Спазмолек - Антиспазм 90 шт
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1195043198
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Форма выпуска   Пігулки
Количество в упаковке, шт.   90
Упаковка   пластикова банка
Виробник   ДаникаФарм

Опис Спазмолек - Антиспазм 90 штПанкреафитон

покращує функцію підшлункової залози, сприяє нормалізації рівня інсуліну і чутливості до нього рецепторів, знижує ризик розвитку цукрового діабету, порушень вуглеводного і ліпідного обміну при ожирінні, забезпечує повноцінне травлення, усуває диспепсичні розладиФорма випуску : пігулки.

Склад: бульби топінамбура, плоди шипшини, корінь солодки, цикорію; лист м'яти, берези; трава рутки аптечної.

Значення для організму.

У сучасного темпу життя свої правила і вимоги не лише до людини, як до особи, але і до його здоров'я. Нераціональне живлення з високим споживанням рафінованих вуглеводів, з низьким вмістом рослинних волокон-головна причина порушення функції підшлункової залози. Збій в роботі цього важливого органу із-за перенапруження, може привести до розвитку цукрового діабету. Небезпека цього захворювання в його ускладненнях, які вражають багато систем і органи, у тому числі сітківка ока, судини нижніх кінцівок, бруньок.

До запальних процесів в підшлунковій залозі можуть привести захворювання травного тракту або жовчних проток (виразкова хвороба шлунку і дванадцятипалої кишки, гастродуоденіти, гепатити, хронічні холецистити, холангіти, желчекаменная хвороба).

Особливу роль в розвитку панкреатиту має переїдання, зловживання алкоголем. Пусковим механізмом можуть бути атеросклероз, гіпертонічна хвороба і інші причини. Не виключається стресовий чинник.

Для підтримки і відновлення функції підшлункової залози фітотерапія має в розпорядженні цілий спектр лікарських рослин, які спрямовані на ліквідацію порушень функції залози, корекцію її активності.

"Панкреафитон-Для підшлункової залози"-збалансована формула лікарських і харчових рослин для підтримки оптимальних умов функціонування підшлункової залози. Сприяє попередженню процесів запалення, нормалізує секреторну діяльність, зменшує спазми і послабляє больові відчуття, протистоїть процесам протеолиза.Складові рецептури покращують основні функції підшлункової залози-секреторну і ферментотворну, забезпечують повноцінне травлення, знижуючи симптоми здуття, відчуття тяжкості, диспептические розладу. Чітко збалансований і дозований склад допоможе зняти негативний вплив на організм медикаментозної терапії, поліпшити стан і якість життя, понизити ризик ускладнень і рецидивів.

Щадна дія трав забезпечить купірування основних клинико-патогенетических синдромів цитолізу і холестазу, понизить ризик метаболічних порушень.

Фармакологічні властивості і дія тих, що становлять рецептури

Топінамбур-доцільність застосування бульб при захворюваннях підшлунковою доведена клінічно. У унікальних по хімічному складу бульбах 80% належить інуліну. Такий зміст інуліну сприяє зниженню енергетичного голоду клітин, повноцінно заміщаючи глюкозу в обмінних процесах, дозволяє регулювати рівень всмоктуваності глюкози, знижує концентрацію цукру в крові, стабілізує його, тим самим нормалізуючи вироблення інсуліну підшлунковою залозою. Цьому сприяють і мікроелементи, що містяться у бульбах рослини. Застосування топінамбура при панкреатиті забезпечує нормалізацію обмінних процесів і зняття запалення, зменшує ризик розвитку атеросклерозу, цукрового діабету. Крім того, топінамбур являється активним пребиотиком, покращує стан і живлення мікрофлори кишечника.

Шипшина-тонізує і відновлює сили. Чинить спазмолітичну дію, сприяє зменшенню больового синдрому, запального процесу в підшлунковій залозі, прискорює процеси регенерації в її пошкоджених клітинах, стимулює процеси вуглеводного обміну. Плоди шипшини вважаються засобом швидкої допомоги при панкреатиті.

Солодка-допомагає виробляти організму необхідні ферменти, позитивно впливаючи на функцію підшлункової залози, прискорює відновлення тканин підшлункової залози при ушкодженнях, має потужні протизапальні властивості, посилює терапевтичний ефект будь-яких медикаментозних і рослинних засобів, нормалізує рівень цукру і холестерину в крові, попереджає розвиток атеросклерозу, цукрового діабету, стабілізує водно-сольовий обмін.

Цикорій. Корінь цикорію-визнане жовчогінне, седативне, діуретичне, покращуюче склад крові засіб. Є коректором метаболізму, використовується при гепатитах, желчекаменной хворобі, цукровому діабеті. Заслуговує на увагу його застосування при захворюваннях печінки, жовчовивідних шляхів, хронічному панкреатиті. Корені містять терапевтичну дозу інуліну і проявляють гепатопротекторный і імуномодулюючий ефект, активізують процеси травлення, усувають печію, сприяють поліпшенню життєздатності мікрофлори кишечника.

М'ята перцева-добре відома рослина, що усуває спазми і запальні процеси в підшлунковій залозі, прискорююче регенерацію її пошкоджених клітин. Потрібна при хронічному панкреатиті, що протікає на тлі ушкодження печінки токсинами, у тому числі алкоголем. Листя м'яти об'єднує в собі жовчогінне, вітрогонне і антибактеріальне види дії, покращує кровообіг, секрецію жовчі, секреторну функцію підшлункової залози, протистоїть процесам протеолиза.

Листя берези-проявляють високі гепатопротекторные властивості, здатні попереджати падіння детоксикаційної функції печінки. Належать до засобів з універсальною гастропротективной активністю, достовірно знижують токсичну дію ряду медикаментів і отрут, у тому числі нестероїдних протизапальних препаратів.

Рутка аптечна-містить алкалоїди, фумарин; має спазмолітичний, холеретическим, холекинетическим і антилитолитическим ефектами. Рутка збільшує вироблення ендогенного холецистокініну і секретину, регулює продукцію жовчі, моторику жовчовивідних шляхів і роботу сфінктерного апарату. Спазмолітична дія активних речовин рутки сприяє зниженню тонусу сфінктера Одди, попереджає розвиток утворення каменів, полегшує вступ жовчі в кишечник. Має можливість знижувати литогенность жовч, нормалізуючи її склад, достовірно відновлює мікробіоценоз кишечника. Її заслужено відносять до регуляторів функції желчевыделения.

Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики захворювань підшлункової залози, а також до раціону харчування при наступних станах і захворюваннях :


порушення функцій підшлункової залози, хронічний панкреатит;
захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрити, дисбактеріоз);
порушення процесів травлення і засвоєння поживних речовин в тонкому кишечнику;
комплексна терапія цукрового діабету, ожиріння;захворювання печінки і жовчного міхура, у тому числі жовчнокам'яна хвороба.


Сполучуваність

- при хронічному панкреатиті зі збереженою і підвищеною екзокринною і ендокринною секрецією: "Березовий лист" (Би, Т), "Спориш" (Б), "Брусниця" (Т), "Кульбаба" (б, Т)

- при хронічному панкреатиті зі зниженою екзокринною і ендокринною секрецією: "Дивосил" (Т), "Солодка" (Т)

- для нормалізації мікрофлори кишечника : "Подорожник" (Б), "Топінамбур" (Би, Т), "Гастрокорт" (Т), "Актофуд" (К)

- при цукровому діабеті: "Герон-вит Діабет" (Т), "Фенугрек" (Т), "Люцерна" (б, Т), "Таволга" (Т)

- ожиріння, зайва вага, комплексна терапія стабілізації ваги : "Герон-вит Худия актив" (Т), "Селера" (Б), "Імбир" (Б), "Ваговий коректор" (К)

- для зниження рівня невротичних розладів : "Валериана-хміль" (Т), "Пустырник-Седасон" (Т)

*Т- пігулки, Би-БАЖ, М-олія, До-(клітковина)

Спосіб застосування і дози

По 2 пігулки 2-3 рази в день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не відміняє призначення лікаря
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create