Солинорм - коректор сольового обміну 90 шт

Солинорм - коректор сольового обміну  90 шт
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1196759277
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Форма выпуска   Пігулки
Количество в упаковке, шт.   90
Упаковка   пластикова банка
Виробник   ДаникаФарм

Опис Солинорм - коректор сольового обміну 90 шт

Солинорм-коректор сольового обміну

природна формула корекції сольового обміну, профілактики відкладення солей в суглобах, хребті, зниження ризику розвитку желче- і нирковокам'яної хвороби. Коригує процеси вступу і виведення солей, впливає на усі ланки обмінних процесів, покращуючи функції уразливих органів.

Форма випуску : пігулки.

Склад: корінь кульбаби, трава ортосифона ( нирковий чай), корінь стальника, трава споришу, корінь марени фарбувальної, лопуха; кукурудзяні рильця, кошики артишока.

Значення для організму.

У сучасному світі з пануючою парадигмою загального харчового споживання, достатком фастфудів і екологічною обстановкою, що погіршується, збільшується число патологій, пов'язаних з порушенням мінерального обміну в організмі. Захворювання з дисбалансом сольового обміну неухильно прогресують і "молодіють". Важливість збалансованого обміну солей в організмі незаперечна. Солі і їх іони активно беруть участь в усіх видах обміну речовин і підтримують гомеостаз і протікання фізіологічних процесів. Іони солей беруть участь в регуляції розподілу внутри- і міжклітинної рідини, підтримці кислотно-лужної рівноваги, функціонуванні нервових клітин, м'язової роботи.

При порушенні сольового обміну змінюється баланс між вступом і виведенням солей, що проявляється сольовими відкладеннями у бруньках, жовчному міхурі, сечовивідних і жовчовивідних шляхах, в суглобах і хребті.

Сечокам'яна хвороба-поширене захворювання, частота якого зростає. До нефролітіазу приводять безліч причин, які сприяють випаданню кристалів солей, утворюючи основну ланку каменеутворення. Значну роль в утворенні солей грають запальні процеси, порушення ниркового кровотоку, інфекційні чинники, кислотність біохімічного складу сечі. Усі ці зміни можуть відбивати загальні порушення метаболізму або бути наслідком ниркової патології.

Розлад регуляції обміну солей (кальцію, оксалатів, уратів та ін.) складає основу сечових каменів. Найчастіше зустрічаються оксалатні, уратные, фосфатні, рідше цистинові камені.

Порушенням обміну сечової кислоти і відкладенням її солей в суглобах характеризується подагра із запальними процесами, деформацією суглобів і вираженим больовим синдромом.

Такі ж порушення обмінного характеру лежать в основі желчекаменной хвороби. Зміна співвідношення жовчних кислот і холестерину, порушення пасажу жовчі внаслідок інфекційних і паразитарних чинників, метаболічних і функціональних розладів желчевыделительной системи призводить до хронічного холециститу, який супроводжується запальними процесами. При порушенні крихкої рівноваги, посилюється утворення холестерину, зменшується продукція жовчних кислот, що забезпечують його розчинність. Це призводить до формування жовчних каменів.

З відкладеннями солей в суглобах і хребті пов'язана одна з головних причин, а саме порушення сольового обміну, проявом якого є обмеження рухливості, хрускіт, біль у спокої і русі, деформація, кісткові розростання у вигляді "шпильок" і "шпор" в суглобах.Значення водно-сольового обміну воістину велике: він забезпечує злагоджену роботу усіх органів і систем, засвоєння корисних для організму речовин, виводить продукти розпаду, бере участь в процесах побудови клітини і тканин.

Профілактика таких обмінних порушень включає дієтотерапію, дотримання водного режиму і, звичайно, фітотерапію. Рослинні комплекси дають хороший ефект при початкових етапах таких патологій, а також використовуються в терапевтичних лікувальних програмах на різних стадіях захворювання. Крім того, рослинні засоби можуть посилювати ефект основних лікарських засобів, зменшувати їх побічні явища.

Реабілітаційні заходи для корекції сольового обміну передбачають комплексний підхід і використання лікарських трав із заслуженим лікувальним досвідом роботи в цьому напрямі.

Пріоритетність фітотерапії обумовлена багатогранністю впливу на усі ланки обмінного ланцюга, її практичною нешкідливістю при тривалому застосуванні і ефективністю участі в регуляції порушених обмінних процесів, а також попередженням захворювань нирок, жовчного міхура, суглобів і хребта.

"Солинорм-Коректор сольового обміну" спрямований на відновлення балансу мінерального обміну речовин. Оптимальний лікувальний ефект формули досягається за рахунок поєднання специфічних дій інгредієнтів, що входять до складу, які коригують процеси вступу і виведення солей, гармонійно покращують функції печінки і бруньок, головних учасників, що відповідають за обмінні процеси, знижують ризик освіти і відкладення солей в желче- і сечовивідних шляхах, бруньках, жовчному міхурі, суглоб і хребет.

Чинячи протизапальну, спазмолітичну, сечогінну, м'яку жарознижуючу дію, комплекс сприяє клітинній регенерації ушкоджень, полегшує клінічні прояви захворювання, пов'язані з відкладенням солей, уповільнює прогрес патологічних процесів.

Фитотерапевтические властивості і дія інгредієнтів що входять до складу

Кульбаба-кращий засіб при тривалих порушеннях обмінних процесів. Медицина відносить його до антидискразическим рослин, здатних надати допомогу при хронічних хворобах обміну речовин з тенденцією до різних ускладнень. Покращуючи жовчовиділення, посилюючи діурез, нормалізуючи процеси обміну, кульбаба запускає механізми благотворного впливу на сполучну тканину. Ефективний при хронічних дегенеративних суглобових патологіях, покращує рухливість суглобів, знижує ризик загострень. Рекомендований при желчекаменной, сечокам'яній хворобі, як ефективний засіб виведення солей і речовин, що утворюють відкладення в уразливих органах.

Ортосифон (нирковий чай)-поєднання м'якого діуретичного і спазмолітичного ефектів обумовлює виведення з організму хлоридів, сечовини і сечової кислоти. Ортосифон сприяє зменшенню болів, кількості слизу і лейкоцитів в жовчі. Трава ниркового чаю використовується в терапії захворювань нирок, жовчного міхура, в т.ч. при нирковокам'яній і желчекаменной хвороби. Особливо заслуговує на увагу застосування ортосифона в комплексі медичних заходів при подагрі.

Стальник-визнаний медициною офіційний послаблюючий засіб з сечогінною дією. Перешкоджає утворенню каменів в ниркових лоханках і розвитку запалень. Містить изофлавоноиды і ефірні олії, що чинять акваретическое дію (терапія промивання). У поєднанні з мареною фарбувальною, активізує виведення сечової кислоти, послабляє больові відчуття.

Спориш (горець пташиний)-є основним компонентом терапії при патологіях, пов'язаних із затримкою в організмі токсичних продуктів обміну. Трава споришу популярна в медицині як грошовий сечогінний кошт з вазопротективными можливостями (нормалізує судинну проникність). Має детоксикаційні властивості, підтримує механізми гомеостазу, мобілізації антитоксичних і захисних реакцій. Як концентратор природного кремнію, бере участь в регуляції обмінних процесів, синтезі білку колагену, забезпечує міцність і еластичність сполучної і епітеліальної тканини.

Марена фарбувальна-у цієї рослини достовірна ефективність розчинення кальцієво-оксалатних, кальцієво-фосфатних і уратных каменів. Марена розм'якшує і руйнує сольові відкладення у бруньках і сечовивідних шляхах, чинить спазмолітичну, потогінну, терпку, сечогінну, послаблюючу дію. Офіційна медицина рекомендує марену як ефективний діуретик і спазмолітик при сольових відкладеннях у бруньках і суглобах.

У комплексі з кульбабою зменшує спазми, болі, попереджає розвиток желчекаменной хвороби.

Лопух-універсальна рослина для корекції усіх видів обміну. Нормалізує мінеральний і вуглеводний обмін, сприяє регенерації ушкоджень клітин і сполучної тканини, зменшує процеси запалення, перешкоджає утворенню оксалатних і фосфатних каменів. Як гепатопротектор, попереджає патологічні порушення в печінці, розвиток жовчнокам'яної хвороби.

Кукурудзяні рильця-збільшують секрецію жовчі, зменшуючи в ній кількість щільного осаду, знижують її в'язкість, питому вагу, а також зміст білірубіну. Сприяють виведенню каменів і перешкоджають їх освіті. Кукурудзяні рильця-визнаний засіб при порушеннях сольового обміну, для розчинення каменів в нирках, при суглобових і ревматичних захворюваннях, для заспокоєння болів при хронічному циститі і желчекаменной хворобі.

Артишок-дієтичний продукт зі змістом цинарина і вітамінів. Цинарин робить жовчогінний, антигепатотоксичний, сечогінний ефект, покращує метаболічну функцію печінки. Як потужний гепатопротектор, активізує і відновлює роботу гепатоцитів, позитивно впливає на обмін і метаболізм ліпідів, холестерину, покращуючи антитоксичну функцію печінки. За рахунок холеретического ефекту збільшує об'єм жовчі, що виділяється, сприяє зниженню рівня азотосодержащих речовин, холестерину в крові. Артишок вважається грошовим коштом при желчекаменной хворобі, захворюваннях нирок, атеросклерозі.

Показання до застосування:

Р екомендуется як загальнозміцнюючий засіб профілактики порушень мінерального обміну, при підвищеному ризику каменеутворення і відкладення солей, а також до раціону харчування при наступних станах і захворюваннях :


захворювання суглобів і хребта (артрити, артроз, остеохондроз, подагра);
порушення функції нирок і сечовивідних шляхів (нирковокам'яна хвороба, сечокам'яна хвороба, цистити, пієлонефрити);
порушення функції печінки (желчекаменная хвороба);
порушення сольового обміну (оксалурія, уратурія);
сечокислий діатез;
обмінні порушення в передміхуровій залозі (калькульозний простатит).


Спосіб застосування і дози

По 2 пігулки 2-3 рази в день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не відміняє призначення лікаря.

Сполучуваність:

- при уратных каменях: "Деревій" (Б), "Сосна" (Б), "Звіробій" (Б)

- при фосфатних каменях: "Спориш" (Б), "Звіробій" (Б), "Кропива травнева" (Т)

- при оксалатних каменях: "Береза" (б, Т), "Кропива травнева" (Т), "Лопух" (Би, Т)

- при циститах: "Брусниця" (Т), "Герон-вит Акваретин" (Т)

- при желчекаменной хворобі, холециститі : "Таволга" (Т), "Фенугрек" (Т)

- при простатиті: "Брусниця" (Т), "Червоний корінь" (Т), "Люцерна" (б, Т)

- при сечокислому діатезі: "Береза" (б, Т), "Материнка" (Б)

- при сольовому діатезі (подагрі) : "Черга" (б, Т)

- при деформувальних артрозо-артритах: "Живокост" (Т), "Шабельник" (Т), "Лецитин-Печеночная пропис" (Т), "Імбир" (Б), "Кульбаба" (б, Т)

*Т- пігулки, Би-біологічно активна рідина, М-олія
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create