Валериана - Хміль - формула сну 90 шт

Валериана - Хміль - формула сну 90 шт
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1196713644
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Форма выпуска   Пігулки
Количество в упаковке, шт.   90
Упаковка   пластикова банка
Виробник   ДаникаФарм

Опис Валериана - Хміль - формула сну 90 штВалериана-Хміль-формула сну

природна формула денного спокою, захисту від нічного безсоння і розладів сну. Рекомендується при стресових і емоційних перевантаженнях, для відновлення психічної рівноваги. Є альтернативою синтетичним транквілізаторам

Форма випуску : пігулки.

Склад: корінь і кореневища валеріани, шишки хмелю.

Значення для організму.

Стресові ситуації настільки міцно увійшли до нашого життя, що частенько ми навіть не припускаємо, наскільки серйозні наслідки загрожують нашому організму.

Зовні симптоми пережитого стресу можуть проявлятися по-різному, супроводжуватися емоційною нестабільністю, холодним потім, почервонінням шкірних покривів, тремором рук, втратою сну і душевної рівноваги.

Результатом переживань, страхів, емоційних "вибухів", що травмують нервову систему обставин, можуть бути, в першу чергу, розлади серцево-судинної і дихальної систем. Перелік патологій, що виникають на тлі стресів, зашкалює. Переобтяжена нервова система, прагнучи врятувати життєдіяльність інших органів від зриву, переходить на "аварійний" режим роботи. Крім того, в період стресу відбуваються адаптаційні зміни на фізіологічному, психічному і поведінковому рівнях, порушуються і мотиваційні процеси, змінюється апетит, знижується статевий потяг. Тривало протікаючий емоційний стрес вражає механізми саморегуляції різних функціональних систем, що веде до порушення біоритмів сну і пильнування, добових змін рівнів гормонів, ритмів дихання і серцебиття, проникності різних тканинних бар'єрів, імунної відповіді. Частішають скарги на розлади сну. Виражаються вони в утрудненні засипання, частих пробудженнях, скороченні тривалості сну, поверхневому сні, відсутності почуття відпочинку після сну. Порушення сну, у свою чергу, виснажують адаптивні фізіологічні механізми і тим самим знижують стрессоустойчивость і адаптацію до стресу.

Розімкнути цей "порочний круг" можна за допомогою природних засобів, що підвищують рівень стрессоустойчивости, що усувають розлади сну, як потенційного чинника управління стресом.

Натуральний препарат "Валериана-хміль-формула сну" відноситься до седативних засобів фармакологічної корекції розладів діяльності нервової системи. Оптимальний методологічний підхід полягає у використанні поєднання валеріани і хмелю в одній формулі, в дозуванні, відпрацьованому з урахуванням останніх уявлень про етіологію і патогенез захворювань, пов'язаних з розладом сну. Таке поєднання допомагає в повному об'ємі відновити психічну рівновагу, сприяє розслабленню нервової системи, забезпечує міцний, здоровий поновлюючий сон.

Медична практика і сучасні дослідження підтверджують терапевтичний ефект валеріани в комбінації з хмелем у пацієнтів з легким і помірним безсонням (Fussel A. і співавт., 2000).

В порівнянні з сучасними синтетичними транквілізаторами таке поєднання рослинних седатиков не поступається бензодиазепину. Особливо виражений снодійний ефект у пацієнтів у віці старше 60 років.

Валеріана і хміль, маючи високий "індекс довіри", надійно знижують ризик нервових розладів, негативних наслідків стресу за рахунок формування вектору спокою при несприятливій соціальній обстановці. Комплекс, в силу м'якої седативної, спазмолітичної і снодійної дії, рекомендується до застосування для безпечної корекції розладів сну і вегетативного дисбалансу у пацієнтів з серцево-судинними і бронхолегочными захворюваннями, патологією шлунково-кишкового тракту, з проявами клімаксу. Препарат актуальний для мегаполісів з гіперактивацією організму і підвищеною чутливістю до зовнішніх подразників.

Фармакологічні властивості і дія тих, що становлять рецептури :

Валериана-відноситься до м'яких седативних (заспокійливим) засобів для купірування безсоння, скорочення часу засипання.

Як добре відомий помірний транквілізатор аминозиноподобного дії, валеріана є безпечною альтернативою препаратам хімічного походження з несприятливими побічними явищами. Корені і кореневища валеріани покращують структуру сну з поступовим розгортанням терапевтичного ефекту за відсутності загальної седации. У цьому перевага валеріани перед бензодиазепином і барбітуратами у випадках легких форм неврозів, порушень сну.

Через нейрогуморальні механізми валеріана впливає на сердечну діяльність: уповільнює сердечний ритм, розширює коронарні судини, тонізує вазомоторні центри, балансуючи гальмівні процеси і нормалізуючи добові цикли сну.

Практика застосування валеріани показує, що її біологічно активні речовини здатні поліпшити провідність імпульсів в міокарді, стан судинної стінки і систему антиоксидантного захисту, а також зменшити частоту екстрасистолій низької градації при пароксизмальній і суправентрикулярной тахікардії (Корсун В.Ф., 2002).

У дерматології валеріану використовують при екземі, атопічному дерматиті, шкірному свербежі, нейродерміті, псоріазі.

Хміль-медицина відносить хміль до нейролептиків седуксеноподобного дії, що достовірно усуває нервово-психічне перенапруження. Седативний і снодійний ефект шишок хмелю зв'язують з дією лупулина на центральну нервову систему. Крім того, в шишках є присутнім мелатонин, що благотворно впливає на якість сну.

Активні речовини шишок хмелю, чинячи заспокійливу і болезаспокійливу дію, визначають ефективність застосування хмелю при безсонні, підвищеній нервовій збудливості, істерії, вегетососудистой дистонії (особливо за гіпертонічним типом), клімактеричних розладах, сексуальних неврозах.

По клінічній ефективності і переносимості хміль не поступається синтетичному аналогу бензодиазепину (Schmitz M., Jackel M., 1998).

Маючи надійний профіль безпеки, хміль проявляє свої протизапальні, антиоксидантні властивості, нейтралізуючи вільні радикали.

При захворюваннях шлунково-кишкового тракту лікувальну дію хмелю обумовлює гіркота, що входить до складу лупулина.

Хміль ефективний в період менопаузи. Як активний естроген, полегшує симптоми, що асоціюються з клімаксом ("приливи", підвищена збудливість, серцево-судинні неврози). Клінічні спостереження вказують на зв'язок изофлавоновых фитоэстрогенов хмеливши зі зниженням частоти раку молочної залози і простати, серцево-судинних захворювань (Piersen C.E., 2003).

Хміль використовується з хорошою результативністю при захворюваннях сечовивідних шляхів, алергічних проявах, професійних дерматитах.

Показання до застосування.

Рекомендується як заспокійливий засіб дієтичної корекції розладів сну, з ознаками порушення процесу засипання, частого або раннього пробудження, а також до раціону харчування при наступних станах і захворюваннях :


безсоння, викликане тривогою, страхом, перезбудженням;
підвищена нервова збудливість, дратівливість, занепокоєння;
мігрень;
вегетососудистая дистонія;
артеріальна гіпертензія легкої стадії, на тлі безсоння, психологічної напруги;
эписиндром, епілепсія в комплексній терапії;
клімактеричний період;
порушення менструального циклу, як засіб симптоматичної терапії;
алергічні і професійні дерматити, нейродерміт, псоріаз, дерматози, що зудять;
в період життєвих драм;
профілактика захворювань, що мають стресове походження.


Спосіб застосування і дози

По 2 пігулки 2-3 рази в день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не відміняє призначення лікаря.

Підвищує ефективність терапії у поєднанні з фітопрепаратами:

при депресивних станах, хронічному стресі :

"Седатон" (пігулки), "Таволга" (пігулки), "Пустирник" (БАЖ).

при синдромі хронічної втоми, вегетососудистой дистонії :

"Герон-вит Активне життя" (пігулки), "Шиитаке-Иммунолек" (БАЖ), "Глід" (пігулки, БАЖ).

при імпотенції, зниженні статевої активності на тлі стресу:

"Червоний корінь" (пігулки), "Селера" (БАЖ), "Фенугрек" (пігулки).

при ішемічній хворобі серця, стенокардії, гіпертонічної хвороби, аритмії :

"Герон-вит судинний" (пігулки), "Глід" (пігулки, БАЖ).

при гастритах, неврозі шлунку, метеоризмі, диспепсії :

"Гастрокорт" (пігулки), "Деревій" (БАЖ), "Топінамбур" (пігулки, БАЖ).

при екземі, нейродерміті, псоріазі, шкірному свербежі :

"Черга" (пігулки, БАЖ), "Зніт" (пігулки), "Береза" (пігулки, БАЖ).

при зайвій вазі, целюліті :

"Герон-вит Худия актив" (пігулки), "Імбир" (БАЖ), "Грейпфрут" (БАЖ)

при порушеннях функції щитовидної залози :

"Герон-вит щитолек" (пігулки), "Зелений волоський горіх" (БАЖ), "Люцерна" (пігулки, БАЖ).

при клімаксі, гормонозависимых пухлинах :

"Геров-вит жіночий" (пігулки), "Фитолифтон плюс" (пігулки), "Мастофит форте" (пігулки).

при пухлинних захворюваннях:

"Герон-вит антика" (пігулки), "Омела-Исцелин" (БАЖ), "Шиитаке-Иммунолек" (БАЖ)
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create