Фитобальзам противиразковий 90 шт
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1195088582
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Форма выпуска   Пігулки
Количество в упаковке, шт.   90
Упаковка   пластикова банка
Виробник   ДаникаФарм

Опис Фитобальзам противиразковий 90 штФитобальзам противиразковий

класичний протизапальний засіб з протимікробними, антибактеріальними, противиразковими властивостями. Підвищує захисну функцію слизової оболонки шлунку і кишечника, покращує процеси регенерації, знижує ризик виникнення і розвитку ерозій, виразок, нормалізує кислотність шлунку, послабляє явища дисбактеріозу

Форма випуску : пігулки.

Склад: квіти ромашки, корінь лепехи, трава парила, лист подорожника, трава деревію, квіти календули, корінь живокосту.

Значення для організму

Здорове травлення визначає стан здоров'я в цілому. Враховуючи, що захворювання шлунково-кишкового тракту дуже поширена і актуальна проблема, то піклуючись про правильне функціонування органів і процесів травлення ми підтримуватимемо своє здоров'я.

До основних чинників виникнення порушень функції травлення відносяться: якість їжі, переїдання, прийом саліцилатів, антибіотиків, стреси, агресивна екологія. До ендогенних чинників, що викликають запалення, можна віднести інфекційні захворювання, аутоінтоксикації, порушення з боку нервової системи і інші патології.

Актуальність пошуку активних природних засобів, патогенетично обгрунтованих напрямів реабілітації при функціональних порушеннях травлення, акцентується щорічно в доповідях, медичних рефератах, звітах, клінічних рекомендаціях і обумовлена зниженням результативності загальноприйнятих схем лікування. Крім того, навіть у найсучасніших лікарських препаратів відзначаються небажані побічні явища.

Саме тому фітотерапія, як основний засіб або супутнє комплексу лікувальних заходів, заслуговує на увагу.

Основна мета фітотерапії при лікуванні запалень органів травлення спрямована на боротьбу з етіологічним чинником: усунення запального процесу слизової оболонки, нормалізацію секреції і функціонального стану інших органів травної системи, залучених в патологічний процес, відновлення нервово-психічної рівноваги організму. Рішення цих завдань прискорює одужання і стабілізує терапевтичний ефект.

При виразковій хворобі шлунку і 12 перстної кишки головна роль належить лікарським рослинам таким, що коригує порушення нервової і гуморальної регуляції секреторно-трофічних процесів в гастродуоденальній зоні шлунку або 12 перстної кишки в місцях, де утворилася виразка.

При захворюваннях шлунку, що асоціюються з Helicobacter pylori, фітотерапія має своє певне місце. Фитотерапевтические заходу хеликобактериоза (гастриту, гастродуоденіту, виразкової хвороби шлунку і 12 перстної кишки) передбачають використання рослин з протимікробними, протизапальними видами дії, здатних знижувати продукцію соляної кислоти і захищати слизову оболонку від її агресії.

Враховуючи, що період загострень таких патологій супроводжується зниженням рівня естрогену в крові, такі рослини як ромашка, деревій будуть доречні у поєднанні з лепехою.

Умілий підбір лікарських рослин дозволить комплексно впливати на усі ланки патологічного ланцюга і отримати максимальний лікувальний ефект.

"Фитобальзам противиразковий" відповідає основним принципам профілактики і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Містить сім рослин тих, що займають особливе місце по багатогранності і м'якості терапевтичного ефекту, які офіційна фармакогнозія рекомендує при гастритах, виразковій хворобі шлунку і 12 перстної кишки, функціональних розладах травлення.

Складові формули проявляють виражені протизапальні, гастропротективные, репаративные властивості. Препарат сприяє активізації регенеративних процесів в слизовій оболонці, безрубцовому загоєнню ушкоджень і виразок, нормалізує моторику кишечника і стимулює перистальтику атонічних сегментів шлунково-кишкового тракту, послабляє симптоматику дисбактеріозу кишечника, нормалізує його функціональний стан, впливає на позитивну динаміку показників системи антиоксидантного захисту, знижуючи ризик розвиток ускладнення.

Фитотерапевтические властивості і дія інгредієнтів що входять до складу:

Ромашка-фармакологічно доведені протизапальне, спазмолітичне, вітрогонне, бактеріостатичне і фунгістатичне види дії. Є природним лікувальним засобом при захворюваннях слизових оболонок з доцільністю використання в усіх вікових групах. Дослідження довели, що альфа-бісаболол ромашки обумовлює захисний і терапевтичний ефект при виразкових поразках. Стимулюючи місцевий синтез простагландинів, ромашка підвищує захисний бар'єр слизової оболонки, захищаючи від агресивного впливу кислоти. Завдяки протизапальній, імуностимулюючій дії, ромашка здійснює тривалий противиразковий ефект, нормалізує, у поєднанні з лактозою, мікробну флору кишечника і відновлює достатню кількість резидентної кишкової палички.

Лепеха болотяна-комплекс діючих речовин, особливо акорин і ефірна олія, підвищує чутливість смакових рецепторів, посилює рефлекторне відділення шлункового соку і покращує травлення, підвищує желчевыделительную функцію печінки, тонус жовчного міхура. Лепеха є класичним протизапальним засобом, призначається при хронічних гастритах, ахилии, проносах, печії, гепатитах і холециститах. У складі комплексів робить лікувальний ефект при виразковій хворобі шлунку і 12 перстної кишки.

Парило звичайне-основна терапевтична дія: терпке і протизапальне, обумовлене вмістом дубильних речовин, галлотонинами, кверцетином, катехінами. Застосовується при шлунково-кишкових захворюваннях тих, що супроводжуються розладами стільця, є кращим засобом при порушеннях функції печінки і жовчного міхура. Поєднується з ромашкою, чинячи взаємну потенціюючу протизапальну дію.

Подорожник-комплексний засіб з вираженим протизапальним, ранозагоювальним, секреторолитическим, обволікаючою дією. Гастроентерології призначають його при анацидних гастритах, виразковій хворобі шлунку і 12 перстної кишки, спастичному коліті. Листя подорожника сприяє утворенню захисних колоїдів слизовою оболонкою, роблять гастропротекторный ефект, відновлюють пошкоджені тканини на рівні клітинних структур, посилюють секрецію залоз шлунково-кишкового тракту і панкреатичного соку, активізують перистальтику кишечника, попереджають блювоту. Подорожник позитивно впливає на ланки нервової регуляції, життєдіяльність сапрофітної мікрофлори, пригнічуючи эшерихии, сальмонеллы роду кишкових паличкоподібних неспороносних бактерій.

Деревій-добре вивчена рослина з протизапальними, спазмолітичними, бактерицидними, загоювальними властивостями. Розслабляє гладкі м'язи кишечника, жовчовивідних шляхів, збільшуючи жовчовиділення, купірує біль викликану спазмами, усуває метеоризм. Рослина нормалізує секрецію і моторику шлунково-кишкового тракту, покращуючи функцію печінки і жовчного міхура. Особливо ефективний деревій при захворюваннях шлунку що протікають з атонією. Унікальне поєднання потужних протизапальних, репаративных, бактерицидних, протиалергічних властивостей і кровоспинної дії обумовлюють широту призначень в гастроентерології.

Календула-має бактерицидний, протизапальний, ранозагоювальний, спазмолітичний, жовчогінний лікувальний ефект. Широко використовується в гастроентерологічній практиці при виразковій хворобі шлунку і 12 перстної кишки, гастритах, підвищує секреторну і видільну функцію печінки, покращує склад жовчі, знижуючи в ній зміст білірубіну і холестерину. Особливо поєднується з ромашкою і деревієм, посилюючи протизапальну, антимікробну і спазмолітичну дію рослин.

Живокіст-цінується як ранозагоювальна, протизапальна рослина. У основі противиразкової дії лежить механізм стимуляції регенеративних процесів, здатність відновлювати пошкоджені тканини слизової оболонки. Живокіст сприяє зниженню болю в шлунку і кишечнику, поліпшенню травлення, посиленню епітелізації слизової оболонки шлунку, ураженої запальним процесом.

Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб дієтичної корекції порушень функції шлунково-кишкового тракту, а також до раціону харчування при наступних станах і захворюваннях :
гастрити з порушеною секрецією;
гастрити супроводжуються дискінезією жовчовивідних шляхів (ДЖВП), клімактеричними неврозами;
гострі і хронічні гастрити у стадії загострення;
синдром роздратованого шлунку;
виразкова хвороба шлунку і 12 перстної кишки в комплексному лікуванні;
анорексія;
диспепсичні явища різного генезу;
виразковий спастичний, атонічний коліт.


Спосіб застосування і дози

По 2 пігулки 2-3 рази в день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не відміняє призначення лікаря
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create