Солодка - солодке здоров'я 90 шт
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1194882954
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Форма выпуска   Пігулки
Количество в упаковке, шт.   90
Упаковка   пластикова банка
Виробник   ДаникаФарм

Опис Солодка - солодке здоров'я 90 штСолодка-солодке здоров'я

Класичний протизапальний, протиалергічний засіб. Стимулює функцію кори надниркових залоз, яєчників, регулює естрогенний баланс, знижує концентрацію атерогенних ліпідів. Мобілізує нервово-ендокринні захисні механізми, підвищуючи стрессоустойчивость організму. Ефективна при інтоксикаціях, хімічних і харчових отруєнняхФорма випуску :

Пігулки

Склад:

Корінь солодки голої (лакричник).
Значення для організмуСолодковый корінь-прадавній, найбільш поширений і ефективний лікарський засіб для збереження і відновлення здоров'я. Частота призначень солодки, лідера списку елітних рослин, є своєрідним показником кваліфікації фітотерапевта.

Фармакологічну цінність коренів солодки представляє виражена протизапальна і протиалергічна дія, яка полягає в купіруванні запальних реакцій, що викликаються гістаміном, серотоніном і брадикініном. Глицирризиновая і аглюконглицирретовая кислоти і їх похідні проявляють потужні адаптогенні властивості, властиві гормонам кори надниркових залоз і гіпофіза. В процесі адаптації організму до несприятливих умов, завдяки кортикостероидоподобному дії, солодка викликає в організмі стан неспецифічної підвищеної опірності, мобілізує нервово-ендокринні захисні механізми, підвищуючи стрессоустойчивость організму, на тлі несприятливих діагнозів, операційного і лікарняного стресу.При вивченні глицирама, активного з'єднання коренів солодки, була зафіксована його здатність зменшувати судинну проникність при запаленні, робити стимулюючий вплив на функціональну активність кори надниркових залоз, особливо у випадках тривалої течії екзематозної еритродермії, хронічної істинної екземи і інших захворювань шкіри. Обнадійливі результати підтверджують ефективність застосування коренів солодки для стимуляції кори надниркових залоз при їх гіпофункції, що проявляється на тлі призначень препаратів глюкокортикоидного дії (преднізолону, дексаметазону і інших).

Враховуючи противиразкові, спазмолітичні властивості, а також здатність нормалізувати секрецію шлункового соку, особливо при підвищеній його кислотності, препарати солодки затребувані в комплексній терапії виразкової хвороби шлунку і 12-перстної кишки, гіперацидного гастриту, гастродуоденіту, хронічного спастичного і атонічного коліту, а також при станах супроводжуючих симптоматику різних форм екземи.

Солодка особливо виділяється серед рослин тих, що мають регенеративні властивості. Її дія обумовлена збільшенням синтезу глікопротеїдів слизу, зниженням пептичної активності шлункового соку, збільшенням в слизовій оболонці цАМФ (циклічного аденозинмонофосфата), що бере участь в реалізації біологічної дії багатьох гормонів. Достовірно підтверджено, що солодка попереджає токсикодистрофические поразки шлунку, у тому числі викликані бутадионом, аспірином.

Препарати солодки, завдяки захисній дії, показані не лише при гастриті, але і при синдромі роздратованого шлунку. Проявляючи виражену протизапальну дію, солодка гальмує активність пепсину і підвищує в'язкість слизу, що покриває слизову оболонку шлунку. Глікозид ликвирицин обумовлює пом'якшувальний, спазмолітичний і послаблюючий ефект, полегшуючи процес дефекації при спастичному коліті.

Цитопротективні можливості препаратів солодки обумовлені їх впливом на співвідношення простагландинів в клітинах слизової оболонки.

Солодковый корінь сприяє зниженню агресії шлункового соку, чинячи протизапальну, антацидну, спазмолітичну дію, надійно захищає слизову оболонку шлунку, протистоїть виразковим змінам при тривалій гормонотерапії у випадках важкої форми екзематозної еритродермії, герпетиформної екземи.

Корені солодки є постійними компонентами зборів, вживаних при хворобах печінки, жовчного міхура, підшлункової залози. Особливо слід виділити патологічні стани при гепатитах, гепатохолециститах, панкреатиті, а також токсичні ураження печінки алкоголем, цитостатиками, нейролептиками, стероїдними гормонами і іншими лікарськими засобами.

Біля кореня солодки сильні обволікаючі і відхаркувальні властивості, затребувані у випадках прояву патологій з боку бронхо-легеневого апарату. Відносячись до фармакологічної групи секреторолитиков і стимуляторів функції дихальних шляхів, препарати солодки сприяють підвищенню секреторної і функціональної активності бронхів і легенів, війчатого епітелію, зняттю спазмів гладкої мускулатури бронхіального дерева. Ефективні при гострому і хронічному бронхіті, при закупорці бронхів слизовою пробкою, бронхоектатичній хворобі, пневмонії, бронхіальній астмі. До лікувальної дії солодки відносять антибіотичні властивості відносно стрептокока, стафілокока, простих, грибів, а також можливості пригнічувати ретровіруси, віруси грипу.

Введення солодки в комплексне лікування хворих туберкульозом дає високий лікувальний ефект. Солодка, як надійний детоксикатор, усуває небезпечну для уразливих органів токсичність і підвищує ефективність лікувального процесу протитуберкульозними препаратами.

При гиперлипопротеинемии корінь солодки достовірно знижує рівень загального холестерину, підвищуючи показники альфа-холестерина. Терапевтичний ефект пояснюється зменшенням всмоктування холестерину в кишечнику, прискоренням його катаболізму в печінці і активним його виведенням з жовчю, збільшенням рецепторів ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНП) в печінки, які поглинають до 70% ЛПНП за рахунок рецепторного эндоцитоза, пригнічуючи біосинтез холестерину. Клінічні спостереження підтверджують нормалізацію ліпідного складу крові на тлі зниження змісту ЛПНП і підвищення змісту протиатерогенних ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВП).

Враховуючи ці чинники, препарати солодки включають в терапевтичні заходи при атеросклерозі, патології церебральних посудин з шумом у вухах і запамороченнями, при зниженні пам'яті, порушеннях сну, при дисциркуляторной енцефалопатії. Показанням до застосування солодки служать стани кардіоневрозу, вегето-судинної дистонії, ускладнення гіпертонічної хвороби, особливо інсульти.

Як засіб полигландулярного виду дії (робить вплив на функцію багатьох ендокринних залоз), солодка застосовується при ожирінні, цукровому і нецукровому діабеті. Корені стимулюють регенерацію β-клеток острівців Лангерганса.

Солодка незамінна в комплексній терапії нефриту, циститів, пієлонефритів, для усунення синдрому інтоксикації, у тому числі гіперазотемії. Болгарська фітотерапія рекомендує солодку при ускладненому сечовиділенні внаслідок аденоми простати. Ефективність обумовлена β-ситостерином, який і забезпечує лікувальний ефект. Антиестрогенна дія солодки використовується при гормонозависимых захворюваннях, викликаних надлишком естрогену (В.Ф. Корсун та ін. 2001г).

У гінекології без солодки не можна обійтися при запальних захворюваннях жіночої статевої сфери (аднексити, вагініти, параметрити), порушеннях менструального циклу (альгоменорея, передменструальний синдром, порушення менопауз). Солодка незамінний засіб для плавного відходу від стероїдної терапії. Препарати солодки полегшують симптоми патологічного клімаксу (естрогенна дія). Поєднання глицерретина і изофлавонов в солодці дозволяють здійснювати регулюючу дію на рівень естрогену, робити при надлишку антиестрогенне, а при недоліку эстрогеноподобное дія.

У акушерській практиці солодку призначають при антифосфоліпідному синдромі (АФС), що супроводжується венозними артеріальними тромбозами і іншими порушеннями АФС, ранньому токсикозі вагітних, гестозі, замку, багатоводді.

Корінь солодки-визнане, лідируюче детоксикаційне, антидотное засіб відносно хімічних і харчових отрут, токсичних речовин. Ефективна при харчових отруєннях, інтоксикаціях (лікарських, наркотичних, алкогольних), пом'якшує побічні прояви медикаментів. Солодка перешкоджає атрофії надниркових залоз при гормональній терапії, зменшує негативний вплив на організм циклофосфана.

Заслуговують на увагу ці застосування препаратів солодки в дерматологічній практиці. Маючи виражену протиалергічну, протизапальну дію, препарати солодки позитивно впливають на ексудативну, проліферативну стадію запалення, роблячи гипосенсибилизирующее (дезоксикортикостероидное), противозудное, що регулює обмін речовин дія. Показані при дерматореспираторном синдромі.

Дослідження лікувальних ефектів солодки підтверджують її імуномодулюючі і імуносупресивні можливості, благотворний вплив на патологічно змінені ланки імунітету. Протиаутоіммунна активність препаратів солодки використовується в комплексному лікуванні аутоіммунних захворювань, у тому числі псоріаз, бронхіальна астма, аутоіммунний тиреоїдит.

Солодковый корінь затребуваний при захворюваннях, де провідну роль грають детоксикаційні, імуномодулюючі властивості. Це злоякісні пухлини, доброякісні новоутворення, лімфогранулематоз, аденома, рак передміхурової залози, цитостатичні ускладнення. Корінь солодки, як імуномодулятор, активізує неспецифічний імунітет, вироблення антитіл, γ-интерферона, підвищуючи проліферацію T-і B-лімфоцитів, посилюючи фагоцитоз, активність лізоциму і титр антитіл.

Вчені США встановили, що тритерпеноиды солодки інгібірують розвиток ракових клітин (К. РамаНаускене та ін. 2004г). Дані досліджень підтверджують посилення протипухлинної активності при лікуванні лейкозу комбінацією солодки і циклофосфана.

У валеології лакриця (солодка) займає найпочесніше місце "рослини-жизнедателя". Цей загальновизнаний засіб перешкоджає старінню, продляющее життя, зміцнююче організм, таке, що підвищує життєвий тонус. В умовах мегаполісів є надійним захистом від побутових, харчових і хімічних вредностей, істинних провокаторів будь-яких патологій.

Показання до застосування:

Рекомендується як загальнозміцнюючий, детоксикаційний засіб дієтичної корекції і профілактики різних захворювань, а також до раціону харчування при наступних станах і захворюваннях :


інфекційні захворювання верхніх дихальних шляхів; неспецифічні бронхолегочные захворювання, бронхіти, в т.ч. з алергічним ухилом, трахеобронхіти, бронхопневмонії, сухі ексудативні плеврити;
непродуктивний кашель, у тому числі кашель курця;
ОРЗ, ГРВІ, грип;
вегето-судинна дистонія, кардіоневрози, гіпертонічна хвороба, стенокардія, загроза судинних катастроф;
атеросклероз з поразкою посудин і шумом у вухах, запамороченням, порушеннями пам'яті, слуху;
дисциркуляторная енцефалопатія;
гіперацидні гастрити, виразкова хвороба шлунку і 12-перстної кишки, спастичний і атонічний коліт, схильність до запорів;
токсичні ураження печінки алкоголем, медикаментами, екзотоксинами;
цистит, пієліт, пієлонефрит;
простатит, ДГПЖ (аденома);
запальні захворювання жіночої статевої сфери;
патологічний клімакс у жінок і чоловіків;
токсикоз I і II половини вагітності, замки, багатоводдя;
алергічні дерматози (атопічний дерматит, екзема, нейродерміт, почесуха, кропив'янка і інші), що зудять;
астенія, як анаболічний, тонізуючий засіб;
пухлинні захворювання, в комплексному лікуванні;
інтоксикації, харчові отруєння.


* Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково-практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Які вітаміни пити при менопаузі?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1

В фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете придбати всі необхідні вітаміни для жіночих вікових змін та менопаузі. Важливі вітаміни при ранньому клімакс…

 
 

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create