Гель для суглобів недорого: купуйте з будь-якої точки України у нашій фітоаптеці

Захворювання суглобів посідають четверте місце у світі за частотою виникнення, але біль у них може виникнути і при вивихах, розтягуванні зв’язок та інших травмах, після важких фізичних навантажень.

Знеболюючі гелі майже не мають протипоказань у використанні та мають суттєві плюси:

• легко використовуються у домашніх умовах, безпечні у застосуванні;
• майже не спричиняють побічних ефектів з боку шлунково-кишкового тракту;
• мають високу концентрацію активних речовин і наносяться місцево, що є однією з причин тривалості впливу та ефективності лікування;
• поєднують в собі кілька різних за спрямованістю та принципом дії речовин.

Щоб використання таких засобів було максимально ефективним і не нашкодило, не наносьте їх на пошкоджені ділянки шкіри, рани, подряпини, садна і не допускайте потрапляння на слизові оболонки. Також врахуйте, що при тривалому використанні препаратів на великих ділянках шкіри можуть проявлятись побічні реакції.

Мазі з кетопрофеном у складі допомагають уникнути поширення набряку, нейтралізувати біль при ходьбі та у стані спокою. Такі засоби не накопичуються в тканинах та не утворюють біологічно активних метаболітів.

Препарати з диклофенаком сприяють швидкому усуненню скутості рухів, припухлості суглобів та активно використовуються при розтягуванні м’язів та зв’язок, гематомах. Якщо ж активна речовина — німесулід, такий засіб можна використовувати для блокування запального процесу, його полегшення та лікування. Протизапальною дією також володіють гелі з ібупрофеном, які мають цікаву закономірність дії: що сильніший біль, то ефективніше засіб подіє.

Мазі з комбінованим складом можуть містити кілька активних речовин. Їх рекомендують застосовувати при невралгіях, артриті, гематомах, венозній недостатності та серйозних розтягуваннях м’язів та зв’язок, спричиненому травмами болю в суглобах. Найбільш ефективно їх застосовувати у разі появи пошкоджень, що супроводжуються сильним набряком.

Для відновлення суглобових і хрящових тканин використовують хондропротектори. Вони мають накопичувальний ефект, тому курс лікування може тривати від кількох місяців до кількох років.

У фітоаптеці «Джерело здоров’я» можна придбати будь-які лікувальні фітопрепарати, в тому числі гель для суглобів недорого, з доставкою по всій Україні, яка при замовленні на суму від 700 грн буде безкоштовною.

Ми приймаємо замовлення телефоном або через онлайн-форму і виконуємо їх протягом 24 годин за умови оформлення до 18:00 в будні дні. Також ви можете забронювати необхідний препарат на три дні, забрати куплені онлайн ліки самовивозом у Миколаєві.