Хепар формула 90капс
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 779671
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Опис Хепар формула 90капс

Хепар формула

Роль печінки в життєзабезпеченні життєдіяльності неможливо переоцінити. Вони бере участь у вуглеводному, жировому, білковому, водно-мінеральному, пігментному, вітамінному, гормональному обмінах речовин. Це означає, що усі названі речовини проходять через печінку в ході перетворень в нашому організмі.

Крім того, печінку називають найбільшою травною залозою. Печінка виділяє жовч, яка хоч і не містить травних ферментів, але абсолютно потрібна для переварювання жирів. Жовч з печінки не безпосередньо вкидається в кишечник, а накопичується в жовчному міхурі-органі, розташованому нижче печінки. У міру травної необхідності жовчний міхур скорочується і подає накопичену жовч в кишечник.
Одна з найважливіших функцій печінки, антитоксична, полягає у виведенні з організму шкідливих і отруйних речовин екзогенного походження, а також шкідливих метаболитов власного організму. У зв'язку тим, що більшість людей живуть в містах з їх несприятливою екологічною обстановкою, що має тенденцію до погіршення, навантаження на печінку сучасної людини постійно росте.
Це навантаження зростає внаслідок тимчасового або постійного прийому лікарських препаратів, наявності шкідливих звичок, таких як паління і зловживання алкоголем або надмірне споживання гострої і жирної їжі. Токсини будь-якого походження, вражають тканину печінки, вона стає нездібною повноцінно виконувати функцію детоксикації.
Схожим чином змінюють активність печінки гострі і хронічні інфекційні захворювання-гепатити. Вірус гепатиту руйнує саму структуру тканини печінки. За даними статистики, щороку число людей, що зіткнулися з наслідками гепатиту, збільшується на 100 тисяч чоловік.
Для своєчасної підтримки тканини печінки, захисту печінки від ушкоджень або нормалізації її діяльності після інфекційних або токсичних поразки призначені гепатопротекторы. Це різні біологічно активні речовини, які захищають мембрани клітин печінки (гепатоцитів), нормалізують або посилюють їх функціональну активність, це призводить до поліпшення метаболізму клітин печінки і організму в цілому.
Комплекс "Хепар формула" від Компанії Артлайф на основі найсильніших гепатопротекторов рослинного походження расторопши плямистої і солянки холмовой підвищують стійкість печінки до токсичних дій і сприяють відновленню її функцій.
До складу;" > "Хепар Формули" окрім рослинних субстанцій, входять есенціальні фосфоліпіди. Поєднання дії цих активних речовин чинить комплексну гепатопротекторное дію. Далі-по таблиці.
Найменування компонентів

Дія

Інозитол

Зміцнення мембран клітин печінки

попередження їх жирової інфільтрації

перешкода розвитку цирозу

Холіну битартрат

Лецитин

L- метіонін

Антиоксидантне, детоксицирующее

нормалізація обміну жирів

Артишок (корінь)

Активація синтезу жовчі і полегшення її відтоку

Волчец кучерявий

Куркума

Екстракт расторопши (силімарин 80%)

Захист і відновлення клітин печінки

Екстракт солянки холмовой

Вітамін В6

Регуляція жирового, вуглеводного і білкового обміну

Ефективність комплексу "Хепар формула" доведена клінічно. У апробації комплексу брали участь, з їх добровільної згоди 20 чоловік з верифицированными хронічними гепатитами В і З у стадії інтеграції процесу, які були розділені випадковим чином на основну і контрольну групи. Пацієнти основної групи приймали комплексну терапію, яка, окрім базової, включала прийом "Хепар формули" впродовж 24 днів. Контрольна група отримувала тільки базову терапію захворювання (дієта, щадний режим, вітаміни, антиоксиданти).
Курсовий прийом комплекс "Хепар формула" показав, що слабкість, характерна для будь-якої стадії хронічного гепатиту і пов'язана з неповноцінним функціонуванням клітин печінки, а також відповідає наявності інтоксикації, піддається корекції, тоді як прийом вітамінів і антиоксиданов такий ефект не забезпечують.

Мал. Динаміка слабкості у пацієнтів з хронічним гепатитом

Стомлюваність також ефективніше купірувалася прийомом комплексу "Хепар формула" на тлі базової терапії, ніж при використанні тільки стандартних підходів до терапії.

Мал. Динаміка стомлюваності у пацієнтів з хронічним гепатитом

Захворювання печінки супроводжуються зміною смакових відчуттів, пацієнти скаржаться на гіркоту і сухість у роті. Призначення хворим з хронічним гепатитом у стадії інтеграції процесу комплексу "Хепар формула" дозволяє понизити вираженість цих симптомів з більшою ефективність, чим стандартна базова терапія.

Мал. Динаміка відчуття гіркоти і сухості у роті у пацієнтів з хронічним гепатитом

Нормалізуюча дія інгредієнтів комплексу "Хепар формула" проявилася в тенденції до зменшення гепатомегалії-так називається збільшення розмірів печінки. Збільшення часу прийому комплексу допомагає закріпити цей позитивний ефект, оскільки відновлення тканини печінки-процес тривалий.

Мал. Динаміка гепатомегалії у пацієнтів з хронічним гепатитом

Комплекс "Хепар формула" підтримує відновні процеси в клітинах печінки, прискорює регенерацію тканини печінки після запальних захворювань (гепатити), захищає печінку від несприятливої дії довкілля і при контакті з шкідливими або отруйними речовинами.
Показаннями до застосування комплексу "Хепар формула" служить наявність наступних станів :
· токсичні ураження печінки (професійні, лікарські, алкогольні)
· жировий гепатоз
· гострі і хронічні запальні захворювання печінки, цироз печінки
· хронічні захворювання жовчного міхура, дискінезії жовчовивідних шляхів
· опісторхоз
· панкреатит
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create