Исцелин-омела  100.0 г
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1198044946
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Форма выпуска   Жидкость
Вес, г   100
Упаковка   пластикова банка
Виробник   ДаникаФарм

Опис Исцелин-омела 100.0 гИсцелин-Омела

"Мітла", що вимітає хвороби, допомагає при пухлинах і рисці метастазування, ефективна при судинних порушеннях; достовірно знижує підвищений тиск, посилює сердечну діяльність, зменшує збудливість нервової системи, заспокоює головний біль, покращує мозковий кровообіг, підтримує життєвий тонус в літньому віці

Форма випуску :

біологічно активна рідина (БАЖ)

Склад:

міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з листя омели білої.
Значення для організму

У народі омелу охрестили "небесними перлами", "мітлою відьми", яка здатна "зжени" хвороби, зцілити найстрашніші недуги.

Нині серед величезної різноманітності природних засобів, використовуваних в лікарській альтернативній терапії раку, особливу увагу привертають препарати з омели білої, що мають стійкий попит і широко вживані лікарями і хворими в комплексній терапії пухлинних захворювань.

У країнах Європи, особливо в Німеччині, Швейцарії, Франції, Австрії, до препаратів з омели звертаються до 40% хворих злоякісними пухлинами на різних етапах розвитку пухлинного процесу.

Протипухлинний ефект омели зв'язують з імуномодулюючою дією, із здатністю листя омели впливати на внутрішньоклітинні мішені органів, залучених в пухлинний процес зростання. Дослідження достовірно підтверджують наявність у препаратів омели протипухлинної активності, причому важливо відмітити, що цей ефект досягається при використанні низьких доз і концентрацій.

Механізми протипухлинної дії запускають лектины омели, роблячи прямий цитотоксичний ефект і опосередкований вплив на пухлинні клітини, модулюючи імунні протипухлинні реакції.

Отримані багато експериментальних даних, що вказують на розвиток апоптозу пухлинних клітин в результаті дії лектину (ML-1) омели білої. Індукцію лектинами апоптозу в пухлинних клітинах зв'язують з прооксидантными властивостями лектину омели.

В результаті численних клінічних досліджень встановлено, що введення в терапію препаратів з омели призводить до зміни різноманітних параметрів клітинного і гуморального імунітету, підтверджуючи вплив біологічно активних речовин омели на здатність модулювати систему цих ланок.

Крім того, отримані позитивні ці застосування омели білої до операції. Сприятливий ефект пов'язаний із здатністю лектинов омели стимулювати активність гранулоцитів, перешкоджати зниженню їх функціональних можливостей, обумовлених дією операційного стресу. Доопераційне застосування омели може зменшити пригноблення імунних реакцій, що індукується операцією.

Значне місце в клінічних дослідженнях займає вивчення можливості за допомогою препаратів омели полегшувати переносимість стандартної хіміотерапії, знижувати побічні явища, підвищувати якість життя хворих. Екстракти омели здатні посилювати продукцію β-эндорфина, який протидіє стресовим чинникам, знижує больові відчуття.

Численні роботи зарубіжних авторів вказують на високу імуномодулюючу активність препаратів омели білої при злоякісних пухлинах. J.Hellan і співавтори клінічних випробувань і 14-річних спостережень рекомендують омелу при оперованих карциномах молочної залози. Авторами доведено, що використання омелотерапии хворими, що перенесли радикальну мастектомію, з II мірою раку, забезпечує 15-річну виживаність у 40% хворих (використання променевої терапії-лише 20%).

Найзначиміші результати у хворих III міри раку : при використанні традиційних схем лікування 6-річна виживаність дорівнює нулю, а при поєднанні з омелотерапией-28%, 10-річна-22%, 14-річна-9%.

Гомеопатичний препарат з омели у хворих раком молочної залози I-III стадій, забезпечує 5-річну виживаність у 84%, проти 72% при традиційних видах лікування.

При неоперабельній карциномі прямої і товстої кишок, омелотерапия сприяє підвищенню якості життя пацієнтів і попереджає метастазування пухлини в печінку.

Ці застосування омелотерапии підтверджують збільшення відсотка виживаності хворих з меланомою, раком шийки матки, молочної залози, легені, плеври, бруньок і сечового міхура, шлунку, підшлункової залози, товстої кишки (G.Kienle 2003г., 2007г.). (G.Kienle, Н.Kienle, 2010г.).

Серія великих мультицентрових досліджень 2000-х років в Німеччині і Швейцарії довели безпеку і ефективність тривалого застосування препаратів омели і їх практичне значення при раку молочної залози (2004г.), при меланомі (2005г.), при колоректальному раку (2009г.).

У післяопераційний період позитивна клінічна динаміка була відмічена на усіх етапах реабілітації, як при підготовці до специфічної протипухлинної терапії, так і в період її проведення, а також між курсами. Встановлено, що використання екстракту омели приводить до збільшення безрецидивного періоду у хворих раком молочної залози II- а і II- в стадій, і достовірному зниженню побічних явищ, викликаних хіміотерапією.

Сучасна медицина, окрім протипухлинних властивостей, визнає достовірно доведені можливості омели знижувати артеріальний тиск, розширювати судини, посилювати сердечну діяльність, зменшувати збудливість центральної нервової системи. Листя омели має спазмолітичну і гіпотензивну дію, знижує тонус судинорухового центру довгастого мозку.

При гіпертонії омела виразно покращує загальне самопочуття, сон, заспокоює головний біль, підвищує працездатність, нормалізує тиск.

Препарати з омели призначають при епілепсії, судомах, підвищеній збудливості, істеричних станах і інших захворюваннях нервової системи. Особливо слід звернув увага на омелу особам літнього віку з порушенням мозкового кровообігу, при фізичних і психічних перенапруженнях, неврозах, при зниженні загального тонусу організму.

Фармакологічні дані вказують на кардіотонічні властивості листя омели (Корсун В.Ф. д.м.н., 2003г.).

Досвід застосування омели в народній медицині обчислюється багатьма сотнями років. Земські лікарі використали її для лікування бронхіальної астми, хвороби Паркінсона, недокрів'я, мастопатії, міоми, лімфаденопатії, ракових пухлин, эндометрита, цукрового діабету, гіпертрофії передміхурової залози. Окрім цих захворювань, омела справлялася з матковими кровотечами, симптоматикою раннього клімаксу, застосовувалася при поліпах, бородавках, ліпомах.

Унікальні властивості омели продовжують вивчатися. Перспективні нові напрями в лікуванні і профілактиці хронічних вірусних і бактерійних інфекцій препаратами омели.Показання до застосування:

Рекомендується як засіб дієтичної корекції до раціону харчування при наступних станах і захворюваннях :


гіпертонічна хвороба I-II стадії;
ішемічна хвороба серця, атеросклероз;
порушення мозкового кровообігу; запаморочення, головні болі;
неврози, безсоння; епілепсія;
у комплексній терапії пухлинних захворювань;
профілактика метастазування після оперативного видалення пухлини;
для зниження побічних явищ терапії, що призначається;
фізична і психічна перевтома;
знесилення в літньому віці.
Спосіб застосування і дози

Дорослим по 7-15 крапель 3 рази в день за 30 хвилин до їди на 100-200 мл води.

Курс прийому : 8-12 тижнів. При необхідності повторити через 2-3 тижні.

Прийом фітопрепарату не відміняє призначення лікаря.

* Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково-практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create