Инутан 60 капсул
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 3163202
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Форма выпуска   Капсулы
Вес, кг   0.3

Опис Инутан 60 капсул

Дієтична добавка №19 "Янтра Инутан"
Нормалізація вуглеводного, ліпідного і водно-сольового обміну, зниження рівня холестерину і цукру в крові, профілактика і комплексне лікування панкеатита.
Склад: корені лопуха, кульбаби, цикорію, бульби топінамбура, лист м'яти, кореневище лепехи.
Лікувально-профілактичний ефект препарату обумовлений дейст­вием комплексу біологічно активних інулінів лопуха, кульбаби, цикорію і топінамбура; пектинів, харчових волокон, слизу ( лопух, кульбаба, цикорій, топінамбур), а також гіркоти ( цикорій, одуван­ чик, лепеха), ефірних олій ( лепеха, м'ята), найважливіших вітамінів і макро-і мікроелементів ( усі рослини), флавоноїдів ( м'ята) і незамінних амінокислот ( топінамбур).
Показання до застосування:

нормалізація вуглеводного, ліпідного і водний-сольового обміну;
зниження рівня холестерину і тригліцеридів в крові;
профілактика і комплексне лікування захворювань поджелудоч­
ний залози ( у т. ч. гострого і хронічного панкреатиту), цукровий­
го діабету обох типів;
нормалізація роботи печінки і шлунковий-кишкового тракту
усунення дисбактеріозу;
детоксикація організму;
- уповільнення процесів старіння.

Відновлення функцій підшлункової залози

Позитивна дія "Инутана "на підшлункову залозу обеспе­

чивается наявністю комплексу інулінів і їх похідних. Вони спосіб­

ствуют підлуговуванню внутрішнього середовища організму, т. до. нормальний

обмін глюкози можливий тільки в слаболужному середовищі.
Цукровий діабет, В основі лікування хворих цукровим диабе­ том лежить нормалізація обміну глюкози : усунення цукру в сечі і зниження рівня цукру в крові. Комплекс інулінів, містячи­ щийся в препараті, знижує підвищений рівень цукру в крові, не впливаючи на нормальну глікемію. Регулює ліпідний обмін, що істотно знижує ризик виникнення багатьох ускладнень цукрового діабету, таких як атеросклероз, діабетична нейро-патия, імпотенція, ретинопатія і т. д. Покращує усваиваемость ор­ ганизмом таких мінералів як цинк і мідь, які також спосіб­ ствуют зниженню рівня цукру в крові. "Инутан "знижує навантаження на инсулярный апарат, робить виборче детоксицирую-Щее дія, що важливо для профілактики і комплексного лікування цукрового діабету обох типів. Також з інуліну, що входить до складу препарату, в пищеваритель­ ном тракті утворюється фруктоза-важливий протидіабетичний чинник, учасник біохімічного процесу, відомого в медицині як цикл Кребса.
Панкреатит ( запалення підшлункової залози). При загостренні панкреатиту комплекс інулінів забезпечує пригнічення зайвої ферментної активності підшлункової залози, сприяють зату­ ханию запального процесу і усуненню больового синдрому, тому препарат можна призначати навіть в періоди загострення забо­ левания, в т. ч., у найважчих випадках. Крім того, присутність в "Инутане "незамінних амінокислот ( топінамбур) і іонів цинку сприяє відновленню функції підшлункової залози, а інулін і інші полісахариди рослин захищають клітини поджелу­дочной залози від перенапруження і дії зовнішніх і внутрен­них токсинів.
Оскільки панкреатит провокує освіту величезного коли­чества токсинів і одночасно погіршує їх виведення з организ­ ма, украй необхідною стає додаткова детоксикація організму. Природні активні фитосорбенты, що входять до складу "Инутана " ( інуліни, пектини, клітковина, слиз та ін. ) забезпечують комплексне очищення і детоксикацію організму. Крім того, під дій­ ствием комплексу інулінів активізуються ферменти, що виділяються підшлунковою залозою в просвіт дванадцятипалої кишки, а на­ личие мікро- і макроелементів ( До, Са, Fe, Mg, Mn, Zn, Cu, P, J, Si та ін. ) сприяє додатковому синтезу ферментів і гормонів в пі­ щеварительном тракті.
Нормалізація обміну речовин
БАД "Инутан "регулює різні види обміну речовин, у тому числі вуглеводний і ліпідний, сприяючи зниженню рівня тригли-церидов і вільного холестерину. Продукт ефективний в регуляції водний-сольового обміну, в т. ч., при "відкладенні солей ", желче-і сечі­ кам'яної хвороби, подагрі, що виникає з віком.
Що стосується очищення і детоксикації організму, то рослинні полісахариди БАД "Инутан ", мають два різні механізми дії.
Нерозчинні і такі, що набрякають у воді-високомолекулярні ину­ лины і пектини, клітковина-розбухають, утворюючи об'ємні структури в травному тракті, і прискорюють виведення "шлаків "через пі­щевой канал, нормалізуючи швидкість всмоктування в кишечнику.
Розчинні у воді-низькомолекулярні інуліни і пекти­ ны, фруктаны, олігосахариди, слиз-частково всмоктуються в кров і очищають від токсинів організм на клітинному рівні, одно­ тимчасово поставляючи тканинам не вистачає мінеральні компонен­ти, вітаміни та ін. речовини, необхідні для нормальної жизне­діяльності клітин.
В процесі детоксикації важливу роль грають також жовчогінна і сечогінна дія, властиве БДД "Инутан ".
Нормалізація функцій підшлункової залози, роботи печінки і загальна детоксикація організму опосередковано роблять поклади­тільний вплив на гормональну систему організму. В результаті відзначається позитивна дія продукту на стан щито­ видної залози, надниркових залоз, статевих залоз. Як наслідок, улуч-шаетя зовнішній вигляд людини, сповільнюються процеси старіння.
Регуляція роботи печінки і жовчного міхура
Интутан являється активним гепатопротектором. Сучасні ис­дотримання підтвердили ефективність "Инутана "для профілактики і комплексного лікування хронічних і гострих гепатитів різного походження, холангітів, ангиохолитов, холециститів та ін. Ефект досягається завдяки м'якому і в той же час вираженому желче­ дії гону препарату. Своєчасний і повний відтік жел­ чи в дванадцятипалу кишку забезпечується спазмолитичес­ ким дією м'яти перцевої і лепехи. Комплексна дія компонентів суміші забезпечує виражений противовоспали­ тільний ефект. Завдяки "Инутану "вдається в порівняно до­роткий термін ( близько 3 тижнів) розчинити і вивести дрібні конкре­ менти з жовчного міхура і бруньок. В результаті зникають болі в правому підребер'ї, багато алергічних проявів, диском­ форт в області печінки і шлунку, печія та ін.
Поліпшення роботи шлунковий-кишкового тракту
Инутан регулює рівень особливих гормонів, які вырабаты­ваются дванадцятипалою кишкою і є каталізаторами син­теза усіх травних ферментів. В результаті нормалізується ферментна активність і кислотність шлункового соку, приходить в норму видільна функція травного тракту, покращується робота печінки, підшлункової залози і кишечника.
Під дією активних речовин "Инутана "нейтралізуються і ви­ водяться токсичні речовини, що викликають агресивні стани центральної нервової системи, які утворюються в кишечнику при порушенні процесу травлення ( аміак, сірководень та ін. )
Комплекс інулінів і інших полісахаридів БАД "Инутан "спо­ собствует активізації життєдіяльності бифидо-і лактобакте -
рий, пригнобленню патогенних мікроорганізмів. Завдяки цьому, "Ину-тан "ефективний в комплексному лікуванні дисбактеріозу кишечника.
Присутність в препараті гіркоти різної структури способст­ вует нормалізації обміну речовин, чинить протипаразитарну і антигельмінтну дію.
Сердечно-судинна система
Комплексна дія компонентів БАД "Инутан "призводить до улуч­ шению роботи сердечно-судинної системи, нормалізації арті­риального тиску при вегетососудистой дистонії будь-якого типу, зниженню атеросклеротичних уражень. У механізмі дії провідна роль належить детоксикації організму і нормализа­ ции обмінних процесів.
Продукт є адаптогеном в широкому розумінні, восста­ навливает нормальну реакцію організму на різні стрессо­ вые ситуації.
Спосіб застосування : дітям з 3 років-по 1 капсулі 1 -2 рази в день, дорослим і дітям старше 14 років по 2 капсули 2-3 рази в день за 20 хв. до їди, запиваючи теплою водою. Після кожного місяця прийому робити семиденну перерву. Кількість курсів не обмежена.
Протипоказання: В цьому дозуванні не виявлені.
Упаковка: 60 кап. по 0,3 г
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create