Клімакс: все, що необхідно знати

Раніше перейти за позначку 50 для жінки означало кінець жіночого життя, проте не сьогодні. Для більшості жінок це період розквіту, коли вони нарешті досягнули певних вершин в кар’єрі, мають молодих дітей і можливо навіть нового партнера. Життя навколо б’є ключом і навіть для психологічно готової жінки менопауза може бути важким ударом. Цей період не повинен бути жахливим, про це знає кожен лікар, як і те, що він не має супроводжуватись дратівливими, а іноді і хворобливими симптомами, які підривають якість життя жінок, загострюють хронічні захворювання.  Важливо розібратись як пережити цей період і які допоміжні препарати при клімаксі є необхідними.

Стадії та симптоми менопаузи.

З роками функціонування яєчників згасає і це призводить відчутні  та неприємні зміни в організмі жінки. Фізіологічні зміни гормонального балансу, а саме дефіцит статевих гормонів та певна кількість захворювань, що накопичилися за все життя - перебудовують роботу організму, роблять істотний вплив на виникнення патологічних симптомів.

Виділені чотири фази клімактерію:

1. Пременопауза - період варіативності менструальних циклів;

2. Перименопауза - період менопаузи переходу;

3. Менопауза - період 12 місяців після останньої менструаці;

4. Постменопауза - період після менопаузи і до кінця життя.

В кожної жінки ці періоди проходять по різному. Найбільш поширені симптоми, якими страждають жінки при клімаксі є:

- порушення менструального циклу;

- гарячі приливи, надмірна пітливість;

- дратівливість, необгрунтована агресія, тривога і депресія, порушення сну;

- головні болі, загальна слабкість, м'язово-суглобові болі;

- зниження пам'яті, труднощі з концентрацією уваги, втома.

І якщо раніше жінки не були готові до таких різких змін в їхньому житті, то сьогодні проінформова - означає озброєна. Ось деякі рекомендації для того, аби цей період пройшов легше:

1. Відмова від шкідливих звичок.

2. Нормалізований режим харчування, з збалансованим раціоном.

3. Піші прогулянки на свіжому повітрі.

4. Вода - Ваш друг, особливо якщо це 2 л. в день.

У пошуках дійсно безпечних засобів для пом'якшення і полегшення клімактеричних симптомів, профілактики віддалених ускладнень менопаузи, ми неминуче приходимо до необхідності використання ізофлавонів - рослин, які проявляють естрогенну активність (фітоестрогени).

Саме такі препарати  Ви зможете знайти в фіто аптеці "Джерело здоров’я". Весь товар сертифікований (є міжнародні сертифікати якості), безпечний (відсутні побічні ефекти) і, що важливо, - за доступною ціною.