Кардифит - Гінкго билоба 90 шт

Кардифит - Гінкго билоба 90 шт
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1196720756
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Форма выпуска   Пігулки
Количество в упаковке, шт.   90
Упаковка   пластикова банка
Виробник   ДаникаФарм

Опис Кардифит - Гінкго билоба 90 штКардифит-Гінкго билоба

"сердечний доктор", що покращує коронарний і мозковий кровообіг, нормалізує ритм серця, артеріальний тиск, рівень холестерину в крові, знижує ризик розвитку ішемії і судинних порушень. Підвищує резистентність організму до стресових перевантажень, проявляє кардіотонічні, седативні, протисклеротичні, спазмолітичні властивостіФорма випуску : пігулки.

Склад: плоди глоду, морква посівна, квіти буркуну, лист м'яти, трава пустирника, плоди кропу, трава барвінку, адоніса весняного; екстракт гінкго билобы.

Значення для організму

Про важливість нормального функціонування серцево-судинної системи знають усі, але не багато хто проявляє турботу про своє серце і посудини. Про це говорить той факт, що найчастіше люди помирають саме через серцево-судинні проблеми. Серед багатьох причин серцево-судинних недуг ученные особливо виділяють підвищення рівня ліпідів в крові, порушення толерантності до вуглеводів, ожиріння, артеріальну гіпертензію, порушення обміну електролітів і мікроелементів, спадковість, низький рівень антиоксидантного захисту.

До екзогенних чинників, що створюють загрозу розвитку серцево-судинних захворювань, відносяться надмірне споживання висококалорійної, вуглеводної їжі, гіподинамія, стресові перевантаження, паління, алкоголізм, гормональні контрацептиви.

Медицина в умовах сучасного життя має у розпорядженні ефективні і швидкодіючі кошти медикаментозної терапії, хірургічні методи, але зростання смертності від серцево-судинних патологій неухильно росте. Тому увагу сучасних дослідників все частіше привертають природні комбінації лікарських рослин з віковим досвідом використання в кардіологічній практиці.

Біологічно активні з'єднання харчових і лікарських рослин, завдяки науковим дослідженням, завойовують напрями в кардіології, їм все більше довіряють медичні фахівці, дільничні лікарі, пацієнти. У клінічній практиці такі природні засоби дають хороший лікувально-профілактичний ефект, особливо при тривалому курсовому застосуванні, роблять позитивний вплив на регуляторні, метаболічні, обмінні процеси, знижують міру вираженості атеросклеротичних змін коронарних артерій, підвищують можливості нервової регуляції, послабляючи спазми судин, зменшують ризик агрегації тромбоцита.

Комплексний препарат "Кардифит-Гінкго билоба" одна із затребуваних розробок кардіологічного профілю. Містить натуральні компоненти, необхідні для відновлення і підтримки функціонування усіх ланок серцево-судинної системи, які забезпечують потенціювання і спільну дію.

Інгредієнти, що входять до складу рецептури, оптимізують антиоксидантний захист, гальмують процеси перекисного окислення ліпідів, роблять благотворний вплив на стан клітинних мембран і стінки посудин, проявляють седативні, транквилизирующие властивості.

Зміст у формулі кардіотонічних трав (глоду і пустирника), сприяє нормалізації сердечних скорочень, підтримує тонус сердечного м'яза.

Крім того, комплекс знижує підвищений артеріальний тиск, спазм судин, посилює ліпідний обмін, активізуючи виведення з організму холестерину, має антикоагулянтні механізми, сприяючи профілактиці тромбоутворення і тромбоемболічних ускладнень.

Лікарські рослини з антигипоксантными властивостями (буркун, глід, гінкго билоба) підвищують стійкість організму до кисневого голодування, зменшують його негативну дію на тканини, органи, передусім це стосується міокарду.

Специфічна дія комплексу спрямована на підвищення резистентності організму до стресових перевантажень, емоційних чинників і функціональної активності основних систем, з підтримкою високого рівня антиоксидантного захисту.

Фитотерапевтические властивості і дія інгредієнтів що входять до складу:

Глід-грошовий сердечний кошт. Препарати глоду володіють коронарорасширяющим, гіпотензивною, седативною, протисклеротичною дією, посилюють скорочення сердечного м'яза, зменшують її збудливість. Плоди активізують кровообіг у вінцевих посудинах і судинах головного мозку, підвищують тонус сердечного м'яза, чутливість серця до сердечних глікозидів. Біологічно активні речовини глоду, пригнічують дію ангиотензин-превращающего ферменту (АПФ), відповідального за звуження посудин. Цей унікальний механізм, дозволяє включати глід в програми і збори для поліпшення постачання киснем міокарду і нейронів головного мозку, для зняття спазмів і больових відчуттів в ділянці серця.

Морква посівна-лікарський препарат "Даукарин" довів свої фармакотерапевтические властивості-антисклеротичне, активізуюче кровотворення, антиангинальное, антианемічне, сечогінне, полівітамінне, протизапальне, седативне, судинорозширювальне, спазмолітичне. Морква достовірно покращує периферичний кровообіг, з успіхом використовується при сердечних недугах, хронічній коронарній недостатності, атеросклерозі, явищах стенокардії, при "старечому" серці.

Буркун-містить дикумарин, що діє в печінці як антагоніст вітаміну К. Робить виражений антикоагулянтний ефект, завдяки втручанню в циклічну конверсію вітаміну К. Призначають препарати буркуну при стенокардії, рисці тромбозів коронарних судин, в терапевтичних схемах лікування ревмокардиту.

М'ята-відповідає за рефлекторне розширення внутрішніх посудин. Має спазмолітичну, жовчогінну, болезаспокійливу дію. Входить до складів сердечних і заспокійливих крапель "Корвалолу", "Валокордину" і інших. Збільшує приплив крові до серця, усуває напади стенокардії (антиангинальный ефект), заспокоює центральну нервову систему без порушення її функцій, знижує тонус судинної стінки.

Пустирник-має виражену седативну, гіпотензивну, кардіотонічну дію. Уповільнює частоту сердечних скорочень, усуває спазми, сприятливо впливає на вуглеводний і жировий обмін, знижує рівень холестерину, загальних ліпідів і цукру в крові, підвищує тонус сердечного м'яза (позитивна інотропна дія), нормалізує ритм сердечних скорочень.

Кріп-в комплексних препаратах використовується, як надійний спазмолітик, з гіпотензивною, сечогінною, кардіотонічною, жовчогінною дією. Ефективний при початкових стадіях гіпертонії, стенокардії, неврозах, безсонні.

Барвінок-алкалоїди барвінку роблять виражене потенціювання прессорного ефекту норадреналіну і адреналіну, що характерно для сучасних антигіпертензивних препаратів. Алкалоїд винкамин знижує судинний тонус, розширює просвіт посудин, у тому числі мозку, вибірково діє на мозковий кровообіг, знімає спазм артерій, підвищує тонус вен, утилізацію кисню тканинами, зменшує зону ішемії при мозкових інсультах. Впливаючи на силу сердечних скорочень, барвінок робить на серце негативний хронотропний ефект.

Адоніс весняний-фармакологічна активність цього сердечного засобу полягає в посиленні і уповільненні сердечних скорочень, збільшенні ударного і хвилинного об'єму крові, усуненні застійних явищ (набряків). Ефективний при функціональних неврозах, послабленні сердечної діяльності. При сердечній недостатності прийнятніше за наперстянку.

Екстракт гінкго билобы-"судинний доктор", нормалізує властивості реологій крові, за рахунок пригноблення агрегації тромбоцитів і еритроцитів, підвищення їх пластичності. Сприяє поліпшенню мозкового і периферичного кровообігу, позитивно впливає на процеси обміну речовин в клітинах, очищає посудини, попереджає розвиток атеросклерозу, забезпечує постачання кисню і поживних речовин до клітин мозку, стримує початкові процеси механізмів розвитку деменції, підвищує стійкість тканин головного мозку до гіпоксія.

Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики серцево-судинних захворювань, а також до раціону харчування при наступних станах і захворюваннях :
ішемічна хвороба серця, атеросклероз, гіпертонічна хвороба;
порушення мозкового кровообігу;
головні болі на тлі спазмів судин головного мозку;
неврогенна тахікардія, аритмія;
неврози, включаючи клімактеричні;
літній вік;
хронічна сердечна недостатність в комплексній терапії.


Спосіб застосування і дози

По 2 пігулки 2-3 рази в день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не відміняє призначення лікаря
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create