Лецитин - цереброфит 90 шт

Лецитин - цереброфит  90 шт
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1196735718
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Форма выпуска   Пігулки
Количество в упаковке, шт.   90
Упаковка   пластикова банка
Виробник   ДаникаФарм

Опис Лецитин - цереброфит 90 шт

Лецитин-цереброфит

природний засіб корекції мозкових порушень, захисту від інсультів і судинних катастроф. Усуває причини церебральних патологій, запаморочень, перешкоджає агрегації тромбоцитів, утворенню тромбів, нормалізує артеріальний тиск, підвищує адаптацію до розумових навантажень, енергетичний потенціал мозку і його кислородообеспечение

Форма випуску : пігулки.

Склад: квіти арніки, трава черги, таволги; квіти календули, плоди/бутони софори, корені валеріани, трава деревію, звіробою; екстракт готові коли, лецитин.

Значення для організму.

Нині найважливішою медико-соціальною проблемою є стани порушення мозкового кровообігу. У усіх країнах інсульти, як найважчі захворювання нервової системи, катастрофічно "молодіють". Тенденцію до омолоджування цієї патології зв'язують з несприятливою екологічною обстановкою, стресами, зловживанням алкоголем, палінням.

Клінічна картина таких захворювань різноманітна і залежить від локалізації, розмірів осередків ураження в головному мозку. За даними ВООЗ, більше 60% хворих, що перенесли церебральний інсульт, випробовують функціональні розлади різної міри вираженості : порушення руху, координації, мови, інтелекту, пам'яті.

Постинсультная інвалідизація займає 1 місце серед усіх причин втрати працездатності.

До початкових проявів порушення кровопостачання мозку являються розсіяні мікросимптоми, такі як головний біль, шум в голові, зниження працездатності, порушення сну.

До причинних чинників відносять атеросклероз, артеріальну гіпертензію, вазомоторну дистонію. Крім того, порушення кровотоку може з'явитися внаслідок спазмів судин, з яким зв'язують інфаркти мозку. При частих підйомах артеріального тиску можуть розвиватися зміни в стінках дрібних судин, що живлять глибокі структури головного мозку.

Щоб підтримати компенсаторні механізми у бойовому стані і не допустити розвиток порушень мозкового кровообігу і їх прогресу, треба в якості профілактики використати лікарські трави, які здатні усувати головну проблему-слабкі посудини.

Важливе значення в профілактиці порушень мозкового кровообігу мають гіпотензивні трави і протисклеротичні засоби, які здатні усувати причини таких порушень.

Іншим напрямом профілактики порушень мозкового кровообігу є активація кровообігу, яка забезпечується шляхом використання трав, що коригують властивості реологій крові, спрямовані на поліпшення мікроциркуляції.

Фитокомплекс "Лецитин-Цереброфит" спрямований на усунення причин, що викликають порушення мозкового кровообігу. Служить відмінним засобом реабілітації і профілактики патологічних змін посудин, перешкоджає агрегації тромбоцитів, знижуючи ризик утворення тромбів, позитивно впливає на механізми нормалізації артеріального тиску, властивостей реологій крові, стабілізує рівень холестерину.

Компоненти, що входять до складу комплексу, сприяють підвищенню енергетичного потенціалу мозку, покращують його активність, живлення клітин і кислородообеспечение мозку, підвищують адаптацію до підвищених розумових навантажень, усувають запаморочення, шум у вухах, головні болі, активізують інтелектуальні і розумові здібності.

Фармакологічні властивості і дія тих, що становлять рецептури

Арніка гірська-цю рослину учені віднесли до засобів, що покращують мозковий кровообіг, по дії прирівнюється до церебролізину. Використовується у формулах як заспокійливий і протиспазматичний засіб. Показана при гіпертонічному кризі, атеросклерозі судин головного мозку, черепномозкових травмах, струсах мозку, головних болях і запамороченнях, крововиливів в сітківку.

Медицина розцінює арніку як судинозміцнюючий засіб, що знижує проникність посудин, підвищує здерживающую функцію гистогематических бар'єрів. Рослина знижує рівень холестерину, ефективно при стенокардії. Є своєрідним посттравматичним засобом і має репутацію засобу, застережливого крововиливи. Добре поєднується з софорою, звіробоєм, таволгою. Доцільна при станах з постійною загрозою інсультів.

Черга-хороший адаптоген, мобілізує різні захисні механізми, у тому числі детоксикаційні. Будь-яка мозкова травма є показанням до застосування черги. Її включають у збори для підготовки до нейрохірургічних операцій і після них. Як коректор метаболізму, використовується при атеросклерозі, як стимулятор гемопоезу при анеміях. Володіє вираженими гепатопротективными і імуномодулюючими властивостями, проявляє діуретичну дію.

Таволга-грошовий судинний кошт, здатний запобігти інфаркту і інсульту. Саліцилати, що містяться в таволзі, є реальною підтримкою для серця і закупорених посудин. Має високі антиоксидантні властивості, робить антигипоксантную і стресс-лимитирующую активність при неврозах, ішемічній хворобі мозку, інсультах. НДІ мозку і людини РАМН використовує таволгу при дисциркуляторной енцефалопатії, гіпертонічній хворобі, інфарктах, інсультах, варикозному розширенні вен. Її призначають при порушеннях мозкового кровообігу. По антиоксидантному і антигипоксантному дії не поступається препаратам гінкго билоба. Трава таволги гальмує агрегацію тромбоцитів і еритроцитів, регулює тонус посудин, підвищує стійкість мозку до гіпоксії. Нормалізує індекс атерогенности, ліпідний склад крові.

Календула-має заспокійливу дію на центральну нервову систему, знижує рефлекторну збудливість, робить позитивний інотропний ефект, помірно знижуючи артеріальний тиск. Клінічна практика підтверджує седативну дію рослини, з подовженням періоду сну, урежением і поглибленням дихання. Високий вміст каротиноїдів і вітамінів в календулі сприяє поліпшенню розумової діяльності.

Софора японська-природне джерело рутина. Ангиопротекторные властивості рослини підтверджені експериментально. У складі поликомпонентных зборів використовується для зниження проникності посудин, при гіпертонічній хворобі, при усіх видах крововиливів, при яких, підвищена в наявності ламкість і проникність капілярів. Володіє венотоническими, протиалергічними властивостями, попереджає органічні відкладення на стінках судин, ризик тромбоутворення.

Валериана-діючим початком є комплекс біологічно активних речовин коренів і кореневищ-валеопотриатов, валеріанової кислоти, які визначають спазмолітичне, седативне, транквилизирующее дія на нервову систему, регулюють сердечну діяльність. Валериана зменшує збудливість центральної нервової системи, усуває почуття напруженості, дратівливості, покращує сон, послабляє головний біль, регулює процеси обміну, знижує схильність до функціональних спазмів судин, проявляє гіпотензивний ефект на будь-яких стадіях гіпертонічної хвороби.Деревій-протизапальні властивості деревію пов'язані з дією ефірної олії, до складу якої входить хамазулен. Має протиалергічний, кровоспинний, репаративным дією, як коректор метаболізму, показаний при атеросклерозі, цукровому діабеті, гормональних розладах. Відмічена гастропротективная, протидіабетична ефективність деревію.

Звіробій-як природний лікувальний засіб використовується при ангиопатиях, гіпертонічній хворобі, атеросклерозі, судорожних станах. Клінічні дослідження встановили м'яке седативне, антидепрессантное, анксиолитическое (протитривожне) види дії.

Екстракт готові кілка-"трава пам'яті", покращує кровообіг і пам'ять, мікроциркуляцію, мозковий кровообіг і кислородообеспечение мозку. Активізує розумові можливості, процеси мислення, заспокоює головний біль. Древні цілителі називали цю рослину "їжею для мозку".

Лецитин-діючі речовини: фосфоліпіди, холін, інозитол, прискорюють передачу нервового імпульсу в синапсах головного мозку, активують процеси творчої і розумової активності, сприяють формуванню і зберіганню пам'яті, концентрації уваги, попереджають розвиток атеросклерозу, старечого слабоумства, є грошовим коштом від наслідків інсульту і для його профілактики. Лецитин-"найрозумніша" добавка, здатна зміцнити пам'ять і підвищити сприйнятливість до процесів навчання, поліпшити функції мозку, енергетичний потенціал клітин. Затребуваний організмом при енцефалопатіях, інсультах, травмах головного мозку, як засіб нейропротективное дія, що робить, сприяюча відновленню мозкового кровообігу після ішемії (Aabdallah D.M., Eid Nl., 2004).

Показання до застосування.

Рекомендований як загальнозміцнюючий засіб профілактики судинних порушень і атеросклерозу, а також до раціону харчування при наступних станах і захворюваннях :


порушення мозкового кровообігу;
невротичні стани;
порушення когнітивних функцій (процеси навчання, запам'ятовування, мислення);
підвищені розумові навантаження (вчаться, студенти, творчі професії, працівники розумової праці, диспетчери і так далі);
дисциркуляторная енцефалопатія різної етіології ( черепномозкові травми, інсульти, літній вік), що супроводжується зниженням уваги, погіршенням пам'яті, порушенням сну;
нейросенсорні порушення (запаморочення, шум у вухах, приглухуватість);
хвороба Альцгеймера.


Спосіб застосування і дози

По 2 пігулки 2-3 рази в день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не відміняє призначення лікаря.

Сполучуваність

- при високому ризику гіпертонічної хвороби :

"Омела-Исцелин" (Б), "Герон-вит судинний" (Т), "Береза" (б, Т), "Зніт" (Т)

- для стабілізації роботи нервової системи, зниження ризику прояву неврозів, безсоння :

"Валериана-хміль-формула сну" (Т), "Пустирник Седасон-Заспокійливий пропис" (Т)

"Пустирник" (Б), "Материнка" (Б), "Мелисса" (М)

- при астенічних станах:

"Кульбаба" (б, Т), "Глід" (Би, Т), "Герон-вит Активне життя" (Т)

- для ліквідації кисневої недостатності :

"Береза" (б, Т), "Подорожник" (Б), "Материнка" (Б), "Глід" (Би, Т)

- для посилення антикоагулянтного ефекту :

"Каштан" (Б), "Герон-вит судинний" (Т), "Таволга" (Т), "Амарант" (М)

- антисклеротична корекція:

- гальмують всмоктування холестерину : "Обліпиха" (М), "Кульбаба" (б, Т), клітковина "Формула очищення", "Актофуд-смак здоров'я", "Ваговий коректор", "Часник" (Би, Т)

- пригноблює синтез холестерину і тригліцеридів "Подорожник" (Б), "Звіробій" (Б), "Глід" (Би, Т), "Каштан" (Б), "Брусниця" (Т), "Омела-Исцелин" (Б)

*Т- пігулки, Би-біологічно активна рідина, М-олія
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create