Масажер Фараон /Ляпко/
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 7896690
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Опис Масажер Фараон /Ляпко/

Массажер Фараон /Ляпко/Древние лікарі вважали, що масаж може підняти на ноги безнадійно хворого. У всі часи він підтримував в людях бадьорість духу і гнучкість тіла. В давнину масажери виготовлялися з срібла, золота і цінних порід дерева. Такий подарунок служив знаком особливої прихильності і був доступний тільки обраним. "Рух-це життя",-говорили завжди, і це так: здоров'я опорно-рухового апарату-основа загального здоров'я людини. Користь хорошого масажу полягає в тому, що він допомагає відновленню кровообігу і лімфотоку в шкірі і м'язах, а в той же час і в кістковій системі, а також спричиняє за собою поліпшення процесу саморегуляції організму в цілому. Масаж будить ті сили, закладені природою, які допомогли вижити людству в суворі древні часи. У наш час важко уявити собі ідеальний здоровий спосіб життя. Людям доводиться в чомусь спеціалізуватися, що призводить до незатребуваності деяких систем організму, і вони перестають грати свою роль в життєзабезпеченні людини. А якщо немає участі в загальному процесі якого-небудь вузла системи, то будь-яка саморегулирующая система рано чи пізно вийде з ладу. Відомо, що багато хвороб виникають в результаті порушення руху енергії по енергетичних каналах або меридіанах,-коли в одних місцях енергія знаходиться в надлишку, а в інших її бракує. У тих місцях, де скупчилася надмірна енергія, відбувається перенапруження м'язів, і порушуються функції інших систем організму, слідством чого являється здавлення верхніх рецепторів нервових стволів. Це спричиняє за собою дегенерацію нервово-м'язової системи. Далі вищезгадана ділянка переходить в ділянку недоліку енергії. Ця ділянка не здатна ефективно виводити шкідливі речовини і шлаки з організму, що спричиняє за собою створення умов для виникнення набряків, доброякісних пухлин, що нерідко переходять в злоякісні. Якщо надмірна енергія скупчується в залозах внутрішньої секреції, в організмі порушується гормональний баланс. Змінена енергетика може провокувати утворення вузлів в щитовидній залозі.
Відновити гармонію в системі покликаний масаж.
Суть методу полягає в тому, щоб енергію, що застоялася, привести в рух, відновити зв'язок з іншими, нормально функціонуючими системами, відрегулювати енергетичний баланс і закріпити в головному нервовому центрі інформацію про те, що вони знову можуть гармонійно працювати в нормальному, т. е. здоровому режимі. Усі ці проблеми вирішує швидко, надійно і ефективно Ваш "домашній доктор"-масажер "Фараон"!
У масажері "Фараон" закладена ідея тригранної піраміди, яка, будучи прообразом чотиригранної піраміди, успадкувала її цілющі властивості. Тригранна піраміда є символом гармонії, оскільки грані і сторони її розташовані під рівними кутами один до одного.
Виготовлений з екологічно чистого зносостійкого полімеру, який при терті не електризується, масажер дозволяє підтримувати під час масажу сприятливу структуру поля, що особливо важливо при масажі голови.
Масажер "Фараон"-це експериментально підібрана геометрична фігура, пропорції якої практично відповідають принципу золотого перерізу. По своїй будові форма масажера нагадує молекулу газу метану, який є основою всесвіту. Додаткові виступи на масажних поверхнях-горбки різних форм (у вигляді півсфер і конусів із закругленою вершиною) перетворюють кожну кулю на злагоджену піраміду. Завдяки цим виступам зростає ефективність якісних властивостей масажера. Виступи утворюють поєднання складних лінз, які, у свою чергу, фокусують светоэнергетические пучки і направляють їх на масажовану поверхню.
Вершину масажера вінчає "корона", що посилює неповторність масажера. Її форма в мініатюрі дублює тетраедр, одна з ніжок якого повернена таким чином, що усі виступи знаходяться в одному напрямі. На відміну від існуючих масажерів, "Фараон" має значно більше виражені масажні властивості: за допомогою чотирьох площин з різними радіусами кривизни робочих виступів можна виконати чотири види загального і сегментарного масажу і п'ять різновидів точкового масажу. Поперемінне використання кожної із сторін масажера надає різні відчуття, що забезпечує універсальність його застосування. А саме: можливість підбору його властивостей для будь-якого віку, маси тіла, порогу чутливості, конкретної проблеми, що неможливо отримати при використанні інших масажерів. "Фараон" чинить позитивну дію на енергетичний стан людини, що сприятливо впливає на імунну систему, а це, у свою чергу, стабілізує загальний стан.
В процесі масажу і після нього тканини генерують здорові коливання високої інтенсивності, які виправляють негативні і слабкі коливання порушених тканин, примушуючи їх вібрувати в здоровому ритмі.
Методика застосування
Масажер можна застосовувати з різною інтенсивністю. Для цього слід повернути його так, щоб вибрані Вами виступи масажера знаходилися в районі робочої поверхні. Чим гостріше виступи, тим глибший і інтенсивніший масаж вони дозволяють робити.
Чотири види інтенсивності масажу :
-легкий масаж-це м'яке поверхневе масажування кулями з великим радіусом (основа піраміди);
-більше виражений масаж здійснюється великими півсферами, розташованими на основних кулях; при цьому відбувається дія на поверхневі шари м'язів;
-глибокий масаж виконується конусовидними виступами з кулястими вершинами. М'язи при цьому опрацьовуються на усю глибину;
-високоефективний масаж-найбільш інтенсивний, служить для глибокої обробки м'язів, зв'язок і масажу до окістя; проводиться найгострішими конусовидними виступами. При поверхневому масажі гострими конусовидними виступами досягається ефект легені, дуже приємної, "лоскочучої" дії, що переходить в стан істинного блаженства. Тривалість масажу і його інтенсивність визначає отримання бажаного ефекту. Тривалий, до 15 хв. і більше, масаж сприяє повному розслабленню м'язів, створює седативний (заспокійливий) ефект.
Короткий масаж, 3-5-7 хв., чинить тонізуючу (стимулююче) дію. Під час сеансу слід виконувати кругові рухи за годинниковою стрілкою або подовжні-вгору-вниз. Для поліпшення ковзання масаж слід проводити через тонку тканину або легкий одяг. Для масажу можна використати різні креми і мазі. Масажер "Фараон" сприяє рівномірному розподілу їх на шкірі і ефективному вбиранню лікувальних мазей, бальзамів, антицелюлітних кремів. Широкий асортимент такої продукції надає Компанія АРГО : креми "Эсобел", "Флорен-та", бальзам "Ялицевий", "Кедровий", крем-бальзам "артро-хвоя" і інші. Комплексне використання крему і масажера дозволяє в 3-5 разів збільшити ефект від застосування крему і привести до економнішого його використання. Використовуючи масажер "Фараон", можна проводити загальний, сегментарний і точковий масаж.
Загальний масаж чинить позитивну дію на увесь організм в цілому, приводячи до гармонії усі його системи. Для тонізації рекомендується проводити глибокий і найбільш інтенсивний масаж (3-а і 4-а мірі інтенсивності) впродовж 5-7 хвилин. А для релаксації-1-а і 2-а мірі інтенсивності, впродовж 15 хвилин. Сегментарний масаж чинить позитивну дію на певні системи організму, нормалізує роботу внутрішніх органів, залежно від рефлекторно-сегментарних зв'язків зони тіла, на якій проводиться масаж. Точковий масаж є одним з методів рефлексотерапії. Він впливає на біологічно активні точки, чинячи терапевтичну і профілактичну дію. Масажування однією кулькою або яким-небудь його виступом використовується для масажу окремих м'язових груп (міжреберні м'язи, м'язи кисті і стопи). За допомогою променів "корони" можна проводити точніший масаж зон відповідності, використовуваних в Су Джок терапії на кистях і стопах.
Масажування одночасно двома кульками застосовують для масажу довгих м'язів спини і м'язових груп гомілки, стегна, плеча, хребетних м'язових груп. Можна проводити антицелюлітний масаж, переміщаючи масажер вгору від коліна до стегна і в інших проблемних зонах. Найбільш відповідними тут є 3-ми 4-ми режими інтенсивності. Цей вид масажу руйнує целюлітні відкладення і активізує кровообіг, посилює процеси життєдіяльності клітин шкіри, м'язів і сприяє їх оновленню. В результаті створюються умови для активізації обмінних процесів і розщеплювання жиру. Перед сеансом антицелюлітного масажу важливо розігрітися (за допомогою ванни, душа або лазні).
Масажер "Фараон" є універсальним регулятором маси тіла. З метою втрати ваги обробляйте ділянку живота, спини, попереку, стегон за 20-40 хв. до їди 3-м і 4-м видами виступів. Деякі користувачі після такого масажу із задоволенням виключають їду. А для підвищення ваги рекомендується застосовувати масаж 1-м і 2-м видами виступів через 5-15 хв. після їди. Ручний масажер "Фараон" рекомендований для застосування в домашніх умовах, а також в центрах масажу і мануальної терапії, реабілітаційних центрах, кабінетах ЛФК, лікувальних і санаторно-оздоровчих установах.
Професійному масажистові за допомогою масажера "Фараон" вдається додати у свій арсенал методів не лише оригінальний і приємний для пацієнтів вид масажу, але і збільшити (за рахунок эргономичности цього масажера) свою працездатність в 2-3 рази.
Запобіжні заходи
Перед масажем перевірте цілісність куль масажера. За наявності механічних ушкоджень слід зробити шліфовку надфелем або наждачним папером.
Не рекомендується робити масаж
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create