Шлемник байкальський пігулки 90 шт

Шлемник байкальський  пігулки   90 шт
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1194294529
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Форма выпуска   Пігулки
Количество в упаковке, шт.   90
Упаковка   пластикова банка
Виробник   ДаникаФарм

Опис Шлемник байкальський пігулки 90 штШлемник байкальський

ефективний при серцево-судинних неврозах, безсонні, судорожному синдромі. Знижує артеріальний тиск і ризик розвитку вегето-судинних порушень, проявляє унікальні судинорозширювальні властивості при підвищеному тонусі посудин, пригнічує перекисное окислення ліпідів, чинить протипухлинну, виражену детоксикаційну діюФорма випуску : пігулки.

Склад: корені шлемника байкальського.

Значення для організму

Корені шлемника містять флавоноїди: байкалин, скутеллярин, скутелляреин, ороксилин А, вогонин, апигенин, лютеолин, дубильні речовини, стероїди, пирокатехины, сапоніни, кумарини, мінерали Са,, K, Mg, Zn, Fe, J, Se, Mn концентрують Fe, Cu, Se.

У Західній Європі дозволений до використання як жовчогінний, кровоспинний, детоксикаційний засіб, а також як гіркота, стимулююча секреторні функції. Шлемник проявляє гіпотензивні, седативні властивості, які затребувані при функціональних розладах центральної нервової системи з підвищеною збудливістю, серцево-судинних неврозах, чинить спазмолітичну дію, послабляє судоми, підвищує імунітет.

Гіпотензивний ефект шлемника пов'язаний з пригніченням проведення збудження в симпатичних гангліях, особливо це стосується нейрогенної гіпертонії. Специфіка механізму зниження рівня артеріального тиску, базується не лише на гіпотензивному, але і на помітному седативній дії, що перевершує валеріану і пустирник. Про механізм гіпотензивної і седативної дії, що має центральне і периферичне походження, в 1952 році писав Н.В. Вершинин. Він порівнював шлемник байкальський з пустирником, оскільки, подібно до його, він пригноблював центральну нервову систему, але в 2 рази активніше. Фармакологічні і клінічні дослідження стверджують, що шлемник байкальський розширює периферичні судини, знижує збудливість нервової системи, знижуючи артеріальний тиск. Встановлено, що тривалий прийом шлемника приводить до нормалізації артеріального тиску за рахунок включення механізмів ауторегуляции.

Шлемник відновлює сон, усуває больові відчуття в серці, послабляє головний біль.

Седативну дію шлемника відмічав Л.П. Попов. Він також використав властивості шлемника для лікування міокардиту (запалення сердечного м'яза) і при тахікардії. Дані медичних джерел (А.Д. Туровою і Э. Н. Сапожниковой) відмічають, що в основі механізму депрессорного ефекту стоїть судинорозширювальна дія, особливо помітна при підвищеному тонусі посудин.

У інституті органічної хімії (В.Г. Бухаров, Р.И. Рудакова, В.И. Высочин) виділили з коренів специфічну діючу речовину байкалин і вогонин, які достовірно проявляли гіпотензивну і протисудомну дію. У випадках артеріальної гіпертензії, шлемник знижує показники систолічного тиску. (В.Ф. Корсун, 2004г.)

Флавоноїди шлемника обумовлюють його потужні антиоксидантні властивості. Байкалин пригнічує перекисное окислення ліпідів активніше, ніж вітамін Е. Флавоноїд вогонин робить нейропротекторне і анксиолитическое (протитривожне) дія. Крім того, шлемник проявляє тонізуючу дію, протизапальну, антитромботичну, протиалергічну, антивірусну і антибактеріальну активність, викликає зниження збудливості центральної нервової системи, зменшує психічну і фізичну напругу при підвищених навантаженнях. Це підтвердили японські дослідники, встановивши, що флавоноїди шлемника байкальського дійсно проявляють протизапальні, антитромбические властивості і антибактеріальну дію (Kubo et al. 1981, 1984, 1985 гг).

Домінуючим флавоновым агликоном кореня шлемника є байкалин. Флавоны коренів мають характерну Р-вітамінну активність-судинозміцнюючу і антиоксидантну дію, покращують церебральний кровообіг. Дослідження останніх років констатують сприятливий вплив шлемника на желчевыделительную функцію печінки, а також відмічають протиалергенне, антиастматичне і антисклеротичне види дії. Гепатозащитную активність рослини пояснюють антиокислительными, мембраностабилизирующими властивостями коренів. (Ажунова і інші, 1988г).

У спектр призначень шлемника входять спастичний коліт, дискінезія жовчовивідних шляхів (ДЖВП) за гіпертонічним типом. Корені усувають спазми гладкої мускулатури внутрішніх органів, у тому числі кишечника, жовчного міхура. Його з успіхом застосовують при кишкових інфекціях з високою інтоксикацією.

Експериментальні дані (Ажунова і інші, 1988г) підтверджують ефект застосування шлемника при пухлинних захворюваннях. Спільне використання шлемника байкальського з циклофосфаном доречно при пухлинних захворюваннях, регулює стресову реакцію і рівень лейкоцитів в крові, одночасно інгібірує утворення метастазів (Разина, 1988.).Здатність шлемника активувати процеси відновлення кісткового эритро- і гранулоцитопоэза, відновлюючи число зрілих клітин в периферичній крові, використовується при гіпоплазії кровотворення, викликаною циклофосфаном.

Гемостимулирующее дія флавоноїдів, що містяться в коренях, виражається в стимуляції кровотворення в умовах цитостатичної і променевий миелодепрессии, в активізації процесів эритроидного паростка кісткового мозку. У гемостимуляции задіяний не лише прямою, але і опосередкований механізм, а саме через Т-клеточные і макрофагальні ланки регуляції, у тому числі, через вплив на процеси проліферації і диференціювання кровотворних клітин.

Шлемник, маючи високі детоксикаційні властивості, показаний при лихоманках, отруєннях, хронічних і гострих гепатитах. Зареєстрований детоксикаційний ефект шлемника при отруєнні стрихніном (діюча речовина-скутеллярин).

Відношення шлемника до елітних рослин виправдане. Тібетська медицина розглядає його відповідність до "меридіанів" шлунку, селезінки, жовчного міхура, тонкого і товстого кишечника. Згідно з традиціями тібетської медицини його призначають при банальних бронхітах, ОРЗ.Традиційна медицина підтверджує високі антимікробні, туберкулостатические властивості. Шлемник активний відносно вірусу грипу, стимулює синтез ендогенного інтерферону. У фтизіатрії шлемник байкальський показаний при астенічних станах.

Лікування неврозів, безсоння, розладів сну, досягнення седативного ефекту, зняття невмотивованої, неконтрольованої тривоги можливе за допомогою препаратів шлемника. Підтверджені дослідженнями противірусні, жовчогінні, гепатопротекторные, десенсибілізуючі, гіпотензивні, протисклеротичні, вазопротективные, діуретичні, спазмолітичні види дії (Чхве Тхэсоп, 1987г.).

Є дані про використання шлемника при пізньому токсикозі вагітності (Н.К. Фруентов 1972г), а також про позитивну його дію на процеси згортання крові (В.Н. Миронов 1969г).

Препарати шлемника зміцнюють організм, коригують обмінні процеси, знижують ризик передчасного старіння, сприяють швидкому відновленню сил після важких хвороб, підтримці життєвого тонусу. Корені шлемника, як і корені солодки, є провідником ліків, тобто засобом що посилює засвоєння і біодоступність, пом'якшувальним їх побічні і токсичні явища

Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб для профілактики функціональних розладів нервової і серцево-судинної системи, а також до раціону харчування при наступних станах і захворюваннях :


гіпертонічна хвороба I і II стадії;
эписиндром, судоми;
нервово-психічні перенапруження, астено-депрессивные стани, синдром хронічної втоми, безсоння;
порушення нервової діяльності на тлі енцефалопатії;
порушення кровообігу на тлі гіпоксії, шокових станів, інсультів, травм головного мозку;
деменція, у тому числі стареча;
спастичний коліт; ДЖВП за гіпертонічним типом;
грип, ОРЗ, ГРВІ;
інтоксикації, у тому числі алкогольні.


Спосіб застосування і дози

По 2 пігулки 2-3 рази в день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не відміняє призначення лікаря
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create