Шубао Хао Ган
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 968442593
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Опис Шубао Хао Ган

М'які капсули "SHUBAO"
До складу м'яких капсул SHUBAO входять декілька видів найбільш важливих харчових волокон. За допомогою біоінженерних технологій усі вони переведені в низькомолекулярну розчинну форму, що підвищує їх сорбційну і профілактичну активність в 8-10 разів.
Харчові волокна-це компоненти їжі, нині визнані необхідним компонентом харчування. Живлення людини не можна визнати повноцінним, якщо воно не збалансоване по кількості і складу харчових волокон.
Комплекс харчових волокон від компанії ХАО ГАН у вигляді особливої ліпосомальної форми, створеної на основі фосфоліпідів льняної олії, дозволяє на клітинному і субклітинному рівні забезпечити іонообмінні процеси по виведенню з організму важких металів, радіонуклідів, токсичних речовин, з одночасним насиченням їх необхідними мікроелементами.
Харчові волокна являють собою оболонки клітин насіння, що складається з полісахаридів, крохмалів і лігніну. Зміст розчинних і нерозчинних волокон варіюється в межах 1: 4-2: 3, що відповідає потребам людського організму.
Нерозчинна фракція волокон складається з клітковини (целюлоза) і складних полімерних з'єднань (лігнін). Водорозчинною фракцією волокон є, в першу чергу, рослинна клейковина. Обидві форми волокон цінні в якості харчових компонентів через їх фізіологічну дію -сприяють роботі кишечника, зменшують липодинамические відкладення при атеросклерозі.
Рослинні лигнаны льону одне з найбагатших джерел лигнанов, що відносяться до класу фитоэстрогенов, речовин рослинного походження, що проявляють эстрогеноподобную активність в організмі людини. Значною мірою це обумовлено тим, що льняне насіння є найбагатішим джерелом рослинних лигнанов (льняний лигнан /секоизоларицирезинол дигликозид/ / (SDG) / перетвориться в кишечнику в лигнаны необхідні людині-/энтеродиол/ і /энтеролактон/).
Визнано, що лигнаны, що містяться в льняному сім'ї, чинять запобігаючу дію на різних стадіях канцерогенезу, порушуючи зростання пухлинних клітин. Є факти, що лигнаны насіння льону мають потужну антиоксидантну дію. На цій властивості грунтовано використання клітковини льону в лікуванні атеросклерозу і коронарної сердечної недостатності.
Застосовуються в комплексному лікуванні при атеросклерозі коронарних і периферичних судин, судин головного мозку і інших захворюваннях тих, що супроводжуються гіперліпідемією (підвищеним вмістом жирів, передусім, високим вмістом холестерину в крові). На відміну від лікарських препаратів харчові волокна не викликають ніяких побічних ефектів і не мають протипоказань.
У давньосхідній медицині слизу льону застосовувалися в якості ліків, що мають "розчинювальні", "очищаючі" і "пом'якшувальні" властивості. По опису Авіценни, вона допомагає від "слизового кашлю" при ускладненому диханні, призначають як відхаркувальний і протикашельний засіб при пневмоніях, гострому і хронічному бронхітах, плевритах.
Слиз насіння льону має також легке проносне, обволікаючу, пом'якшувальну, протизапальну, знеболювальну властивість. При вживанні внутрішньо льняний слиз покриває тонким шаром слизову оболонку стравоходу і шлунку, оберігаючи їх від роздратування, Це особливо важливо при виразці шлунку, яка зазвичай супроводжується підвищеною секрецією шлункового соку.
Шар слизу утримується досить довго, чинячи захисну і заспокійливу дію при запаленнях стравоходу, гастритах, виразковій хворобі шлунку і 12-перстної кишки, ентеритах, коліті, при хронічних холециститах, геморої, харчових отруєннях. Все вдало доповнюється дією олії льону.
Завдяки очисним, протизапальним і знеболювальним властивостям капсули можна застосовувати при циститах, пієліті, нефриті, нирковокам'яній хворобі.
Вони забезпечують нормальний здоровий стан шкіри і волосся. Перешкоджають їх віковим змінам. Сприяє "поверненню молодості шкіри". Вживання їх сприяє поліпшенню стану хворих при шкірних захворюваннях, лікування яких частенько малоефективне.
Застосування препарату зводить до мінімуму дискомфорт менопаузи, зменшує болі в кістках, усуває виділення з піхви, сприяє зниженню дратівливості, занепокоєння і так далі і тому подібне Значною мірою це обумовлено тим, що льняне насіння є джерелом фитоэстрогенов (льняний лигнан /секоизоларицирезинол дигликозид/ / (SDG) / перетвориться в кишечнику в лигнаны необхідні людині-/энтеродиол/ і /энтеролактон/). Це також сприяє нормальному зростанню і розвитку плоду, настанню термінових пологів, збільшує лактацію у годуючих матерів.
У чоловіків препарат збільшує вироблення тестостерона, чоловічого статевого гормону, стимулює сперматогенез, покращує ерекцію, і, внаслідок цього, ефективний при імпотенції. Ця дія, також як і в жіночому, в чоловічому організмі обумовлено тим, що льняне насіння є джерелом фитоэстрогенов (льняний лигнан /секоизоларицирезинол дигликозид (SDG) / перетвориться в кишечнику в лигнаны необхідні людині-/энтеродиол/ і /энтеролактон/).
Дефіцит Омега- 3 жирів є однією з причин більшості психічних захворювань і психічних порушень. У зв'язку з цим прийом комплексу з Омега кислот і лигнанов льону сприяє поліпшенню стану при шизофренії, депресії, алкоголізмі, наркоманії (особливо при синдромі відміни), ряду порушень поведінки.
Харчові волокна захищають організм від шкідливих наслідків радіаційного опромінення, сприяє виведенню з організму радіонуклідів при радіаційному зараженні.
Льняні лигнаны в товстому кишечнику в результаті мікробного метаболізму перетворюються на активні фитоэстрогены-энтеролактон і энтеродиол, які нормалізують гормональний баланс і захищають репродуктивні органи від розвитку гормонально залежного раку. Особливо це очевидно у разі раку молочної залози.
За своїми властивостями лигнаны льону застосовні при профілактиці і терапії онкологічних захворювань жіночої і чоловічої статевої сфери, включаючи рак молочної залози, матки, яєчників, фіброму матки, кістозно-фіброзну мастопатію, ендометріоз у жінок, рак простати у чоловіків.
Полиненасыщенные жирні кислоти, в достатній кількості що містяться в льняній олії, є попередниками простагландинів і мають виражену протизапальну дію. Вони дуже корисні при легеневих захворюваннях, при гастриті з підвищеною кислотністю, виразковій хворобі шлунку, зменшують периферичний опір посудин, тим самим, знижуючи артеріальний тиск, беруть участь в передачі нервових імпульсів, відновлюючи роботу різних органів, сприяючи нормальному розвитку вагітності і пологів.
Завдяки великій кількості різноманітних харчових волокон і полиненасыщенных жирних кислот, препарат сприяє згоранню насичених жирів, велика кількість яких міститься в продуктах тваринного походження.
Препарат є природним джерелом життєво важливих вітамінів А, Е, В1, В2, В5, В6, В9, які повноцінно засвоюються, а також мінералів: кальцію, магнію, марганцю, цинку, заліза, молібдену, міді, хрому, фосфору, натрію. Усі ці елементи знаходяться в легко засвоюваній формі.
Наявність полиненасыщенных жирних кислот сприяють виведенню холестерину з організму, причому "шкідливій" фракції холестерину, що важливо при порушенні жирового обміну, атеросклерозі, гіпертонічній хворобі, ішемічній хворобі серця. Також нормалізується рівень глюкози і інсуліну в крові, що важливо для хворих цукровим діабетом. Пригнічується відчуття голоду, покращується звільнення кишечника, відновлюється нормальна мікрофлора.
Склад: харчові волокна, льняна олія, гліцерин, желатин, чиста структурована вода.
Спосіб застосування : по 2 капсули 2 рази в день.
Специфікація: 500mg капсула.
Умови зберігання : в сухому місці при кімнатній температурі.
Термін зберігання : 2 роки.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create