Софора японська пігулки 90 шт

Софора японська  пігулки   90 шт
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1194283516
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Форма выпуска   Пігулки
Количество в упаковке, шт.   90
Упаковка   пластикова банка
Виробник   ДаникаФарм

Опис Софора японська пігулки 90 штСофора японська

рутиносодержащее рослина, зміцнює посудини, послабляє алергічні прояви, знижує рівень цукру в крові. Відновлює співвідношення атерогенних і протиатерогенних ліпідів, підвищує адаптацію і детоксикаційні можливості організмуФорма випуску : пігулки.

Склад: бутони/плоди софори японської.

Значення для організму

Софору вважають універсальним засобом. Разом з женьшенем, елеутерококом, левзеей, софора, як адаптоген, підвищує загальну опірність організму і його адаптацію до умов довкілля, що постійно змінюються.

Найбагатший хімічний склад софори має високу цінність у відновних і лікувальних програмах. Деякі хімічні сполуки, такі як кемпферод-3-софорозид, кверцетин-3-рутинозид, гинестеин-2-софоро-биозид, є специфічними і зустрічаються тільки в плодах і бутонах софори. Крім того, софора містить кумаронохромоны, полісахариди, тритерпенові сапоніни, лектины, жирні олії. Заслуговують на увагу вільні амінокислоти, які беруть участь у білковому обміні, синтезі біогенних амінів і інших процесах. Шість амінокислот тих, що містяться в софорі (лейцин, метіонін, валін, треонін, триптофан, аргінін) відносяться до розряду незамінних.

Основні лікувальні властивості належать флавоноїдам, рутину і кверцетину. Зміст рутина в плодах софори коливається від 8 до 30%, тому бутони/плоди служать джерелом отримання рутина для фармпромышленности.

За рахунок флавоноїдів, зокрема рутина, софора зміцнює посудини і підвищує їх еластичність, зменшує і попереджає підвищену їх ламкість, запобігає капілярним геморрагіям. Сприяє засвоєнню вітаміну С, покращує мікроциркуляцію, усуває запалення і попереджає атеросклеротичні відкладення на внутрішніх стінках судин, позитивно впливає на ліпідний і вуглеводний обмін, нормалізує артеріальний тиск.

Механізм реалізації Р-вітамінної активності полягає в наступному: один механізм забезпечує міцність і проникність кровоносних судин. Флавоноидные з'єднання софори, як потужні антиоксиданти, оберігають адреналін від окислення, здатні зв'язати в міцні комплекси іони заліза, міді і магнію, що містяться в кровотоку і є каталізаторами ферментів, що руйнують адреналін. Крім того, флавоноїди подовжують період існування адреналіну, а спільно з аскорбіновою кислотою посилюють його дію.Другий механізм прояву Р-вітамінної активності теж визначають флавоноїди. Вони здатні до прямого інгібірування ферменту гиалуронидазы, що руйнує гіалуронову кислоту, основного чинника того, що цементує капіляри.

Фармакокінетика іншого відомого флавоноїду софори кверцетину вивчена досить грунтовно. До цінних лікувальних властивостей відносяться: гіпотензивне, капилляроукрепляющее, радіопротекторне. Софора, за рахунок кверцетину, проявляє спазмолітичну, антиоксидантну активність, стимулює регенерацію пошкоджених тканин, прискорює репаративные процеси, при отруєнні виконує роль антидоту. Експериментально доведено, що кверцетин софори послабляє алергічні реакції, чинить протизапальну, антивірусну дію, проявляє гепатопротективную активність.

Завдяки дії флавоноїдів, софору призначають при алергічних захворюваннях, патологіях шлунково-кишкового тракту і верхніх дихальних шляхів, від банальної застуди до туберкульозу. Иммунокорригирующие властивості використовуються при хронічних гепатитах, радіопротекторні-для підготовці онкохворих до проходження курсів химио- і радіопроменевої терапії.

Фармакологічні властивості софори затребувані в терапевтичних заходах при гіповітамінозі С. Рутин, в силу своїх антиоксидантних властивостей, захищає аскорбінову кислоту від надмірного окислення. У спектр призначень софори входять поліартрити, стенокардія, тромбофлебіт, облітеруючий эндартериит, кровотечі, капіляротоксикози.

Чітко виражений вплив біологічно активних речовин софори на ланки вегетативної нервової системи, функцію надниркових залоз і каротидних зон, що і визначає спектр застосування препаратів софори при пароксизмальних вегето-судинних розладах (тахікардії, мігрень), спазмах периферичних судин (ангиотрофоневрозы). Останні медичні дані по дослідженню софори вказують на позитивну динаміку при м'язовій дистрофії, склеродермії, червоному вовчаку.

У медичній практиці з успіхом застосовують препарати софори, як природний засіб з гіпоглікемічними, ангиопротективными, антиоксидантними, капилляростабилизирующими, протизапальними властивостями.

Достовірно доведено, що плоди софори чинять цукрознижувальну дію, володіють гиполипидемическими, ангиопротективными, антиоксидантними, иммунокоррегирующими властивостями. По сахароснижающиму властивості софора перевершує аналогічну дію антидіабетичного збору "арфазетин", а по антигиопротекторному і ранозагоювальному перевершує відвар шипшини. Біологічно активні речовини софори сприяють поліпшенню циркуляції крові в судинах головного мозку, попереджають тромбоутворення, способствуюь зміцненню посудин.

Гепатопротективное дія софори характеризується зниженням рівня Асат, Алат в сироватці крові, впливаючи відповідно на рівень ліпідів, холестерину. Препарати софори відновлюють співвідношення атерогенних ліпідів низької щільності (ЛПНП) і антиатерогенних ліпідів високої щільності (ЛПВП).

В якості адаптогена і тонізуючого засобу софору рекомендують при різних гипоастенических формах неврозів.

Показаннями до застосування софори є різні кровотечі (шлункові, маткові, легеневі, кишкові, носові, гемороїдальні), ангиопатии при цукровому діабеті, гломерулонефрит, крововиливи в мозок, сітківку ока, гіпертонічна хвороба, атеросклероз, капіляротоксикози, хвороби печінки з геморагічним діатезом, поразки стінки посудин. На особливу увагу заслуговують кровотечі, обумовлені патологією згортаючої системи крові (тромбоцитопенія, гемофілія).

Софора-ефективний бактерицидний засіб, дія обумовлена геністеїном і кверцетином, згубне відносно золотистого стафілокока, кишкової палички. Плоди софори японської, як високий ефективний засіб, призначають при харчових токсикоінфекціях, отруєннях, диспепсіях, кишкових інфекціях, діареях різного походження.

У складі поликомпанентальных зборів софору використовують при діареї пов'язаній з сальмонельозом, при неспецифічному виразковому коліті.

Специфічна активність плодів софори зафіксована відносно репаративных процесів і обгрунтована не лише антимікробною дією, але і позитивним впливом на імунний статус організму, що також, значною мірою, визначається присутністю флавоноїдів у бутонах і плодах софори.

Софора високо цінується у будь-яких профілактичних і реабілітаційних програмах, допомагаючи максимально активізувати усі функції організму, знижуючи ризик передчасного старіння. Анаболічні, ангиопротективные властивості софори підтверджені експериментально.

Відмітною особливістю препаратів софори, як природного стимулятора організму, являється відсутність звикання при тривалому застосуванні, робота регулюючого впливу і нормалізуючого ефекту на усі органи і системи.

Показання до застосування.

Рекомендується як судинозміцнюючий засіб, профілактики судинних і венозних порушень, а також до раціону харчування при наступних станах і захворюваннях


порушення периферичного кровообігу (геморагічні інсульти, крововиливи в сітківку);
вегето-судинна дистонія;
зниження адаптаційних можливостей організму;
атеросклероз судин головного мозку з шумом у вухах, запамороченням;
варикозний симптомокомплекс (втома, тяжкість в ногах, судоми, набряки);
постфлебический синдром, облітеруючий эндартериит, капіляротоксикози;
цукровий діабет і його ускладнення, у тому числі ангиопатия;
алергічні захворювання;
хронічна екзема, псоріаз;
колагенози;
кровотечі, геморагічний діатез;
профілактика інсультів.


Спосіб застосування і дози

По 2 пігулки 2-3 рази в день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не відміняє призначення лікаря
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create