Арония чорноплідна пігулки 90 шт

Арония чорноплідна   пігулки   90 шт
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1194260041
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Форма выпуска   Пігулки
Количество в упаковке, шт.   90
Упаковка   пластикова банка
Виробник   ДаникаФарм

Опис Арония чорноплідна пігулки 90 штАрония чорноплідна

Арония повністю виправдовує назву рослини "допомога" від грецького-"aros" і має особливу харчову цінність. Спектр цілющих властивостей безпосередньо залежить від найбагатшого хімічного складу. Вона увібрала в себе чорноту ночі, за рахунок проантоцианидов і готова "скрасити" найчорніші дні хвороби.

Антоцианиды аронии, а їх в сухому залишку до 664мг/100г, зменшують тяжкість захворювання (раку стравоходу на 30-60%, товстої кишки на 80%). Чорноплідна горобина є фармакопейным джерелом антоцианидов, на рівні чорниці, чорної смородини і калини. Згідно з останніми науковими даними плоди мають потужний антиоксидантний потенціал (ORAC). 100г стиглих плодів містять 16 1000 ORAC, притому що добова доза для захисту тканин і плазми організму від окислювального вільно-радикального поранення всього 3 000-5 000 ORAC одиницьФорма випуску :

Пігулки

Склад:

Плоди аронии (горобина) чорноплідної.
Арония повністю виправдовує назву рослини "допомога" від грецького-"aros" і має особливу харчову цінність. Спектр цілющих властивостей безпосередньо залежить від найбагатшого хімічного складу. Вона увібрала в себе чорноту ночі, за рахунок проантоцианидов і готова "скрасити" найчорніші дні хвороби. Антоцианиды аронии, а їх в сухому залишку до 664мг/100г, зменшують тяжкість захворювання (раку стравоходу на 30-60%, товстої кишки на 80%). Чорноплідна горобина є фармакопейным джерелом антоцианидов, на рівні чорниці, чорної смородини і калини. Згідно з останніми науковими даними плоди мають потужний антиоксидантний потенціал (ORAC). 100г стиглих плодів містять 16 1000 ORAC, притому що добова доза для захисту тканин і плазми організму від окислювального вільно-радикального поранення всього 3 000-5 000 ORAC одиниць.

Достовірно доведена роль антоцианидов аронии в поліпшенні трофіки зорового апарату і нічного зору, в зниженні ризику виникнення серцево-судинних ускладнень при цукровому діабеті II типу. Антоцианиды горобини проявляють протизапальну активністю, беруть участь в зниженні перекисного окислення ліпідів, зменшують проникність і крихкість капілярів, зміцнюють мембрани.

Крім того, арония багата на каротиноїди, у тому числі лютеїн, зеаксантин, які є природним засобом захисту ока від вікової макулодистрофії, особливо стосовно літніх людей.До фармакологічних властивостей аронии можна віднести капилляро-кардиопротекторное, антисклеротичну дію. Клінічна апробація демонструє обнадійливі результати по застосуванню аронии, як судинного засобу. Вона чинить пряму вазорелаксирующее дію на артерії і вени через инозитолфосфатный шлях, активізуючи ендотеліальну синтазу оксиду азоту NO і посилюючи її активність. Горобина, також знижує підвищену проникність капілярів і покращує капілярну фільтрацію.

До складу P- вітамінних речовин плодів аронии входять флавоноїди (рутин, кверцитрин, гесперидин, катехіни). Флавоноидные з'єднання не лише зміцнюють посудини, але мають судинорозширювальну дію. Арония перешкоджає розвитку симптомів геморагічного діатезу, капилляритов, ангиопатий, капіляротоксикозу,, появі крововиливів (у сітківку, в головний мозок, під шкіру) зменшує ризик кровотеч.

Поєднання такого типу активності з багаторазово підтвердженою судинозміцнюючою дією забезпечує аронии щонайширші можливості до застосування. Це гіпертонічна хвороба, атеросклероз посудин, загроза судинних катастроф. Здатність чорноплідної горобини знижувати артеріальний тиск-загальновідомий факт, підтверджений клінічними спостереженнями.

За рахунок пектинів, флавоноїдів і інших активних з'єднань арония впливає на процеси холатообразования. Пектини нормалізують функцію і біоценоз кишечника, чинять м'яку жовчогінну дію (Орловецкая Н.Ф, Данькевич О.С., ХНФУ). По силі холатостимулирующего ефекту препарати аронии перевершують Фламін (фармпрепарат на основі безсмертника). Діючі речовини аронии мають потужну гепатозащитным дію, посилюють швидкість секреції жовчі, перешкоджають утворенню каменів в жовчовивідних шляхах, сприяють виведенню з організму небезпечного холестерину низької щільності. Арония активізує функцію підшлункової залози, захищає її β-клетки від індукованого глюкозою окислювального стресу, стимулює секрецію інсуліну, сприяє зниженню рівня глюкози, ЛПНП і тригліцеридів в крові, гликозированного гемоглобіну, запобігає розвитку діабетичної катаракти, покращуючи стан хворих цукровим діабетом.

Сприятлива арония для усієї травної системи, послабляє спазми, знижує болі в кишечнику, усуває діарею.

Арония, як джерело дубильних речовин, використовується при запальних захворюваннях, особливо в тих випадках, де потрібні потужні ангиопротективные властивості. Достовірно доведено, що плоди аронии зменшують об'єм ексудації.

В якості допоміжного засобу плоди аронии застосовуються при підгострому септичному ендокардиті, ревматизмі, артритах, аллергиях.

Чорноплідна горобина відрізняється потужною антибактеріальною, противірусною і протизапальною дією. Тому в урології затребувана при хронічному пієлонефриті, хронічному гломерулонефриті з властивою йому гематурією, гіпертензією.

Ефективні плоди при підвищенні проникності капілярів, крихкості посудин, що настали в результаті лікування токсичними медикаментами : антикоагулянтами, аспірином і подібними до нього НПВП, антиагрегантами, препаратами миш'яку. Арония чинить пряму захисну дію при лікуванні цитостатиками, при рентгенотерапії. Як радіопротектор, сприяє виведенню накопиченого цезію-137. Її застосовують при патологічних станах, викликаних іонізуючим випромінюванням, при променевій хворобі, а також різних інтоксикаціях, пізньому токсикозі у вагітних.

Плоди аронии накопичують йод (5-6 мкг/100г), не поступаючись за змістом ягоді фейхоа, слоевищам ламінарії. Багато пацієнтів віддають перевагу пігулкам аронии для дієтичної профілактики атеросклерозу і лікування захворювань щитовидної залози. Завдяки змісту в плодах фенолкарбоновых кислот і йоду, горобина корисна в комплексній терапії тиреотоксикозів.

Наукові дослідження стверджують, що плоди чорноплідної горобини знижують ризик онкозахворювань, передчасного старіння, усувають мигренеподобную і головний біль.

Особливо ефективні плоди при гіповітамінозі C, P (містять до 72мг% аскорбінової кислоти і до 0,5мг% вітамінів групи P)
Показання до застосування:

Рекомендується як загальнозміцнюючий, полівітамінний засіб для профілактики судинних порушень, а також до раціону харчування при наступних станах і захворюваннях :

гіпо- і авітамінози C, P; нераціональне живлення;
зниження імунітету на тлі вітамінної недостатності;
гіпертонічна хвороба, атеросклероз, ИБС, ризик судинних катастроф;
кровотечі різного походження;
порушення функції щитовидної залози, тиреотоксикоз;
дисфункція жовчовивідних шляхів, желче-каменная хвороба;
інтоксикації (хімічні, медикаментозні, радіаційні, харчові);
геморагічний діатез, капіляротоксикоз;
хронічний пієлонефрит, гломерулонефрит з гематурією, гіпертензією;
при підвищеній ламкості і проникності посудин;
діабетичні ангиопатии, цукровий діабет;
як засіб профілактики вікової макулодистрофії;
пізній токсикоз у вагітних;
для профілактики передчасного старіння.
* Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково-практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create