АКЦІЯ!!! ТМ LIQBERRY Чорнична паста 1000 мл
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 4270866
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Вес, кг   1000

Опис АКЦІЯ!!! ТМ LIQBERRY Чорнична паста 1000 мл

Чорниця є потужним природним антиоксидантом, активізуючим імунну систему людини.Виготовлена відповідно до ТУУ 10.8-2789021380-001 : 2012
Унікальний 100 % натуральний продукт, що має антиоксидантні, антивірусні властивості, активізує імунну систему, підвищує захисні сили організму.
Виробник: ТМ"liqberry"
Багатофункціональний органічний продукт "Liqberry" виготовлений по інноваційній ГТД-технології з ягід чорниці.
Чорниця 100% (включаючи вичавку насіння і шкірки) . Не містить консервантів, барвників, цукру і води.

Потужний природний антиоксидант, активізуючий імунну систему.Підвищує захисні сили організму при вірусних і інфекційних захворюваннях різної етіології.
Проявляє яскраво виражені онкопротекторные, гіпоглікемічні (нормалізує рівень цукру в крові) гепатопротекторные (позитивно впливає на функцію печінки), і гипохолестерические (знижує рівень холестерину) властивості.
Допомагає при підвищеній зоровій стомлюваності, порушенні световосприятия, короткозорості (міопії), дистрофічних змінах шарів сітківки і склоподібного тіла, катаракті, глаукомі. Є профілактичним засобом при діабетичній ретинопатії .
Проявляє профілактичні і лікувальні дії при захворюваннях шлунково-кишкового тракту : дисбактеріозі, гепатитах, коліті, глистових инвазиях. Є натуральним ентеросорбентом.
Профілактика і реабілітація захворювань серцево-судинної системи : інсультів, інфарктів, гіпертонічної хвороби; тромбофлебіту і варикозного розширення вен.
Коригує гормональний фон під час клімактеричного періоду і андропаузы, профілактика мастопатії.
Активізує розумову діяльність, підвищує концентрацію уваги, покращує пам'ять, усуває синдром хронічної втоми. Зміцнює нервову систему, коригує психоемоційну напругу.
Покращує ліпідний обмін речовин. Чинить антицелюлітну дію, сприяє схудненню, очищенню організму від "шлаків".
Завдяки олії чорниці, що входить до складу пасти, являється UV фільтром, профілактика появи пігментних і старечих плям, сприяє вирівнюванню кольору обличчя, зволожує і живить шкіру, має регенеруючі властивості.

Завдяки унікальним властивостям чорниці, паста "LiQberry" має щонайширший спектр дії і найвищу ефективність застосування при наступних порушеннях:
Опорно-рухова система: артроз, остеопороз, остеохондроз (зміцнення м'язів і кісток), ревматизм, подагра, травми.
Серцево-судинна система: тромбоз посудин ( перешкоджає розширенню вен, розріджує кров в посудинах), профілактика і реабілітація після перенесених інфарктів і інсультів.
Нервова система: вегето-судинна дистонія (нормалізація роботи центральної і периферійної нервової системи, кров'яного тиску), хвороба Альцгеймера (покращує пам'ять).
Дихальна система: простудні захворювання вірусної і інфекційної етіології.
Травна система: гастрит, виразка шлунку, дисбактеріоз (лікування, профілактика і застосування в комплексній терапії спільно з антибіотиками), гепатит (лікування гепатитів різних форм і захист печінки при різних терапіях (гепатопротектор), покращує перистальтику кишечника, виводить з організму токсини, пестициди, має в'яжучу властивість. Глистова інвазія, геморой.
Сечостатева система: простатит, менструальні спазми і порушення циклу.
Покривна система: Екзема, псоріаз, опіки, вітиліго ( у комплексній терапії внутрішньо і зовнішньо), грибкові захворювання.
Ендокринна система: цукровий діабет (сприяє оптимізації показників рівня глюкози в плазмі крові), ожиріння, відновлення обміну речовин і нормалізація вироблення гормонів.
Органи кровотворення і імунної системи : Анемія (зменшення рівня еритроцитів), недокрів'я, підвищення рівня гемоглобіну, підвищення імунітету.
Сенсорна система: катаракта, глаукома, підвищена зорова стомлюваність, короткозорість (міопія)
Онкологія: гальмує зростання і розвиток ракових тканин (підтримувальна програма при проходженні хіміотерапії і радіотерапії, реабілітаційна програма.)
Омолоджування: сприяє регенерації органів і тканин на клітинному рівні.
Це тільки невеликий спектр впливу нашого продукту. Але потрібно подчеркнуть- на наш погляд головна преимущество- дія на увесь організм в цілому з коригуванням проблем, пов'язаних з тим або іншим органом.
В результаті проведених досліджень чорничної пасти, виготовленої за інноваційною ГТД технологією, група українських учених встановила, що вживання чорничної пасти істотно уповільнює зростання різних форм пухлин.
У рамках цього дослідження, результати виявилися украй несподіваними і унікальними. При застосуванні чорничної пасти експериментальними тваринами (миші і щури), був виявлений ефект гальмування зростання карциноми Герена у щурів (міру гальмування зростання пухлини склало більше 50 %).


У експериментальних тварин з карциномою легенів Люіса і лимфолейкозом L1210 при вживанні чорничної пасти збільшилося тривалість життя. У мишей з карциномою Эрлиха після вживання чорничної пасти, кількість пухлинних клітин в асцитной рідині зменшилася на 12, 9 %.
Це дає можливість зробити безперечний висновок, що випробувана чорнична паста є дуже перспективним продуктом для збільшення властивостей резисторів (опірності) організму злоякісним захворюванням.
Відмітимо, що в перерахунку на хворого середньої ваги 75кг, кількість рідкої чорниці в якості добавки складає усього лише 50-60 гр/добу.
Цукровий діабет. Лікування і профілактика пастою "LiQberry".

Результати клінічних досліджень чорничної пасти "LiQerry" показали і підтвердили:

стійке зниження рівня глюкози у хворих цукровим діабетом;
зниження кількості патогенної мікрофлори в кишечнику і підвищення імунітету в два ― п'ять разів;
зниження вираженого дисбактеріозу і об'єктивне поліпшення роботи печінки і підшлункової залози в середньому в два ― шість разів;
Поліпшення зору, зняття запального процесу в сітківці ока; профілактичне действияе в розвитку катаракти і глаукоми;
Підвищення еластичності стінок кровоносних судин, зменшення в'язкості крові, відвертання тромбоутворення, уповільнення зростання атеросклеротичних бляшок, поліпшення скорочувальної функції міокарду, прояв профілактичної дії при гіпертонії, стенокардії, ішемії і інсультів;
Істотне уповільнення зростання різних форм пухлин;
Прояв потужного антиоксидантного ефекту.

За прогнозами фахівців до 2020 року число хворих діабетом у світі складе більше 350 млн. чоловік, тобто кожен 17 житель планети. Нині на земній кулі на цукровий діабет хворіє болем 60 млн. чоловік. Небезпека цукрового діабету полягає, передусім, в ускладненнях, які вражають усі органи і системи організму людини. Хворі діабетом у вісім разів частіше помирають від злоякісних новоутворень.
Існуючі сьогодні уявлення про цукровий діабет спираються на теорію, що свідчить, що надмірна глюкоза в крові і міжклітинній рідині є каталізатором ряду патологічних процесів, які призводять до виснаження і руйнування організму.
Нині. науковий світ вимушений спростувати цю теорію, у зв'язку з виявленими підтвердженнями зв'язку цукрового діабету з дисбактеріозом-хворобою, обумовленою появою в організмі певних видів патогенних бактерій. У цьому сенсі цукровий діабет можна класифікувати як дисбиотический.
Велику роль в побудові нової моделі захворювання зіграли роботи українських медиків і учених, в першу чергу, одеського інституту НАМН, очолюваного чл.-корр. НААН А.П. Левицким.
Наша компанія провела широкомасштабні доклінічні дослідження на предмет: "Лікувально-профілактична дія чорничної пасти на хворих цукровим діабетом", які підтвердили, що надлишок глюкози стимулює бурхливе зростання патогенної мікрофлори в кишечнику організму. Продукція життєдіяльності цих мікробів у вигляді токсинів починає активно "вбивати" організм, впливаючи на внутрішні органи. Особливо слід виділити кишковий ендотоксин, що перевершує в мільйон разів по своїх токсичних діях токсичність глюкози. Під дією цього токсину різко падає імунітет людини, і запускаються механізми запальних реакцій.
Виходячи з дисбиотической моделі цукрового діабету, його лікування здійснюється через відновлення нормальної флори кишечника, тобто знищення патогенних бактерій.
Найбільш ефективним засобом для профілактики і лікування цукрового діабету і супутніх захворювань виявилися біофлавоноїди-з'єднання натурального походження, що містяться в овочах, ягодах, фруктах, лікарських травах і тому подібне. Найбільш сильним діючим початком, що міститься в поліфенолах (биофлаваноидах), є хлорогенова кислота-складний ефір кавової і хінної кислот. Велика кількість цієї кислоти міститься в травах, особливо в листі стевии, козлятника-адже саме цими травами лікують цукровий діабет! Проте рекордсменом за змістом хлорогенової кислоти виявилася лісова чорниця. Як і інші поліфеноли, хлорогенова кислота міститься в чорниці в основному в шкірці і в насіннячку ягоди в пов'язаному виді з клітковиною, цукрами, органічними кислотами і іншими цінними складовими ягоди. Для людського організму така форма цієї кислоти малодоступна, особливо для літніх, ослаблених і хворих людей, яким вона якраз украй потрібна. На жаль, ні шкірка, ні сім'я чорничної ягоди не усваиваеются людським організмом.
Тут на допомогу приходить інноваційна гідротермодинамічна технологія, що дозволяє здійснити подрібнення і тривале зберігання без жорсткої теплової обробки свіжої ягоди. Новий продукт названий "LiQberry", що означає "рідка ягода".
Унікальна технологія переробки
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create