Часник - надійний захист 90 шт
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1194894974
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Форма выпуска   Пігулки
Количество в упаковке, шт.   90
Упаковка   пластикова банка
Виробник   ДаникаФарм

Опис Часник - надійний захист 90 штЧасник-надійний захист

Перевірений протипростудний засіб. Достовірно знижує рівень холестерину і тригліцеридів в крові, ризик тромбоутворення, розвитку бактерійних і вірусних інфекцій, протистоїть паразитарній і глистовій інвазії, злоякісним пухлинам, радіації, старінню організму

Форма випуску :

Пігулки

Склад:

Цибулини часнику.
Значення для організмуXXI століття характеризується значними досягненнями в області медицини, фармакології і фитофармакологии. Часник по праву пріоритетного продукту займає своє місце в перших рядах рослинних лікарських засобів.

Терапевтична ефективність і лікувальна цінність часнику пов'язана з композицією численних з'єднань : вітамінів, алидоникотиновой, роданисто-водневою кислот, інуліну, ефірного і жирного олій, гормонів, ферментів, холіну, мінералів, у тому числі йоду і селену, сапонінів і інших речовин. Повна цілюща дія часнику безпосередньо залежить від суми діючих речовин цілої цибулини рослини, біологічної формули створеної самою природою.

Досліджуючи фармакодинаміку цибулин часнику ученные встановили чотири основні види дії, якими обумовлюється інтерес до застосування часнику. Це антимікробне, липидоснижающее, що фібринолітичне і гальмує агрегацію тромбоцитів види дії.

Авторитетні клініки і лабораторні дослідження демонструють здатність часнику знижувати рівень змісту ліпідів (холестерину) в сироватці крові (Gebhardt, 1991).

Зниження рівня холестерину під впливом порошку з цибулин підтверджують ці застосування часнику в клінічній практиці. Мадер (Mader, 1990) показав, що часник в дозуванні 800 мг знижує середній рівень холестерину з 266 до 235 мг/дл, що складає 12%, а тригліцеридів-з 226 до 188 мг/дл (17%). Найкращі результати були відмічені у пацієнтів, у яких рівень холестерину коливався від 250 до 300 мг/дл. Дослідження Brewitt і Mitarb, 1991 р.підтвердили ці дані, при цьому міра зниження рівня холестерину складала до 23%. На замітку: 800 мг сухого порошку часнику-це 4 пігулки часнику, тобто денна норма прийому.

Як у експерименті, так і клінічно встановлено, що препарати часнику підвищують фібринолітичну активність, яка понижена при атеросклерозі, інфаркті міокарду. Часник має виражену фібринолітичну (противотромбозным) дію, подовжує протромбиновое час і знижує зміст іонів кальцію. Процес гальмування агрегації тромбоцитів пов'язаний з блокуючим ефектом синтезу тромбоксану, що призводить до тотального гальмування агрегації (склеювання) тромбоцитів.

У медичній школі Джоуля. Вашингтону в Колумбії з часнику було виділено речовину, що перешкоджає утворенню тромбоцитів в крові. У зв'язку з цим часник може бути корисний не лише при тромбофлебіті, але і при геморагічних інсультах.

Наукові дані по вивченню сірковмісних з'єднань і пектину часнику, які достовірно впливають на зниження рівня холестерину і тригліцеридів в плазмі крові, дозволили Д. Кричевскому, директорові Філадельфійського медичного інституту, успішно призначати часник при атеросклерозі, стенокардії, гіпертонічній хворобі і для профілактики передчасного старіння.

Доктор Йоши Итакура (Японія) вказує на терапевтичний рівень абсолютного змісту в часнику основних його складових, з розрахунку на 100 г: вода-61,3 %, карбогідрат-30,8 г, білок-6,2 г, клітковина-1,5 г, жири 0,2 г, калій-250 мг, фосфор-202 мг, кальцій-29 мг, натрій-19 мг, залізо-15 мг, витий. З-1,5 мг, ніацин (В3)-0,5 мг, тіамін (В1)-0,25 мг, рибофлавін (В2)-0,8 мг, вітамін А-0,3 мг. Итакура стверджує, що часник, маючи високу активність, здатний підтримати життєвий тонус і розцінює його як засіб для профілактики і лікування астенічних і депресивних станів. Цю активність він зв'язує з наявністю в часнику сірковмісних компонентів.

Результати медичних досліджень достовірно підтверджують не лише протимікробний, але і противірусний ефект часнику. Антибактеріальна активність аллицина часнику надзвичайно сильна, 1 мг аллицина відповідає антибіотичній активності 15 1.Е пеніциліну. Ці дані визначають спектр призначення часнику при ОРЗ, ГРВІ, грипі і інших бактерійних інфекціях.

Крім того часник добре відомий, як протиглистний засіб. Д-р Вільям Коу (Каліфорнія) рекомендує дітям і дорослим приймати порошок або пігулки часнику для лікування і профілактики глистових і паразитарних инвазий.

За рахунок наявності цинку, часник бере участь в забезпеченні імунітету і нормального функціонування статевих залоз, знижує ризик виникнення безпліддя і статевого інфантилізму.

Опубліковані в 1990г. дані Оксфордського університету, стверджують, що препарати часнику допомагають запобігти виникненню і розвитку злоякісних пухлин завдяки наявності малої кількості германію і эйхоена.

Препарати часнику розцінюються як простий і доступний спосіб підтримки здоров'я в самих несприятливих для організму умовах мешкання.

Цікаві дані були отримані при проведенні робіт під керівництвом доктора Бенджамина Лау, з університету Лому Линда, по вивченню наслідків гамма опромінення на лейкоцити людини. Дослідження встановили, що при гамма опроміненні контрольні клітини гинули, тоді як клітини, що культивуються в рідкому екстракті часнику, зберігалися живими. Доктор Лау рекомендує усім працюючим з приладами, що випускають іонізуюче випромінювання (комп'ютери, рентгенівські установки, прилади, що фотокопіюють), в якості профілактики приймати часникові препарати, як грошовий кошт захисту від радіоактивного опромінення.

Дані наукових праць Роберта Ліна (1979 р.) показують, що часник оберігає еритроцити людини від вільних радикалів і окислення, а сухий порошок свіжовисушеного часнику руйнує вільні радикали.

Журнальні статті (журнал "The Lancet" 1973; "Journal of Ethnobotany", 1986; "Lehrbuch der Biologischen Heilmittel", 1996) стверджують, що часник знижує рівень цукру в крові і може використовуватися, як додатковий кошт, при лікуванні цукрового діабету.

Заслуговує на увагу практика призначення препаратів часнику при хронічних отруєннях свинцем (Петков, 1966г.), що показує, що типова пунктация еритроцитів, властива свинцевій інтоксикації, достовірно знижується при застосуванні часнику.

Область використання часнику в медицині дуже широка, завдяки різноманіттю властивостей і його дій. У народі його шанують, як засіб захисту від хвороб і величають "еліксиром життєвих сил". Особливо часник потрібний особи літнього віку з атеросклерозом і послабленням пам'яті.Будучи однією з найбільш вивчених рослин у світі, часник є справжньою панацеєю як при споживанні, так і при використанні в медичних цілях.

Натуральний препарат "Часник-надійний захист" має широкий спектр фитотерапевтических властивостей і дій. Чинить загальнозміцнюючу, бактерицидну, антибактеріальну, фунгіцидну, противірусну, протиглистну, сечогінну дію. Має гіпотензивні, судинорозширювальні, фібринолітичні, антикоагулянтні, протизапальні, радіозахисні, адаптогенні, гіпоглікемічні, антиоксидантні властивості. Підвищує імунітет, сприяє поліпшенню життєдіяльності кишкової мікрофлори, активує функції статевих залоз; стимулює секрецію шлункового соку, слиз і жовч, покращує апетит. Благотворно впливає на стан хворих з сердечно-судинними захворюваннями, нормалізує сердечний ритм, перешкоджає агрегації тромбоцитів, сприяючи лізису свіжих тромбів, уповільнює розвиток атеросклерозу. Часник знижує ризик новоутворень, безпліддя і статевого інфантилізму, є грошовим коштом профілактики глистових і паразитарних инвазий, гострих респіраторних і бактерійних інфекцій, а також передчасного старіння.Показання до застосування:


гіперліпідемія (при підвищених показниках здатності згущуватися крові, рівня холестерину, тригліцеридів в плазмі крові);
як засіб профілактики інфаркту міокарду, інсульту; у постінфарктний період;
простудні захворювання, ОРЗ, ГРВІ, грип, запальні захворювання органів дихання, бронхіальна астма в комплексному лікуванні;
дисбактеріози;
кандидози;
паразитарні і глистові інвазії;
онкопатология (у комплексному лікуванні);
пародонтози;
ожиріння; цукровий діабет;
алергічні стани;
зниження імунітету на тлі бактерійних інфекцій;
імпотенція, зниження ментальної функції у літніх людей;
передменструальний, похмільний синдром;
астенічні і депресивні стани;
для попередження передчасного старіння.


* Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково-практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create