Амінокислотний Комплекс 90 таб.

Амінокислотний Комплекс 90 таб.
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 10547433
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Опис Амінокислотний Комплекс 90 таб.

Амінокислотний Комплекс-Body Tone Protein Formula-180 пігулок-Альтера Холдинг-Altera Holding.
Покращує роботу травної системи, сприяючи кращому розщеплюванню і засвоєнню їжі;

Підтримує в здоровому стані кістки, шкіру, волосся і внутрішні органи;

Сприяє нормалізації роботи серцево-судинною і нервовою систем;

Регулює оновлення і відновлення клітин руйнівній дії вільних радикалів;

Підвищує енергію і витривалість.
Склад:

1 пігулка містить:
Гідролізат казеїну, 1000 мг

L- Аспарагінова кислота, 66,7 мг

L- Ізолейцин, 47,4 мг

L- Треонін, 39 мг

L- Лейцин, 77 мг

L- Серин, 51 мг

L- Фенілаланін, 41,2 мг

L- Глютамінова кислота, 180 мг

L- Гістидин, 24 мг

L- Пролін, 90,8 мг

L- Лізин, 69,8 мг

L- Тирозин, 13,2 мг

L- Аланин, 28,5 мг

L- Аргінін, 31,9 мг

L- Валін, 60,2 мг

L- Триптофан, 10,3 мг

L- Метіонін, 24,6 мг

L- Цистин, 3,1 мг

L- Гліцин, 18,2 мг
Дія препарату :

Амінокислоти є основою усіх білків, які синтезуються нашим організмом. Кістки, шкіра, м'язи, волосся і внутрішні органи складаються з білків. Плазма, життєво важливі антитіла, гормони і ферменти виходять з білку. Білок також потрібний для оновлення і відновлення клітин. Біологічно активна добавка Амінокислотний Комплекс забезпечує вступ амінокислот, необхідних для синтезу білків.
Якщо ваш організм виділяє недостатньо шлункової кислоти для розщеплювання білків, якщо у вас алергія на цілісні білки, що містяться в їжі, то наслідком цього є відсутність апетиту, дратівливість, погане травлення і надмірна стомлюваність. Вільні форми амінокислот, що містяться в Амінокислотному Комплексі, допоможуть забезпечити необхідний амінокислотний баланс, щоб уникнути цих проблем. Процес старіння неминуче послабляє здатність організму засвоювати амінокислоти з їжі. Але амінокислоти, що містяться в Амінокислотному Комплексі, легко засвоюються і не мають алергічних властивостей цілісних білків. Амінокислотний Комплекс показаний не лише людям з різними захворюваннями травної, серцево-судинної, нервової і інших систем, але і є прекрасним доповненням до раціону спортсменів, а також вегетаріанців і осіб, що дотримуються релігійних постів.
Показання до застосування:

Амінокислотний Комплекс рекомендується в період тривалої хвороби, а також під час одужання після травм або хірургічних втручань. Додатковий вступ білків потрібний в програмах по зниженню ваги, в програмах нарощування м'язової маси, а також для заповнення есенціальних амінокислот у людей, що дотримуються вегетаріанського живлення. Ця добавка є незамінною для вагітних жінок з раннім токсикозом і годуючих матерів.
Застосування:

в якості дієтичної добавки приймати по 2 пігулці 3 рази в день за 30-60 хвилин до їди.
Основні компоненти:

L- Аспарагінова кислота має детоксицирующими властивості, посилює цю функцію печінки, підвищуючи опірність організму несприятливим чинникам, а також стомленню. Вона прискорює процес утворення імуноглобулінів і антитіл, нормалізує процеси збудження і гальмування в центральній нервовій системі.
L- Ізолейцин потрібний для утворення гемоглабина, стабілізує рівень цукру в крові. Він широко використовується для спортсменів, оскільки швидко відновлює м'язові тканини, прискорює процес вироблення енергії.
L- Треонін-незамінна амінокислота, що підтримує ліпотропну функцію печінки спільно з метіоніном і аспартамом. Треонін відіграє важливу роль в утворенні колагену і еластину. Він підвищує імунітет, бере участь у виробництві антитіл.
L- Лейцин-одна з трьох амінокислот (валін, ізолейцин) з розгалуженим вуглецевим ланцюгом, які, не змінюючись, проходять через печінку і поступають в мозок, тому використовуються як протишоковий засіб, а також при токсикозі, захворюваннях печінки, після хірургічних операцій. Лейцин знижує підвищений рівень цукру в крові, сприяє збільшенню виробництва гормону зростання.
L- Серин потрібний для повноцінного обміну жирів і жирних кислот, м'язового зростання і підтримки імунної системи. Він бере участь у виробництві імуноглобулінів і антитіл, а також сприяє нормалізації стану волосся, шкіри, нігтів.
L- Фенілаланін виконує функцію будівельного блоку білків, підвищує розумову активність, пам'ять. Він сприяє поліпшенню секреторної функції підшлункової залози і печінки. З фенілаланіну може утворюватися Тирозин, який використовується для синтезу нейротрансмітерів (передавачів нервових імпульсів), сприяючих поліпшенню розумового сприйняття.
L- Глютамінова кислота нейтралізує шкідливі продукти білкового обміну : вона зв'язується з аміаком і утворює глютамін. Особливо важливий цей процес в мозку, оскільки тканина головного мозку особливо чутлива до підвищення концентрації аміаку. Глютамінова кислота є збудливим нейротрансмітером в центральній нервовій системі. Вона бере участь в підтримці м'язової маси і зменшенні жирових відкладень, впливаючи на гормон зростання.
L- Гістидин посилює секрецію соляної кислоти і пепсину в шлунку. Він входить до складу гемоглобіну, стимулируеи його освіта; важливий він також і для утворення лейкоцитів. Гістидин сприяє поліпшенню статевої функції, оскільки гістамін (похідне гістидину) посилює статеве збудження. Він захищає організм від шкідливої дії опромінення, сприяє виведенню важких металів з організму.
L- Пролін є основним компонентом колагену і сприяє його виробництву. Він зміцнює суглобові з'єднання, зв'язки, а також сердечний м'яз.
L- Лізин незамінна аминокислота- підтримує баланс азоту, сприяє всмоктуванню кальцію і правильному формуванню кісткової системи (у дітей). Лізин бере участь у виробництві антитіл, гормонів, ферментів, альбуміну, сприяє детоксикації нітрозамінів в шлунку.
L- Тирозин, вступаючи в з'єднання з атомами йоду, утворює активні гормони щитовидної залози, є попередником адреналіну, глютаминой кислоти, нейротрансмітерів, що регулюють настрій. Він знижує апетит і зменшує жирову масу, володіє антиоксидантними свойстваи, зменшує прояв симптомів депресії, знімає стрес.
L- Аланин-амінокислота, учавствующая в створенні енергетичного запасу глюкози в печінці і м'язах у вигляді глікогену. Використовується для підтримки рівня глюкози в крові.
L- Аргінін-амінокислота, що робить позитивний вплив на серцево-судинну систему. Аргінін, сприяючи розширенню посудин, запобігає розвитку атеросклеротичних бляшок, він також нормалізує артеріальний тиск, робить стимулюючий вплив на діяльність імунної системи.
L- Валін-незамінна амінокислота, необхідна для відновлення тканин і підтримки балансу азоту в організмі. Він використовується м'язовою тканиною в якості джерела енергії.
L- Триптофан потрібний для виробництва вітаміну В3 (ніацину) і серотонина- найважливішого нейротрансмітера, передавального нервові імпульси. Триптофан нормалізує сон, стабілізує настрій. Він знижує утворення холестерину, має гіпотензивну (що знижує тиск) властивість, розширює кровоносні судини. Триптофан бере участь в синтезі альбуміну і глобулінів, посиленні виділення гормону зростання.
L- Метіонін запобігає накопиченню жиру в печінці і артеріях. Ця амінокислота покращує діяльність системи травлення, допомагає детоксицировать важкі метали, захищає від опромінення. Метіонін забезпечує захист глютатіону, запобігаючи його розпаду при перевантаженні організму токсинами.
L- Цистин потрібний для синтезу інсуліну. Його недолік в організмі веде до гіперглікемії і лейкопенії. Цистин підвищує імунітет і відіграє важливу роль в утворенні шкірного покриву.
L- Гліцин-амінокислота, що відіграє важливу роль в синтезі нуклеїнових, жовчних кислот і інших амінокислот в організмі. Вона потрібна для нормальної діяльності центральної нервової системи, підтримки здоров'я простати. Гліцин підтримує гостроту розумового сприйняття, покращує діяльність імунної системи, знижує рівень холестерину в крові, покращує кисневе живлення органів, нормалізує артеріальний тиск і рівень цукру в крові.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create