Електроди до дарсонвалю
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару Электроды
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Опис Електроди до дарсонвалю

Електроди отримуються окремо або в комплекті залежно від доцільності, визначуваної тим, що, з одного боку, наявність комплекту забезпечує високу ефективність дії при виконанні більшості физио- і рефлексо-терапевтических процедур. З іншого боку, слід враховувати, що частота користування окремими електродами істотно різна, що часто зменшує необхідність придбання усього комплекту.Електрод має бути продезинфікований і використаний тільки сухим. Кип'ятити електроди не можна, оскільки це може привести до порушення вакууму і виходу їх з ладу.Після проведення порожнинних процедур електрод необхідно протерти вологим тампоном, а потім продезинфікувати спиртом при індивідуальному користуванні приладом.
1.Шийний електрод виконаний із скла, і що за формою нагадує букву "Т". Цей електрод ще відомий як "Т-подібний". Електрод дуже популярний, і часто використовується. Може застосуються для проведення антицелюлитных процедур на ногах, стегнах і інших великих ділянках шкіри. Також Т-подібний електрод зручний для проведення дарсонвалізації шиї, рук, живота.
2.Голенной електрод насадка для дарсонваля зазвичай використовується при захворюваннях ніг. Як приклад можна привести варикозне розширення вен. Також голенную насадку часто застосовують в косметологічних салонах при проведенні антицелюлітних процедур, при цьому використання поєднують із спеціалізованими кремами для збільшення ефекту останніх.
3.Великий грибоподібний електрод насадка для дарсонваля є широко застосовним в косметології і процедур по обробці великих ділянок шкіри. Електрод має більший порівняно з грибоподібним малим розмір (більше приблизно на один сантиметр в діаметрі).
4.Грибоподібний маленький (стандартний) електрод-насадка для дарсонваля є широко застосовною в косметології і процедур по обробці великих ділянок шкіри. Електрод як правило поставляється з усіма апаратами дарсонвалей КОРОНА (Новатор ТМ). Електрод має аналог у вигляді електроду грибоподібного великого, який має більший порівняно з грибоподібним малим розмір (більше приблизно на один сантиметр в діаметрі).
5.Точковий електрод насадка для дарсонваля підходить для проведення процедур що потребують точкової дії, наприклад обробка прищів, незначних ділянок висипу. Точковий електрод часто використовують для отримання "ефекту підсушування" прищів, вугрів.
6.Електрод (насадка ) "крапля" / "каплевидний електрод" для дарсонваля використовується при дії на гнійничкові висипи, а також різні запалені ущільнення. Форма електроду має на своєму закінченні подібну до горошини закруглену форму. Застосування електроду схоже із застосуванням точкових електродів.
7.Електрод-насадка ясенна для апарату дарсонваль використовується для профілактики і лікування цілого спектру захворювань порожнини рота : різних стоматитів, пародонтозів і багато іншого. Завдяки досить вузькому закінченню електроду, насадку можливо використати для точкової дії на відкритих ділянках тіла, наприклад, для лікування фурункулів.
8.Носовий електрод насадка для дарсонваля часто використовується для точкової дії на шкіру а також для лікування різних захворювань отоларингології. Процедури проводять шляхом дарсонвалізації носових пазух. Потужність приладу встановлюється експериментальним шляхом, до появи відчуття незначного тепла. Електрод має форму прямої скляної трубки що має 2 заужения.
9.Вушний електрод насадка для Дарсонваля Корона (ТМ Новатор) активно використовується для проведення процедур дарсонвалізації при отитах, різних захворюваннях середнього або зовнішнього вуха. Конструкція електроду виконана спеціальною анатомічною формою, яка чинить спрямовану дію і в той же час робить використання приладу зручним. Спеціальна форма без гострих кутів дає можливість уникнути ушкодження слухового проходу.
10.Бородавковий електрод насадка для дарсонваля використовується для проведення процедур по лікуванню від бородавок, фурункулів а також різних запалень тих, що містять в собі внутрішню інфекцію. Конструкція електроду містить металевий наконечник який посилює "іскровий розряд" дарсонваля корона на зону дії. Аналогічних наконечників серед інших електродів немає.
11.Конструкція вагінального електроду-насадки схожа з порожнинним (прямим) електродом, але має дещо завужену центральну частину і потовщений наконечник. Габарити активної частини близько дев'яти сантиметрів. Процедури зазвичай проводять вводячи електрод в піхву на восемь-одинадцать сантиметрів, потім положення фіксують.
12.Електрод насадка "Гребінець" Гребінця для дарсонваля використовується для лікувальних і профілактичних процедур волосся і шкіри голови. Використовується для збільшення швидкості зростання фолікул волосся, а також для насичення цибулин волосся різними поживними субстанціями. Насадка має шість спеціальних зубчиків, виконана із скла.
13.Очний електрод насадка для дарсонваля нагадує по своїй конструкції два електроди грибоподібних малих. Використовується для проведення процедур дарсонвалізації шкіри очних повік. Процедури проводять під підвищеною увагою і особливою акуратністю, на низькій потужності.
14.Електрод (насадка) контактний для дарсонваля "корона" по своїх розмірах робочої частини схожий з грибоподібним малим електродом, який входить як правило в стандартне постачання дарсонвалей Корона (ТМ Новатор).
15.Порожнинний прямий електрод для Дарсонваля виконаний у формі прямої скляної трубочки однакової товщини по усій довжині. Цей електрод використовується в основному для проведення порожнинних процедур дарсонвалізації (наприклад геморою), або точкової дії на шкіру, але не є таким зручним як спеціально для цього призначені електроди (такі як Каплевидний, Носовий, Ясенний і Ректальні електроди).
16.Електрод насадка Рогатка по представляє з себе скляну конструкцію схожу на букву "Y". Цей електрод як правило використовується для проведення процедур дарсонвалізації нерівних ділянок тіла, наприклад: дарсонвалізація деяких ділянок спини, рук і так далі
17.Габарити робочої області Великого Ректального електроду рівні-90 міліметрів при розмірі діаметру в 17 міліметрів. Саму процедуру дарсонвалізації треба здійснювати контактним способом, або ж лабільним або стабільним методом.
18.Габарити робочої області Великого Ректального електроду рівні-90 міліметрів при розмірі діаметру в 12 міліметрів. Форма електроду зігнута, кут вигину дорівнює 135 градусам. У відмінності від великого ректального електроду, в малій насадці відсутнє розширення (тобто діаметр електроду однаковий по усій його довжині). Саму процедуру дарсонвалізації треба здійснювати контактним способом, або ж лабільним або стабільним методом. При проведенні процедури встановите експериментальним способом потужність приладу до такої, при якій відчуватиметься легеня тепло. Маленький Ректальний електрод-насадка для дарсонваля часто використовується спільно з великим ректальним електродом. (При цьому спочатку проводиться дарсонвалізація малою насадкою, і потім для досягнення більшого ефекту використовують велику ректальну насадку)
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create