Око-Хелс 30 капсул /Хелсивей, США/

Око-Хелс 30 капсул /Хелсивей, США/
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 10547416
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Опис Око-Хелс 30 капсул /Хелсивей, США/

Око-Хелс 30капс /Хелсивей, США/ Склад 1 капсули :
Вітамін А-1250 М.О;
Бета-каротин-2500 М.О;
Вітамін Е-(D- альфа Токоферол ацетат)-50 М.О.;
Вітамін С-62,5 мг;
Ліпоєва кислота-6,25 мг;
Екстракт чорниці-50 мг;
Екстракт очанки лікарської-15 мг;
Екстракт лютеїну 7,5 %-50 мг;
Екстракт лікопену 10 %-7,5 мг;
L-гліцин-15 мг;
L-таурин- 150 мг;
Цистеин-65 мг;
Кверцетин- 75 мг;
Екстракт зеаксантину 5%-3 мг.
Комплексний препарат натурального походження на основі екстрактів лікарських рослин, вітамінів і амінокислот для поліпшення зору, особливо при систематичній роботі за комп'ютером і при носінні контактних лінз. ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ ДЛЯ ОЧЕЙ
Для підтримки функції зору нам потрібні багато речовин. Наприклад, бета-каротин, лікопен, лютеїн, екстракт чорниці, таурин і інші. Особливо потрібний очам лютеїн. Його роль в захисті зору відкрита не так давно, але вже визнана усіма офтальмологами світу. Очі, як і інші органи і тканини схильні до впливу вільних радикалів і потребують захисту.
Антиоксиданти-це з'єднання, які захищають клітинні мембрани і інші структури від шкідливої дії вільних радикалів.
Лютеїн і зеаксантин кращі антиоксиданти для відвертання катаракти (помутніння кришталика) і вікової дегенерації жовтої плями.Вважається, що лютеїн і зеаксантин сприяють зниженню ризику виникнення вікової дегенерації жовтої плями і захищають очі, принаймні, двома способами. Обидва каротиноїди поступають з їжею в кров'яне русло і зрештою накопичуються в очній тканині (у області жовтого тіла). Слід зазначити, що з усіх каротиноїдів тільки лютеїн і зеаксантин накопичуються в очній тканині. Якщо ці каротиноїди представлені в достатній кількості, то вони допоможуть звести до мінімуму ушкодження, нанесене вільними радикалами і захистити очі від шкідливої дії. У зв'язку з тим, що очна тканина постійно піддається потужній дії ультрафіолетових променів, достатнє споживання лютеїну з їжею є запорукою того, що вона буде надійно захищена. Якщо лютеїн потрапляє в організм тільки з їжею, то зеаксантин може вироблятися в очній тканині з лютеїну.
Лютеїн міститься в: кукурудзі, ківі, яєчному жовтку, гарбузі, шпинаті, червоному винограді, селері, горосі, зеленому перці, огірках, зелених бобах.
Зеаксантин міститься в: помаранчевому перці, яєчному жовтку, кукурудзі, апельсинах, манго, червоному винограді, персиках. Проте, для забезпечення добової потреби в лютеїні, людині доведеться живитися виключно продуктами, що містять достатню кількість лютеїну, що неможливо ні з економічної точки зору, ні з точки зору збалансованого харчування.
Цистеин є замінимою кислотою, противокатарактным засобом. Нормалізує обмін речовин в кришталику ока. Цистеин може синтезуватися в організмі з використанням метіоніну. За відсутності метіоніну або при порушенні перетворення метіоніну в цистеїн недолік цієї кислоти може привести до порушення обмінних процесів в організмі, зокрема обміну речовин в кришталику ока. А зміни, що відбуваються при катаракті, пов'язані з порушенням концентрації цієї амінокислоти в кришталику.
Очанка лікарська (рослина, має болезаспокійливу, протизапальну, антисептичну дію, заспокоює коньюнктиву. У медицині використовується для лікування хвороб очей : дегенеративно-дистрофічні процесів оболонки ока, коньюнктивитов, блефаритів, катаракти, глаукоми, запаленні слізних мішечків, ячменю на повіці, помутнінні рогівки, риніті, будь-яких форм запалення і для підвищення гостроти зору. Механізм дії цієї рослини вивчений не до кінця. Препарати очанки лікарською застосовують як у всередину, так і зовнішньо для полегшення болів і при запальних процесах в органах зору.
Ліпоєва кислота синтезується в організмі людини і грає велику роль в обміні речовин в організмі, а також потрібна для попередження дегенерації жовтої плями сітківки ока, покращує функції зору. За біохімічними властивостями наближається до вітамінів групи В. Має антиоксидантні, гепатопротекторными, гиполипидемическими і дезинтоксикационными властивостями.
Лікопен відноситься до сімейства каротиноїдів, які в комбінації діють як антиоксиданти, детоксиканты на ферментативному рівні, протектори рецепторів гормонів.
Кверцетин відноситься до розряду біофлавоноїдів, має антигістамінну дію, блокує вироблення гістаміну, серотоніна і лейкотрієнів; має протизапальну і протинабрякову дію, стабілізує клітинні мембрани, знижує проникність капілярів; має антиоксидантну дію, блокує вільні радикали як екзогенного, так і ендогенного походження; гальмує процес старіння шкіри клітин, рогівки, міокарду. Комплекс антиоксидантів сприяє нормалізації внутрішньоочного тиску.
L- таурин-сірковмісна амінокислота-покращує енергетику клітин, структуру і функції клітинних мембран; стимулює репаративные процеси при захворюваннях, що супроводжуються порушенням обміну в тканинах ока, чим сприяє профілактиці катаракти і вікової дегенерації жовтої плями.
L- гліцин бере участь в синтезі нуклеїнових кислот, глютатіону (речовини, що захищає клітини від вільних радикалів), жовчних кислот, попередника гема в молекулі гемоглобіну; у складі гиппуровой кислоти бере участь в реакціях дезинтоксикації. Потрібний центральній нервовій системі (має антистресовий, ноотропным, седативною і протисудомною дією, зменшує дратівливість). Посилює основний обмін, уповільнює процес дегенерації м'язів (оскільки є джерелом креатину), сприяє відновленню пошкоджених тканин.
Екстракт чорниці використовувався не одно століття як очні ліки в Європі і Південній Америці. Активним компонентом плоду чорниці є антоцианиды, що відносяться до флавоноїдів і службовці антиоксидантами. В основному ці речовини зміцнюють тонкі посудини, що забезпечують живлення м'язів і нервів ока шляхом зменшення їх проникності, таким чином, обмежуючи повреждаемость цих посудин. Чорниця сприяє також регенерації пурпурного пігменту сітківки (родопсину), необхідного для акомодації ока при слабкому освітленні, наприклад у сутінках або вночі. Крім того, ці речовини здатні руйнувати вільні радикали.
Вітамін А (ретинол) бере участь в утворенні родопсину, необхідного для зору в умовах недостатньої освітленості. Призначають при кератитах, ксерозі, кератомаляції, опіках очей, блефаритах, рецидивуючих ячменях, дегенераціях сітківки, атрофії зорового нерва.
Фізіологічна роль вітаміну А полягає, головним чином, в його здатності підвищувати опірність організму до інфекції, забезпечувати нормальну діяльність шкіри і слизової оболонки і брати участь в зоровому процесі. При недоліку в їжі вітаміну А або каротину виникає ряд хворобливих станів : гемаролопия, ксерофтальмія, розм'якшення, виразка і прорив рогівки.
Аскорбінова кислота (вітамін С) бере участь в синтезі колагену, нормалізації проникності капілярів, життєдіяльності кришталика. У очній практиці застосовують при короткозорості, патології посудин очей, герпетичних кератитах, дегенеративних процесах рогівки, опіках, початковій катаракті. "Око-хелс" рекомендований:
При роботі за комп'ютером (більше 4 годин)
При постійному носінні контактних лінз
Для поліпшення гостроти зору
Для профілактики при початкових стадіях катаракти і глаукоми
Після офтальмологічних операцій
Приймати дорослим і дітям старше 12 років по 1-2 капсули в день з їдою. Рекомендований мінімальний курс прийому-2 місяці. ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ "ОКО-ХЕЛС" :
Збалансований склад з 14 основних натуральних компонентів, які потрібні для підтримки і функціонування органу зору.
Позитивний ефект-підвищення гостроти зору і поліпшення офтальмологічної картини проявляється після закінчення двох місяців після першого курсу і має тенденцію до кумуляції після проведеного повторного курсу.
Хороша переносимість комплексу. Форма випуску-30 капсул. Гігієнічне укладення ГСЭЭ МЗ України № 05.03.02-03/31781 від 25.06.2007 р. Дієтична добавка. Перед застосуванням уважно ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтеся з фармацевтом або лікарем.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create