Кембрійський період, який тривав практично 56 млн. років, залишив нам спадщину, якою ми маємо можливість користуватися і в наші дні. За твердженням вчених, кінець цього періоду ознаменувався бурхливим сплеском розвитку різних форм життя. Що це могло викликати, ми, швидше за все, вже не дізнаємося, але відомо, що це якраз період виникнення захисного озонового шару, який і до цього дня оберігає нас від згубних для землі космічних випромінювань.

Стародавні кембрійські моря зберігають в собі безліч таємниць і загадок, і однією з унікальних спадщин минулого воістину можна назвати блакитну кембрійську глину, яка бере свій початок сотні мільйонів років тому на дні мілководдя древніх морів. Саме вона, можна сказати, є справжньою берегинею таємниць минулого і свідком такого потужного вибуху життєвих сил, який спостерігався в кінці кембрійського періоду. Швидше за все, лікувальні властивості блакитної глини пов'язані саме з тим, що вона містить в собі частинки тієї потужної енергії живої води.

Всі, хто вже мав щастя випробувати на собі дію цього косметичного дива, переконалися в тих разючих результатах, отриманих після його застосування: блакитна глина здатна не тільки очистити тіло, але і вдихнути в нього цілющу силу і енергію.

Що ж говорять фахівці про унікальні властивості цього продукту?

Як вже і передбачалося раніше, унікальність блакитної кембрійської глини вчені пов'язують саме з епохою бурхливого розвитку і еволюційного стрибка, який спостерігався в той період формування життя на землі, появою нових, більш складних форм життя. Відомо, що глина - класична осадова порода, властивості якої безпосередньо пов'язані з місцем її видобутку. Наочним прикладом цього можуть служити мінеральні води, джерела яких, наприклад, розташовані поруч, а склад води у них - різний. Так само і глина. Звідси напрошується перший висновок. Раз властивості глини безпосередньо пов'язані з її місцем розташування, то, домігшись позитивного результату від використання блакитної глини певного походження, немає сенсу міняти її і пробувати іншу глину, оскільки невідомо, який ефект від цього ви зможете отримати.

Ще в давні часи глину використовували в самих різних ситуаціях. Перерахуємо лише деякі з них, оскільки, насправді, список може бути нескінченним.

1. У Стародавньому Єгипті використовували глину при бальзамуванні, так як вже тоді знали про її антибактеріальні властивості.
2. На Русі широко застосовували глину як очищаючий, тонізуючий, оздоровчий засіб (використовували в якості примочок, присипок, компресів).
3. Російськими вченими ще в 19 столітті було доведено, що глина ефективна при лікуванні захворювань печінки, шлунково-кишкового тракту.
4. Вже давно глину використовують в якості компресів при запаленнях різного походження, при укусах, травмах.
5. Також доведена ефективність глини при лікуванні целюліту (напевно, найчастіша причина використання цього продукту в наші дні). Целюліт - це захворювання, пов'язане з утворенням підшкірних жирових відкладень через порушення в обміні речовин і застою лімфи. Так ось, кембрійська блакитна глина якраз і сприяє відновленню обміну речовин на клітинному рівні.

Радує те, що блакитна глина, незважаючи на те, що є унікальною спадщиною минулого, - цілком доступний для нас продукт. У фітоаптеці "Джерело здоров'я" ви можете купити її за доступною ціною і в дуже зручній розфасовці. Важливо! Вся інформація в статті носить ознайомчий характер і не є керівництвом до дії, тому, перш ніж приступити до лікування, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем і будьте здорові!