Нейровид №30 капсул

Нейровид №30 капсул
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1064457121
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Тип екстракту   Рослинний
Виробник   Indian Herbs

Опис Нейровид №30 капсулНейровид №30 капсул


НЕЙРОВИД®

НЕЙРОВИД®

ОРИГІНАЛЬНА ФОРМУЛА З НОВИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ КОМПЛЕКСНОЇ РАВНОЭФФЕКТИВНОЙ ВАЗОТРОПНОЙ І НООТРОПНОЙ ТЕРАПІЇ ЦЕРЕБРОВАСКУЛЯРНОЇ ПАТОЛОГІЇНЕЙРОВИД®-НОРМАЛІЗАЦІЯ МОЗКОВОГО КРОВООБІГУ І ПОЛІПШЕННЯ КОГНІТИВНИХ ФУНКЦІЙКласифікація.

Засоби, що впливають на функції ЦНС.

Склад: активні інгредієнти: 1 капсула містить комбінацію стандартизованих екстрактів лікарських рослин : бакопы Монье (Bacopa Monnieri)-160 мг, нарду індійського (Nardostachys jatamansi)-150 мг, центеллы азіатською (Готові Кілка, Centélla asiática)-100 мг, ашваганды (Withania somnifera)-100 мг, мукуни пекучої (Mucuna pruriens (levodopa 10%))-100 мг, гесперидин (Hesperidin complex)-50 мг, астаксантин (Astaxanthin)-6 мг.

Допоміжні речовини: бензойна кислота-0,6 мг, метабісульфіт натрію-0,6 мг, стеарат магнію-3,25 мг, двоосновною фосфат кальцію-4,5 мг; оболонка капсули : желатин.

НЕЙРОВИД®

МАЄ ЗБАЛАНСОВАНЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ТРЬОХ ВАЖЛИВИХ КОМПОНЕНТІВ У ФАРМАКОТЕРАПІЇ ЦЕРЕБРОВАСКУЛЯРНОЇ ПАТОЛОГІЇ :


КОМПЛЕКСНА ВАЗОРЕГУЛИРУЮЩЕЕ ДІЯ
НООТРОПНЫЙ ЕФЕКТ
АНТИОКСИДАНТНА І НЕЙРОПРОТЕКТОРНА ДІЯ
Фармакологічні властивості.

Нейровид допомагає поліпшити клінічну симптоматику у людей з церебральною, неврологічною, офтальмологічною і ЛОР-патологией судинного походження. Нейровид сприяє підвищенню еластичності судин головного мозку, покращує мозковий кровотік, особливо на капілярному рівні. Таким чином, це сприяє адаптації мозкового кровообігу до метаболічних потреб мозку. Нейровид покращує метаболізм в тканинах мозку, посилюючи окислення глюкози, збільшуючи тим самим виробництво енергії. Нейровид покращує постачання мозку киснем, захищаючи нейрони в стані гіпоксії. Завдяки наявності амінокислоти L- допы і м'якого пригнічення МАО, продукт має тонізуючу дію, сприяє поліпшенню сенсорної і когнітивної функції мозку, стимулює інтелектуальні здібності, запобігаючи погіршенню розумової діяльності. Знижуючи концентрацію кортизолу в крові зменшує рівень стресу, забезпечуючи м'який заспокійливий ефект. Нейровид, як джерело антиоксидантів, допомагає захистити нервову систему і поліпшити роботу мозку. Також сприяє нормалізації периферичного кровообігу, включаючи венозне, знімає спазм коронарних судин, знижує артеріальний тиск у фізіологічних межах.

Фармакологічна дія препарату обумовлена ефектами комплексу активних речовин, що входять до його складу.

Бакопа Монье має виражений антидепресивний ефект, знижує рівень тривоги, стресу і напруги, покращує пам'ять, посилює концентрацію уваги, активізує розумову діяльність. Допомагає зняти втому і головний біль, усуває безсоння завдяки м'якому інгібіруванню моноаминоксидазы, що сприяє уповільненню розщеплювання моноамінів (серотоніна, норадреналіну, дофаміну).

Нард індійський визнаний одним з кращого природного тоніку для мозку і нервової системи, він є природним транквілізатором м'якої дії, не викликає сонливості і млявості і не провокує вегетативні розлади. Здійснює нейропротекторну дію і ефективний при локальній ішемії головного мозку, психічних розладах, мігрені, істерії, збудженні, безсонні, нав'язливих станах, судорожному синдромі. Використовується при станах після інсульту, порушеннях кровообігу головного мозку. Має антиаритмічні і гіпотензивні властивості.

Центелла азіатська (Готові Кілка) покращує мозковий і периферичний кровообіг за рахунок активації утворення окислу азоту. Також центелла має антисклеротичні і венотонические властивості. Центелла має антиоксидантні властивості, забезпечує відновлення енергетичних запасів організму, зниження стомлюваності і поліпшення самопочуття. Позитивно впливає на діяльність головного мозку, підвищуючи гостроту мислення, процеси запам'ятовування і здатність до навчання.

Ашваганда має антистресовий ефект за рахунок зниження концентрації кортизолу в крові і здатності посилювати продукцію ендорфінів і енкефалінів. Також сприяє регенерації нервових клітин, проявляє стимулюючу дію. Ашваганда покращує фізичну витривалість, покращує формування пам'яті, сприяє позитивній динаміці в лікуванні хвороби Альцгеймера.

Мукуна пекуча містить нікотинову кислоту, серотонін, 5-гидрокситриптофан, бета-карболины, є одним з кращих джерел амінокислоти L- допа (леводопа). L- допа-прямий попередник дофаміну, потужного нейротрансмітера, який впливаючи на ЦНС покращує мотивацію, увагу, пам'ять, настрій, енергетичний рівень організму.

Гесперидин має виражену ангиопротективное дію, загальну спазмолітичну активність, покращує мікроциркуляцію, нормалізує властивості реологій крові і проникність посудин. Гесперидин позитивно впливає на вазодилатуючу функцію ендотелію мозкових судин на тлі ішемії головного мозку.

Астаксантин є потужним антиоксидантом. Астаксантин проходить гематоенцефалічний бар'єр і сприяє захисту нервової системи, підвищує пізнавальні здібності і запобігає втраті функції мозку.

ПЕРЕВАГИ


Має безперечну перевагу, роблячи комплексне і ривноефективное вазотропниое і ноотропное дія.
Нормалізує тонус судин головного мозку і зменшує реакцію вазоспазму.
Покращує властивості реологій крові, мікроциркуляцію і венозний відтік.
Сприяє профілактиці тромбоутворення і ішемічного ураження тканини мозку.
Покращує забезпечення мозку киснем і стимулює обмінні процеси в нервових клітинах.
Запобігає загибелі нейронів в умовах гіпоксії і ішемії.
Захищає нейрони від шкідливої дії вільних радикалів.
Покращує вищі психічні функції і пам'ять.
Уповільнює прогрес нейродегенеративных процесів в головному мозку.
Стабілізує психоемоційний статус, за рахунок зниження циркуляції в крові кортизолу і посилення властивостей ГАМК.
Покращує клінічну симптоматику у людей з офтальмологічною і ЛОР-патологией судинного походження.
Знижує ризик виникнення проблем, пов'язаних з поліпрагмазією.
Показання до застосування: рекомендується приймати як вазотропного, ноотропного, метаболічного і антиоксидантного засобу для поліпшення мозкового кровообігу і когнітивних функцій.


Для профілактики і усунення проявів хронічних порушень мозкового кровообігу.
Профілактика атеросклеротичних уражень судин головного мозку.
Наслідки перенесених черепномозкових травм.
Для поліпшення, регуляції і підтримки функцій головного мозку.
Для поліпшення когнітивних функцій і інтелектуальних здібностей.
"Синдром хронічної втоми" і астенічний синдром.
Емоційні розлади, що є наслідком хронічного стресу.
Порушення слуху і зору судинного походження.
Спосіб застосування і дози : дорослим і дітям старше 12 років по 1 капсулі 2 рази в день в час або після їди. Термін застосування складає 1-3 місяці. Підтримувальна і профілактична доза-по 1 капсулі 1 раз на день.

Протипоказання і побічні дії : не рекомендується приймати дітям до 12 років, вагітним, жінкам що годує грудьми і при індивідуальній чутливості до компонент продукту. При застосуванні в рекомендованих дозах побічних дій не виявлено.

Особливості застосування.

Нейровид може посилювати фармакологічні ефекти ноотропных і гіпотензивних засобів.

Не впливає на швидкість реакції при управлінні автотранспортом або роботі з іншими механізмами, що вимагають підвищеної уваги і швидких рухових реакцій.

Форма випуску : 30 капсул (2 блістери по 15 капсул).

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create