Вегетотоник  90 шт
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1196717819
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Форма выпуска   Пігулки
Количество в упаковке, шт.   90
Упаковка   пластикова банка
Виробник   ДаникаФарм

Опис Вегетотоник 90 штВегетотоник

"рятівний круг" для гіпотоніків. Нормалізує гипоталамо-висцеральные зв'язки нервової, серцево-судинної системи, сну, коригує судинний тонус, усуває порушення з боку вегетативної нервової системи, дратівливість, стимулює розумові здібності і процеси запам'ятовування, захищає від перепадів тиску, дисбалансу біоритмів

Форма випуску : пігулки.

Склад: плоди глоду, шипшини; корінь елеутерокока, родиолы рожевою; трава кропиви, звіробою.

Значення для організму.

Вегетососудистая дистонія вважається не самостійним захворюванням, а комплексом синдромів. Термінів, що означають патологічні стани, багато. Це вегетативний невроз, вегетативна дисфункція, нейроциркуляторна дистонія, функціональна кардіопатія, ангіоневроз, вазомоторна дистонія. Найбільш характерними скаргами при вегетососудистой дистонії є головні болі, запаморочення, слабкість, пітливість, непритомні стани, шум у вухах, сонливість, різкі емоційні перепади, панічні атаки, тривожність, метеочутливість.

Розглядаючи дистонію як патологічний стан організму, усі лікарі одностайні в думці, що такі проблеми є наслідком порушення роботи вегетативної нервової системи. У її веденні знаходяться усі системи організму : травна, серцево-судинна, ендокринна, кровоносна, видільна і інші системи.

Залежно від переважання тих або інших симптомів, вегетососудистую дистонію розділяють на такі типи: кардіологічний, тахикардический, брадикардический.

Кардіологічний тип вегетососудистой дистонії виникає у молодих людей астенічної статури, з низькою переносимістю фізичних навантажень.

Тахикардический тип проявляється у людей старшого віку з характерним почастішанням частоти сердечних скорочень більше 90 ударів в хвилину.

Брадикардический тип зустрічається рідше і характеризується зниженням числа сердечних скорочень до 40 ударів в хвилину.

Розглядаючи причини вегетососудистой дистонії, про чинник спадковості можна говорити в першу чергу. До провокувальних чинників дисбалансу можна віднести конфліктні ситуації, емоційні стреси, хронічні захворювання, ендокринні розлади, недолік руху, задушливі приміщення і так далі. Спровокувати прояви вегетососудистой дистонії може зайва вага, коливання атмосферного тиску. Це стосується і дітей, і підлітків. У зрілому віці основну роль в запуску механізмів патологічного стану грають гормональні чинники. Ось чому жінки частіше страждають від цієї недуги, ніж чоловіки.

При медикаментозному лікуванні вегетососудистой дистонії лікар призначає антидепресанти і седативні засоби, а також препарати, що покращують кровообіг і вітаміни групи В.

Фітотерапія є більше щадним і безпечним діючим засобом, що впливає на причини, що викликають дисбаланс. На самому початку розвитку вегетососудистой дистонії замість сильнодіючих медикаментів досить природних седатиков і рослинних антидепресантів, таких як глід, звіробій. Для підвищення тонусу потрібні натуральні адаптогени (елеутерокок, родиола рожева), а для поліпшення мозкового кровообігу і активнішого поглинання кисню-кропива травнева, визнаний в лікувальній практиці антигипоксант."Вегетотоник" є препаратом вибору рослинного походження. Складові рецептури спрямовані на нормалізацію гипоталамо-висцеральных взаємовідносин діяльності нервової, серцево-судинної системи, сну, корекцію судинного тонусу, усунення порушень функції вегетативної нервової системи.

Специфічна дія на організм трав регулює збудливість нервової системи, вибірково розширює судини головного мозку, балансує гальмівні процеси, усуває розлади сну, зміцнює стінки капілярів, покращує венозний відтік, кровопостачання і кислородообеспечение головного мозку. Як комплексний терапевтичний засіб, фитоформула підвищує стійкість організму до агресивних чинників і провокацій з боку нервової системи, гіпоксії, нормалізує систему енергетичного обміну в організмі, стимулюючи розумові здібності і процеси запам'ятовування, послабляє залежність стану організму від перепадів тиску, дисбалансу біоритмів. Знімає нервову напругу і дратівливість, підвищує адаптацію в умовах емоційних і фізичних перевантажень, відновлює життєвий тонус.

Фармакологічні властивості і дія тих, що становлять рецептури

Глід-має унікальний механізм широкого спектру терапевтичної дії при функціональних розладах сердечної діяльності, ангионеврозах, аритмії. Як грошовий кардіотонічний кошт, сприяючий нормалізації ритму серця, коригує процеси засипання і глибини сну, вибірково розширює коронарні і судини головного мозку, забезпечує м'яке зниження підвищеного тиску.

Шипшина-є основною частиною фітотерапії при авітамінозах і різних станах, що супроводжуються підвищеною потребою у вітамінах, у тому числі вегетативні порушення. Потрібний для підвищення стійкості організму і загальної опірності при невротичних розладах і їх наслідках.

Елеутерокок і родиола рожева-природні адаптогени, потенціюють ефективність дії рослин, що входять до складу формули, підвищують тонус організму, сприяють поліпшенню фізичної і розумової працездатності, загострюють зір і слух; активізують механізми функціонування центральної нервової системи, адаптаційні можливості уразливих органів, стимулюють процеси, що відповідають за стрессоустойчивость організму, усувають дискомфорт при перевтомі, неврозах, поганому настрої чутливості до перепадів тиску і погодних умов.

Кропива-активний антигипоксант, що покращує кислородообеспечение тканин і клітин, корисна при вегетососудистой дистонії як загальнотонізуючий, полівітамінний засіб. Стимулює еритропоез, відновлює гемоглобін. Як джерело хлорофілу, посилює основний обмін, підвищує тонус дихального центру, серцево-судинної системи і кишечника, нормалізує збудливість нервової системи.

Звіробій-коректор психоемоційної сфери. Покращує настрій, благотворно впливає на центральну нервову систему. Його м'яке седативне, антидепрессантное, анксиолитическое (протитривожне) дія використовується при вегетососудистой дистонії з явищами пониженої мотивації, астенії і депресії. Зменшує головні болі, пов'язані із спазмами судин, надійно захищає від наслідків психоемоційних потрясінь. Як капилляроукрепляющее засіб ефективний при судинних порушеннях.

Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб дієтичної корекції і профілактики вегетососудистых порушень, а також при наступних станах і захворюваннях :


вегетососудистая дистонія (кардио-, гіпо-, гіпертонічний тип порушень);
серцево-судинні захворювання різного походження (кардіалгія, функціональна кардіопатія);
неврозоподібні стани, неврози, ангионеврозы; розлади сну;
синдром хронічної втоми;
психоневрологічні розлади (стомлюваність, зниження пам'яті і уваги, дратівливість, тривожність, головні болі, непритомні стани);
передменструальний синдром (соматовегетативные прояви);
клімактеричні розлади нервової системи;
синдром вегетативних дисфункцій в системі органів шлунково-кишкового тракту, дихальної і сечостатевої системи;
для полегшення абстинентного синдрому після припинення паління;
"синдром менеджера";
метеозалежність, порушення біоритмів;
вегетативний симптомокомплекс дисдинамических проявів (коливання венозного і артеріального тиску);
вегетативні порушення терморегуляції (лабільність температури тіла, озноб, почуття жару, пітливість);
для підвищення стійкості організму в умовах стресу, розумових перевантажень (іспити, наукова діяльність і так далі).


Спосіб застосування і дози

По 2 пігулки 2-3 рази в день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не відміняє призначення лікаря.

Сполучуваність

Підвищують ефективність фітотерапії при вегетососудистой дистонії кальций-содержащие препарати: "Кальцій-D3- Баланс" (Т), "Герон-Вит Надійні кістки" (Т)

При вегетативних дисфункціях, визначуваних симптомокомплексом :

- дратівливість, невротичні реакції, астенічні стани, пубертатний період (дівчатка) : "Зніт" (Тонна, Б), "Таволга" (Т), "Валериана-хміль-Формула сну" (Т), "Пустырник-Седасон-Заспокійливий пропис" (Т)

- постійна запальність, плаксивість, передменструальний синдром : "Звіробій" (Б), "Материнка" (Б), "Мелисса" (М), "Седатон" (Т)

- депресія, апатія, нудьга, зниження працездатності : "Спориш" (Б), "Звіробій" (Б), "Подорожник" (Б), "Фенугрек" (Т), "Кульбаба" (Тонна, Б), "Седатон" (Т)

- кардіальні і дихальні порушення: "Глід" (Тонна, Б), "Пустирник" (Б)

При розладах судинного тонусу :

- головні болі: "Пижмо" (Б), "Материнка" (Б), "Зніт" (Тонна, Б), "Таволга" (Т)

- спазми судин головного мозку : "Герон-Вит Судинний" (Т), "Глід" (Тонна, Б), "Мелисса" (М)

При дисдинамической формі дистонії :

- коливання артеріального тиску у бік підвищення (гіпертонічний тип) : "Пустирник" (Б), "Таволга" (Т), "Береза" (Тонна, Б), "Кульбаба" (Тонна, Б), "Омела-Исцелин" (Б)

- у бік пониження (гіпотонічний тип) : "Звіробій" (Б), "Герон-Вит Активне життя" (Т)

При синдромі вегетативних дисфункцій в системі органів шлунково-кишкового тракту : "Расторопша" (Т), "Гастрокорт" (Т), "Деревій" (Б), "Пижмо" (Б), "Фенугрек" (Т), "Імбир" (Б), "Фитолакс горобиновий" (Т)

*Т- пігулки, Б- біологічно активна рідина, М- олія
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create