Мінерол 100 гр
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 4754296
 
Способи оплати: Готівкою, На картку ПриватБанку, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка кур'єром , Доставка «Укрпоштою», Доставка , Нова Пошта, Доставка , Доставка «Нічний Експрес»

Характеристики

Виробник   Минерол

Опис Мінерол 100 гр

Містить практично усі необхідні організму людини елементи, включаючи кальцій, залізо, калій, магній, марганець, йод, сірку, цинк, мідь, хром, селен.
Регуляція маси тіла
МІНЕРОЛ-СИСТЕМА РЕГУЛЯЦІЇ МАСИ ТІЛА З ОДНОЧАСНИМ ОЗДОРОВЛЕННЯМ ОРГАНІЗМУ
Надмірна вага-цей початок або вже активний процес порушення усіх видів обміну речовин і, передусім, вуглеводного і ліпідного.
Дія дієтичної добавки "Мінерол" спрямовано на регуляцію маси тіла за допомогою балансування раціону харчування природними мінеральними елементами, детоксикації внутрішнього середовища організму, нормалізації кислотно-лужної рівноваги (КЩР), оберігання клітин від руйнівної дії вільних радикалів, поліпшення мікроциркуляції крові, стимуляції процесу обміну речовин, зменшення змісту жирової тканини, відновлення механізм саморегуляція організм.

Механізм регуляції маси тіла

ВІДНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ КРОВІ.


Саме від стану системи мікроциркуляції крові залежить, що станеться в організмі з шматком їжі, що проковтнув : чи дасть вона енергію і життєві сили або осяде в клітинах організму важким вантажем жиру і токсинів, які бродитимуть по крові, разлага-ясь і перетворюючись на джерело наших хвороб. Мінерол, як встановлено дослідженнями, зменшує чинники (кількість холестерину і тригліцеридів), що перешкоджають потоку крові в посудинах.

2. КРЕМНІЙ.

За рахунок цього судинотворного елементу Мінеролу забезпечується еластичність посудин і зміцнюються шляхи для потоку крові.

3. СОРБЦІЯ.
Мінерол блокує засвоєння значної частини жиру з їжі, сорбуючи його в кишечнику, і природним чином виводить з організму (так здійснюється профілактика ожиріння). На відміну від відомих програм по схудненню, використання Мінеролу сприяє також виведенню з організму токсичних речовин, які раніше містилися в жирі.

4. ПОСИЛЕННЯ СЕКРЕЦІЇ ЖОВЧІ.
Зменшенню жирових компонентів в організмі при використанні Мінеролу сприяє секреція жовчі, яка вимагає додаткової кількості холестерину на синтез жовчних кислот, що посилюється. Для звільнення необхідної кількості холестерину запускається механізм розщеплювання жирів в жирових депо.

5. АКТИВІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ КИШКОВОЇ ФЛОРЫ.
У міру очищення від шлаків і токсинів, в клітинах, що вистилають кишечник зсередини, при регулярному використанні Мінеролу активізується діяльність кишкової гормональної системи, що бере участь в розщеплюванні жиру в депо. Очищення кишечника позитивно впливає на стан слизової оболонки, посилює функціонування мікроворсинок, веде до оздоровлення мікрофлори кишечника (власних пробіотиків бифидо- і інших бактерій, які виробляють вітаміни групи б, ферменти і інші біологічно активні речовини). При цьому відбувається активація обміну жирів і вуглеводів. Зрештою, організм при використанні Мінеролу рефлекторно включає біохімічні механізми розщеплювання жиру, кількість якого як в депо, так і в целюлітних відкладеннях, значно зменшується.

6. ПРИРОДНО-ЗБАЛАНСОВАНИЙ МІНЕРАЛЬНИЙ СКЛАД.
Мінеральні елементи Мінеролу входять до його складу як металлокомпоненты, вони активізують дії багатьох вітамінів, гормонів, ферментів і цим забезпечують їх фізіологічні функції, сприяють розщеплюванню жиру і підвищенню інтенсивності обміну речовин в усьому організмі.
Без таких елементів, як хром, сірка, йод, марганець і залізо нормалізацію ваги здійснити практично неможливо.
Хром завжди в дефіциті у людей з надмірною вагою. Ознакою його недостатності в організмі є постійна тяга до солодкого. Мінерол містить практично добову дозу хрому. При нормалізації його рівня в організмі зменшується гіперінсулінізм крові, а це, у свою чергу, робить розблокування гликогенового депо в печінці. Потім досить швидко при дотриманні низьковуглеводної дієти гликогеновое депо зменшується, і для підтримки необхідного рівня глюкози в крові починається розщеплювання жирів в депо. Ліпіди при цьому перетворюються на глюкозу, а вона в циклі Кребса-преобразовывается в АТФ-енергетичні запаси організму.
Сера. Схуднення стає неможливим при порушенні роботи печінки. Детоксикаційна і метаболічна її активність значно збільшується при додаванні сірки. Мінерол містить до 2,6 г/кг сірки. Відомо, що недолік сірки викликає високий рівень тригліцеридів в крові. Сірка входить до складу біологічних тканин рослин і тварин у формі амінокислот цистеїну, цистину і метіоніну. При дефіциті вказаних амінокислот в щитовидній залозі значно зменшується кількість йоду (до 50%).
Йод. Добова доза Мінеролу містить до 50% потреби в йоді. Відомо, що при додаванні в дієту йоду зменшується розмір часток жиру і бляшок холестеринів.
Йод, що міститься в Мінеролі, всмоктується в кишечнику і з потоком крові поступає в щитовидну залозу, де посилюється синтез тироксину, який, у свою чергу, активізує основний обмін і прискорює протікання біохімічних реакцій, а це вимагає додаткової витрати енергії, яка утворюється завдяки розщеплюванню спочатку глікогену, а потім жиру з жировий депо. При надмірній вазі дуже часто функція щитовидної залози понижена із-за прихованого аутоіммунного тиреоїдиту, в основі якого лежить ушкодження тканини залози перекисными радикалами. Мінерол, завдяки вираженим антиоксидантним властивостям, сприяє відвертанню руйнівної дії вказаних радикалів.
Марганець. Цьому елементу властива специфічна ліпотропна дія. Відомо, що марганець підвищує утилізацію жиру в організмі і протидіє жировій дегенерації печінки. Міститься марганцю в Мінеролі до 150 мг/кг
Залізо. У жінок на виснаження запасів заліза може вказувати постійна нездатність скидати зайву вагу, пов'язана зі зниженою активністю щитовидної залози. Зміст заліза в Мінеролі-до 2 г/кг Відомий, що підтримувати оптимальний рівень заліза в організмі досить важко. Використання Мінеролу, в порівнянні з відомими залізовмісними препаратами, надійніше, завдяки одночасному забезпеченню організму залізом і кремнієм, сприяючому регуляції складу електролітів шлунково-кишкового тракту, а через них-кислотно-лужної рівноваги (КЩР) в організмі.

7. ЗДАТНІСТЬ ПІДТРИМУВАТИ КЩР ТКАНИН.
Властивості Мінеролу, що облуговують, реалізуються шляхом нормалізації рН середовища при розщеплюванні глікогену в печінці і м'язах з утворенням молочної кислоти. При цьому виснаження запасів глікогену значно активізує розпад жирів в жирових депо.

8. НОРМАЛІЗАЦІЯ АКТИВНОСТІ ФЕРМЕНТІВ АНТИОКСИДАНТНОГО ЗАХИСТУ.
Дослідженнями доведено, що використання Мінеролу зводить до мінімуму ушкоджуюча дія на клітини вільних радикалів, сприяє нормалізації роботи ферментів антиоксидантного захисту, що є гарантом регуляції усіх видів обміну, у тому числі-ліпідного.
Мінерол, завдяки природно збалансованому мінеральному складу, структурі і комплексу унікальних властивостей, не лише успішно справляється із зайвими кілограмами у більше, ніж 70% людей, але при цьому, що науково підтверджене, сприяє оздоровленню організму в цілому і, що особливо важливо, стабілізації його маси надалі.

Мінерол® для внутрішнього
застосування

При захворюваннях шлунково-кишкового тракту, у тому числі, при печії:
1ч.л. Мінеролу® на склянку води, температурою 40-45°З-2-3 рази в день за півгодини до їди. При зниженій кислотності Мінерол® краще приймати в другій половині дня з декількома краплями лимонного соку. У разі отруєння Мінерол® приймається з водою кімнатної температури (1 ч.л. на склянку води) через кожні 10-20 хвилин до повного одужання.
ЗАСТУДА (кашель, нежить, температура), Мінерол® приймається усередину з гарячою водою (більше 45°С). 1ч.л. на склянку води 5-7 раз на день з обов'язковим полосканням горла і ретельним очищенням носа. Для цього, подвійною дозою Мінеролу® (2 ч.л. на склянку приємно теплої води) з додаванням 1-2 крапель йоду 3-5 раз на день полощуть горло і чистять ніс, енергійно втягуючи суспензію Мінеролу® в одну і в іншу ніздрю, поперемінно закриваючи їх. Пити і полоскати до повного одужання. При захворюванні горла 1 ч.л. Мінеролу® в сухому вигляді розподілити в ротовій порожнині на ніч. Уранці прополоскати горло вищезгаданим способом. Антибіотики і інші фармпрепараты при цьому пити не рекомендується.
АЛЕРГІЯ. Мінерол® пити 2-3 рази в день з водою, температурою 40-45°Із за півгодини до їди. У разі набряку "Квинке", до приїзду швидкої допомоги випити подвійну порцію Мінеролу® (2 ч.л. на склянку теплої води).
БІЛЬ В КІСТКАХ. Мінерол® пити 2-3 рази в день з водою, температурою 40-45°Із за півгодини до їди.
ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ. Мінерол® п'ють 2-3 рази в день з водою
температурою 40-45°Із за півгодини до їди, з обов'язковим контролем цукру в крові і поступовим зниженням дози цукрознижуючих препаратів і інсуліну.
БІЛЬ ВСЕРДЦЕ. Випийте подвійну дозу Мінеролу® (2 ч.л. на склянку води, температурою 40-45°С).
ЗАВАГІТНІТИ. Пити Мінерол® обом подружжю 2-3 рази в день з водою, температурою 40-45°Із за півгодини до їди.
НУДОТА. Пити Мінерол® з водою кімнатної температури кожну годину до зникнення вказаних симптомів.
НЕРВИ ЗДАЮТЬ. Пити Мінерол® з водою кімнатної температури 3-5 раз на день, а якщо депресія-з гарячою водою не менше три раз на день за півгодини до їди.
ХОЛЕСТЕРИН ПІДВИЩЕНИЙ. Мінерол® п'ють 2-3 рази в день з водою, температурою 40-45°Із за півгодини до їди, з обов'язковим контролем холестерину і тригліцеридів в крові і поступовим зниженням дози статинов.
ЗАМОК. Мінерол® п'ють з гарячою водою 2-3 рази в день за півгодини до їди на тлі збільшеного прийому води і застосуванні, особливо в перший тиждень, природних послаблювальних засобів.
ТЯГА ДО СОЛОДКОГО. Пити Мінерол® 3-4 рази в день за півгодини до їди при обов'язковому обмеженні в перші два тижні прийому простих вуглеводів і збільшеному (до 2-3 л) прийомі води.
СХУДНУТИ. Перший місяць пити Мінерол® 2-3 рази в день з водою, температурою 40-45°Із за півгодини до їди, в другий місяць-6 раз на день. З разу- за 30 хвилин до їди (1 ч.л. на склянку води) і 3 раза- відразу після їжі (1/3 ч.л. на ¼ склянки води).
ДЕРМАТИТ АТОПІЧНИЙ. Пити Мінерол® 2-3 рази в день з водою, температурою 40-45°Із за півгодини до їди.
ВИСИПАННЯ НА ШКІРІ. Випити Мінерол® негайно-подвійна доза на склянку теплої води. Зазвичай, протягом доби висипання зникають. Щоб уникнути подібних випадків, продовжувати пити Мінерол® 2-3 рази в день за півгодини до їди.
ОНКОЗАХВОРЮВАННЯ. Мінерол® приймають з метою виведення токсинів 2-3 рази в день з водою, температурою 40-45°Із за півгодини до їди.
КАМЕНІ В НИРКАХ. Для виведення оксалатів і уратів з бруньок Мінерол® приймають 2-3 рази в день з водою, температурою 40-45°Із за півгодини до їди.
ОТРУЄННЯ АЛКОГОЛЕМ. Мінерол® приймають 2-3 рази через кожні півгодини (1 ч.л. на склянку води).
ОПРОМІНЕННЯ І ХИМЕОТЕРАПИЯ. При накопиченні в організмі важких металів і радіоактивних елементів Мінерол® приймають 2-3 рази в день з водою, температурою 40-45°Із за півгодини до їди.
ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ. Мінерол® приймають (1 ч.л. на склянку води) 1-2 рази в день за 30 хвилин до їди на тлі збільшеного добового споживання води, температурою 40-45°С.
ВИДАЛИЛИ ЖОВЧНИЙ. Тим, у кого відсутній жовчний міхур, Мінерол® рекомендовано приймати відразу після їжі (1 ч.л. на склянку води, температурою 40-45°С).
ПАРОДОНТОЗ. Для лікування і профілактики пародонтозу, а також при будь-якому запаленні в ротовій порожнині, Мінерол® приймати усередину 1-2 рази в день за півгодини до їди (1 ч.л. на склянку води, температурою 40-45°С). Полоскати ротову порожнину 2-3 хвилини після кожної їди (1ч.л. на склянку теплої води).
ТОКСИКОЗ ВАГІТНИХ. При токсикозі вагітним застосовувати Мінерол® 2-3 рази в день по 1 чайній ложці на склянку води, температурою 40-45°Із за півгодини до їди.

Мінерол® для зовнішнього
Застосування

ОПІК ― швидко накласти тонким шаром розлучений у воді Мінерол® на зону ураження.
ЗУБНИЙ БІЛЬ накладати аплікацію з Мінеролу® на хворий зуб на 20-30 хвилин 3-5 раз на день через кожні півгодини.
ОТИТ. При отиті покласти на хворе вухо компрес з Мінеролу® (через 2-3 шари марлі) на 2 години. Процедуру повторити кілька разів.
ЗАПАЛЕННЯ ЛЕГЕНІВ, бронхіт, вивих, розтягнуті зв'язки, біль в суглобах, а також геморой ― накласти на проблемне місце аплікацію (через 1-2 шари марлі) з шаром Мінеролу® завтовшки не менше 0,5 см на 2 години. Процедуру повторити кілька разів.
ОБЛИЧЧЯ Для підвищення пружності шкіри накласти маску з Мінеролу® з додаванням маслинової олії на 20 хвилин. ВАЖЛИВО. Після компресу, маски і аплікацій, Мінерол® для подальшого використання ― не придатний!
ТОНУС. Для підвищення енергії усього організму, розтерти розлученим в невеликій кількості води Мінеролом® (2-3 чайних ложки на півстакана води) усе тіло, інтенсивно поплескувавши його долонькою, починаючи від пальців ніг. Потім прийняти контрастний душ.

Якщо Ви використовуватимете Мінерол відповідно до рекомендацій по застосуванню, то через 7-10 днів виявите значний прилив енергії, що свідчить про процес спалювання жиру, що відбувається, в організмі. При цьому у Вас з'явиться природна тяга до виконання різних вправ. Фізична діяльність стане частиною Вашого режиму. Вам захочеться плавати, танцювати, грати в теніс, подорожувати, що особливо корисно для швидкого відновлення пружності м'язів і еластичності шкіри.
Окрім цього "Мінерол" ефективний для :
Имунная система
Кислотно-лужний баланс
Детоксикація
Вільні радикали
Активне довгожительство
Мінерол проти гіпертонії
Мінерол проти цукрового діабету
Мінерол і дисбактеріоз
Мінерол і травлення
Хвороби ШКТ
Опорно-рухова система
Алергія
Стоматологія
Синдром хронічної втоми
Регуляція маси тіла
Радіоактивність
Мінерол має складну шарувату будову, в міжшаровому просторі якого знаходяться органічні молекули (природні амінокислоти). Така комплексна природноорганизо-ванная структура, на відміну від синтезованої, пізнається організмом і легко проникає крізь мембрану клітини, забезпечуючи її повноцінним харчуванням. Відомо, що організм здорової людини має досить чітку саморегулирующей систему.
Посилення техногенного впливу на біосферу, Чорнобильське забруднення, що у тому числі обрушилося на Україну, яке різко перевищило фонові концентрації токсичних речовин, а також соціальні і духовні проблеми, до межі виснажили ресурси природної системи саморегуляції організму людини і відкрили дорогу багатьом хворобам, а використання симптоматичних засобів і методів лікування, що особливо характерно для нинішньої медицини, ще більше посилює саморегулирующие можливість організм заганяючи хвороби в хронічну форму.
Різке зменшення тривалості життя в Україні, потік як давно забутих хвороб (туберкульоз), так і хвороб сьогоднішнього дня (алергія, спид і рак), що хлинув,-яскраве підтвердження тому.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
(основний офіс)

54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
  • +38 (068) 738-05-XX

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Центральний, будинок 85
https://fitoateka-nik.com/
+38 (0512) 36-93-97

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Космонавтів, будинок 80-А
http://fitoapteka-nik.com.ua/
+38 (0512) 59-11-54

Фітоаптека
(філія)

Україна, Миколаївська, Миколаїв, вул. Пушкінська, 40 (Пушкінське кільце, в бік ста, будинок 40
https://fitoapteka-nik.com/
+38 (99) 0638094, +38 (096) 9573768, +38 (050) 0833573

Питання і відповіді

Як ламінарія допомагає схуднути?

22 лютого 2021 в 10:27 відповідей: 1

Якщо Ви боретесь із зайвою вагою і вирішили ламінарія порошок купити, Ви зробили правильний вибір!Ламінарія - різновид бурої водорості, що поширена в…

 
 

Де купити гель для суглобів недорого?

26 грудня 2019 в 14:31 відповідей: 1

Гель для суглобів недорого представлений в асортименоті компанії "Джерело здоров’я". Різні дегенеративні захворювання починають турбувати нас ще в досить…

 
 

Де купити ефірну олію лаванди?

03 липня 2019 в 17:27 відповідей: 1

Купити ефірну олію лаванди можна на сайті фітоаптеки "Джерело здоров’я". Ефірна олія лаванди дуже популярна серед людей, що бажають підвищити імунітет…

 
 

Де замовити препарати для чоловічої потенції?

09 липня 2018 в 10:43 відповідей: 1

Для покращення чоловічої потенції краще використовувати лише натуральні препарати. Чоловіки дуже часто стикаються з такою проблемою і шукають якісь чудод…

 
 

Де купити бактеріальні закваски недорого?

25 квітня 2017 в 12:23 відповідей: 1

Для тих, хто любить кисломолочні продукти в будь-якому вигляді фітоаптека "Джерело здоров'я" пропонує відвідати свій інтернет-магазин. Тут представлений…

 
 

Де купити масла для аромалампи?

25 квітня 2017 в 12:21 відповідей: 1

Шукаєте, де можна купити ефірні масла для аромалампи за вигідними цінами, тоді заходьте на сайт фітоаптеки "Джерело здоров'я". В асортименті: аромокомпозиц…

 
 

Чи є протипокази до прийому "Рідкого каштану Супер Форте"?

11 травня 2016 в 09:17 відповідей: 1

Якщо ви відносно здорова людина, то препарат вам не зашкодить, а, навпаки, додасть бадьорості, знизить відчуття голоду і тягу до солодкого, в результат…

 
 

При яких захворюваннях ефективний "Сибірський бальзам"?

11 травня 2016 в 09:13 відповідей: 1

Перш ніж приймати "Сибірський бальзам", проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Препарат рекомендуємо при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового…

 
 

Чому журавлинна паста корисніша, ніж самі ягоди?

11 травня 2016 в 09:10 відповідей: 1

Технологія приготування журавлинної пасти дозволяє отримувати і зберігати в ній протягом тривалого періоду часу абсолютно всі корисні речовини, які отримують…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create