ваги, попереджає розвиток депресії, задовольняє фізіологічні потреби організму в необхідних речовинах і енергії.

Імбир-в програмах схуднення корені імбиру використовуються часто. Він активізує обмінні процеси, виводить метаболічні токсини, є активним "сжигателем жиру" за рахунок зингибаина, який блокує перетворення вуглеводів на жири, сприяє виведенню з організму продуктів розщеплювання жирів, перешкоджаючи їх відкладенню в підшкірній клітковині, на внутрішніх органах.

Чорниця-бере участь в механізмі зниження ваги, як потужний антиоксидант, містить L- епікатехін, який активніше в 50 разів вітаміну С і в 20 разів, сильніше по дії, вітаміну Е. Крім того, чорниця контролює підвищений рівень глюкози, не дозволяє розвиватися гіперінсулінемії, пригнічує апетит, перешкоджає всмоктуванню вуглеводів в кишечнику.

Годжи-унікальний революційний продукт з низьким гликемическим індексом, здатний стабілізувати рівень цукру в крові, уникнути проблеми з підвищеним апетитом. Національний інститут здоров'я США схвалив вживання ягід годжи в якості компонента низькокалорійної дієти для зниження ваги.

Ягоди роблять жироспалювальний ефект, підвищують метаболізм, прискорюють розпад жирових клітин, знижують ризик розвитку целюліту. Годжи містять β-ситостерол, знижуючий рівень холестерину і що перешкоджає утворенню бляшок холестеринів, а також багато вітамінів, мінералів, антиоксидантів, що забезпечує організм додатковим запасом сил і енергії.

Ягоди годжи в Європі представив уперше відомий французький дієтолог Пьер Дюкан, як засіб омолоджуючої дії, що підтримує життєвий тонус.

Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб дієтичної корекції і профілактики ожиріння, а також до раціону харчування при наступних станах і захворюваннях :


ожиріння;
для осіб контролюючих свою вагу;
метаболічний синдром;
порушення ліпідного обміну;
целюліт;
у комплексній терапії цукрового діабету.


Спосіб застосування і дози

По 2 пігулки 2-3 рази в день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не відміняє призначення лікаря
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create